Ми одягаємо в успіх!

Шопінг— обов’язковий пунктик у записнику кожної бізнес-вумен та ділового чоловіка. Тому й не дивно, що бренди одягу «Daniel Rizotto» та «Marco Corvari» вже отримали своїх численних прихильників серед українців. Ці бренди асоціюють із вишуканістю, а елітний шопінг стає більш доступним.

В асортименті магазинів «Daniel Rizotto» та «Marco Corvari» представлені чоловічі костюми, піджаки, сорочки, брюки, верхній одяг, аксесуари.Ці відомі бренди у гардеробі вже подбали про успіх ділової зустрічі, незабутнє весілля, чудове романтичне побачення та випускний бал.

«Daniel Rizotto» та «Marco Corvari» обирають, бо  довіряють. Чоловічі бренди, які завоювали своє ім’я, понад 15 років представлені на ринку Волинської та Рівненської областей. Меж досконалості немає, тому «Daniel Rizotto» та «Marco Corvari»  розвиваються, аби кількість постійних клієнтів стрімко зростала.

Хто наша цільова аудиторія? Це чоловіки, котрі вже досягли певних висот у своїй справі, котрі знають, чого хочуть від життя, котрі вміють цінувати поєднання мінімалізму та вишуканості в стилі.

Засоби масової інформації активно співпрацюють з «Daniel Rizotto» та «Marco Corvari». Чоловічі бренди активно беруть участь у фотосесіях для глянцевих видань, одягають ведучих локальних телеканалів, підтримують масштабні проекти. Для прикладу, вже декілька років «DanielRizotto»є офіційним партнером Премії «Люди року».

Майже кожен зіштовхувався із ситуацією, коли вагання про правильність свого вибору не давали спокою. Це актуально і для одягу, тим паче у час потужної конкуренції на ринку. Чому «DanielRizotto» та «MarcoCorvari»?Бо це

Індивідуальний підхід до кожного покупця

Висока якість

Гарантія витримки та довгої служби речей

Безкоштовна консультація при виборі костюма та аксесуарів

Широкий асортимент

Доступність покупки (не потрібно їхати за кордон, щоб придбати)

Можливість стати особливим

У магазинах «Daniel Rizotto» та «Marco Corvari» діють знижки та спеціальні пропозиції, дисконтна система для постійних покупців. А також існує система знижок на одяг залежно від сезону. В продажі є подарункові сертифікати.