Міс Волинь-2017

  «Краса врятує світ»! Cаме під таким гаслом 22 квітня пройшов конкурс «Міс Волинь-2017». Епіцентр розкоші, грації та моди - ось як можна охарактеризувати дану подію. 13 красунь взяли участь у конкурсі, організатором якого є модельне агентство «MZM Models».

До складу журі ввійшли поважні представники: хресний батько модельного клубу Марини Занюк та головний редактор газети «Вісник і Ко» Євген Хотимчук, головний редактор журналу «PEOPLE UA» Олена Бекеша, телеведуча Наталка Войтович, ведучий агенцїї святкових подій «Be Happy» Володимир Матіюк та власник клубу «BENGALE» Юрій Третьяков.

 Перший вихід познайомив ближче з кожною учасницею. Під час нього дівчата демонстрували одяг від стильного українського Будинку моди KUMA, а гості мали можливість почути короткі оповіді дівчат про їхні мрії та плани на майбутнє. Другий вихід хоч і пройшов дуже швидко, але залишив по-справжньому гарячі емоції, адже мова йде про традиційний конкурс краси - вихід у купальниках. На кінець дівчата дефілювали у дивовижних сукнях від Анни Дідух, яка презентувала персональну етноколекцію суконь «Квітуча країна».

Після довгоочікуваних підрахунків результатів усіх членів журі виявилося, що лише один бал розділив перше та друге місце. Титул «Міс Волинь-2017» отримала чарівна Людмила Ковальчук. «Віце-міс» стала Оксана Яіцька. «Міс глядацьких симпатій» чарівною посмішкою завоювала Дарина Забокрицька.

 Атмосферу свята створював талановитий музичний гурт «Пластилін». Подія відбулася на високому рівні, гості отримали позитивні емоції. Бажаємо нашій красуні удачі та перемоги на «Міс Україна-2017», і, звісно, підкорити світ своєю грацією.

 

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017