Місячний календар

Місячний календар давно винайшли наші предки. На сьогоднішній день люди з успіхом використовують тисячолітні надбання для того, щоб зробити своє життя кращим. Знаючи, як впливає Місяць на всі живі організми на планеті, люди навчилося визначати сприятливі місячні дні. Ця корисна інформація допоможе покращити життя і досягти гармонії з природою.

У чому ж загадка Місяця?

Від Місяця цілком і повністю можуть залежати ваші настрій, самопочуття, особисте життя, фінансове становище і навіть результат нових починань. Вся справа в фазах місячного циклу – рух Місяця щодо Землі – і їх вплив на наше життя. Наші предки багато тисячоліть тому помітили, що певні фази Місяця сприятливі для посадки врожаю і примноження грошей, починання або завершення справ.

Використання місячного календаря

Наука біоритміка вивчає вплив Місяця на живі організми нашої планети. Саме вона довела, що супутник Землі хоч і маленький, але впливає на нашу планету досить сильно. Так, завдяки Місяцю на Землі відбуваються землетруси, виверження вулканів, припливи і відливи морів та океанів. Місяць здійснює вплив на ріст рослин, психіку людини, поведінку тварин та на інші процеси, що відбуваються на планеті. Тому місячний календар є гарним планувальником життя. Він зможе зберегти час від справ, які тяжко вирішуються та направити сили на ті справи, що легко втіляться в життя.

Як Місяць впливає на нас?

 

У повсякденному житті місячний календар 2020 року допомагає повсякчасно. Так, садівники та аграрії по календарю можуть визначити, коли варто садити ту чи іншу городину. Це допоможе збільшити врожайність. Справжні рибалки за допомогою календаря дізнаються про кращі дні для вдалого кльову. Жінкам календар допоможе вибрати найкращий час для походу до перукаря, що в результаті принесе швидкий ріст волосся та позитивний заряд енергії від гарної зачіски. Сімейним парам, які планують поповнення, місячний календар теж стане у пригоді, адже Місяць впливає на процес зачаття та з його допомогою можливо навіть запланувати стать дитини.

Категорії місячного календаря

Також під час зростання та спадання Місяць проходить різні знаки зодіаку, що впливає в тій чи іншій мірі на результати досягнень. Використовуючи місячний календар 2020, можна більш доцільно спланувати свої робочі проекти та домашні справи.

Календар місячних фаз

Вважається, що Місяць за 29 днів проходить чотири фази – новий місяць, перша чверть, повний місяць, третя чверть. При новому місяці на небі не видно супутника Землі. Потім місяць на небі з’являється у вигляді тонкого серпа, який називають зростаючим місяцем. Далі видно половину місяця – перша чверть. При повному місяці супутник Землі на небі у вигляді яскравого диска. Далі місяць йде на зменшення. Третя чверть представляє собою половину місяця, який потім переходить знову в вузький серп, але в іншу сторону. Це бальзамічний (старіючий) місяць.

Спостерігати за собою та іншими людьми протягом 30 днів, можна побачити певні закономірності між емоційним станом та фазами місяця. Це пов’язано з місячними циклами. Спочатку місячна енергія зростає, а після повного місяця іде на спад. Місяць, який переходить з однієї фази в іншу, суттєво впливає на людський організм, викликаючи критичне напруження. Людське тіло в цей час слабшає, присутня слабкість та втома, збільшується вірогідність захворювань та нещасних випадків. Враховуючи фази місяця, людина дізнається про дні, в які слід жити повним життям, а в які вести себе більш спокійно. Така інформація допоможе більш доцільно використовувати енергію.

Майбутня стать дитини

Усі 12 знаків Зодіаку діляться порівну на «жіночі» й «чоловічі», тож під яким знаком відбудеться зачаття малюка, такої статі він і буде. Якщо Місяць під час зачаття перебував у «чоловічому» знакові, то народиться хлопчик, а якщо в «жіночому» – то в цей світ прийде дівчинка. Зачати дівчинку можна при Місяці в жіночому знаку: в Тільці, Раку, Діві, Скорпіону, Козерозі, Рибах. Зачати хлопчика можна при Місяці в чоловічому знаку, а саме: в Овні, Близнятах, Леві, Терезах, Стрільці, Водолії. Вважається, що планування статі дитини за місячним календарем дає похибку лише 2%, тому бажаю вам успіхів. Астрологи у своїх обрахунках упевнені, і статистика їх підтверджує, адже у 98% з 30 000 жінок, що визначали стать майбутнього малюка за місячним календарем, народилась дитина саме тієї статі, яку «пообіцяв» їй знак Зодіаку під час зачаття.

Місячні фази при плануванні справ

 

Молодик – фаза, в яку Місяця ще не видно. Як правило, дні молодого місяця відбиваються на самопочутті людини негативно. Люди стають дратівливими, агресивними, апатичними. Саме тому астрологи не рекомендують нам в період молодого місяця починати справи або що-небудь планувати. Виняток становить лише той випадок, якщо ви хочете позбутися шкідливої звички і віддати перевагу здоровому способу життя. Молодий місяць для цієї мети – найбільш сприятливий період. Рибалка в цей час не буде багата уловом, бо риба під час молодого місяця ховається. Деревину для будівництва слід рубати на молодику, найкраще у новомісяччя, тоді деревина буде суха, не гнитиме. Стригти коси на голові треба на молодику, тоді вони краще ростимуть. Аби покращити своє фінансове становище, на молодий місяць викладайте на підвіконня гаманець, три ночі поспіль наповнений грошима.

Перша місячна фаза – Місяць проявляється на небі у вигляді тонкого серпа. Це найкращий час для будь-яких починань. Астрологи стверджують, що вони однозначно увінчаються успіхом. Однак вони попереджають, що якщо людина буде направляти свою енергію в неправильне русло, то він буде агресивним і нервовим. В першу фазу Місяця рекомендується активно займатися спортом, домашніми справами, будувати бізнес і вкладати інвестиції в будь-який проєкт.

Крім того, це сприятливий період для створення сім’ї. Є думка, що пари, які укладають шлюби в цей період місяця, живуть довго і щасливо разом. Якщо зробити стрижку під час зростаючого Місяця, то волосся буде рости набагато швидше, ніж після стрижки при спадаючому Місяці.

Перша чверть місяця (друга фаза) – ми вже бачимо половину Місяця на небі. Згідно з даними астрологів, в цей період часу людина може бути схильною до захворювань. Саме тому рекомендується у період другої фази Місяця трохи зменшувати свої темпи на роботі, в навчанні, але не припиняти працювати повністю, оскільки ви все ще можете претендувати на успішну реалізацію себе. Набагато правильніше зайнятися фізіотерапією і очищенням організму від шлаків і токсинів. Для рибалок це вдала пора, адже при наростаючій активності місяця клювання риби збільшується, і так триває до повного місяця. Сіяти зерно, насіння в землю найкраще на другій чверті Місяця, а ще можна і на молодику, і на спадаючому Місяці.

Повний місяць – Місяць знаходиться на піку свого зростання. В цей період він найсильніше впливає на людину і природні процеси. Людина в дні повного місяця відчуває прилив сил, сповнена бадьорості та ентузіазму. Разом з тим ви можете стати занадто емоційні, що не тільки позитивно позначиться на настрої, але і негативно. Виявиться це в конфліктах на роботі чи сім’ї. Якщо вміти себе стримувати і контролювати, то період повного місяця можна використовувати з користю для своїх подружніх стосунків. Астрологи вважають, що це найсприятливіший час для налагодження інтимного життя і відновлення дружніх відносин з ким-небудь. А ось зі сном у цей період розвитку Місяця можуть виникнути проблеми, наприклад, безсоння. Є повір’я, що саме в повний місяць людині сняться віщі сни. Повня – не час для ловлі риби, адже активність клювання низька, але через кілька днів після повного місяця рибалка може стати багата на улов. Аби бути багатою людиною, у ніч на повний місяць залишайте на підвіконні відкритий порожній гаманець. 

Третя фаза Місяця – Місяць починає йти на спад. У цей період ви повністю відчуєте на собі вплив небесного світила. Якщо в першу половину Місяця розвитку ви все робили правильно – накопичували енергію, займалися роботою, спортом, то у другій половині її розвитку ви будете почувати себе добре, побачите позитивні результати своєї роботи. В іншому випадку вас чекають суцільні розчарування і сварки. Є поради й для краси. Якщо волосся плутається та неслухняне – варто сходити в перукарню на убуваючий місяць, але після такої стрижки волосся буде відростати дуже довго. На убуваючий місяць також добре підстригтися, якщо ви хочете зміцнити коріння волосся та позбутися випадання волосся. Не можна сіяти на «гнилих днях», бо все посіяне погниє. «Гнилі дні» – це час після місячної повні, коли Місяць спадає, але ще не став тонким, як серп.

Щербатий Місяць. У бізнесі в цей період часу настав час зробити паузу – не укладати жодних важливих договорів. Те ж саме стосується і навчання. Астрологи рекомендують на убуваючий Місяць зайнятися своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом.

Четверта фаза Місяця – ми знову бачимо небесне світило лише у вигляді тонкого серпа. Це час, коли людині хочеться поміркувати, зайнятися самоаналізом. Остання чверть Місяця – це відмінний привід, щоб позбутися від старих і непотрібних речей, подумати про перспективи, нові плани. Ні в якому разі в цей період часу не можна критикувати себе, так як ви ризикуєте впасти в тривалу депресію, з якої дуже важко вибратися. Ця фаза місяця і риболовля найбільш сумісні. Активність клювання зростає, і залишається такою навіть при убуванні Місяця. Варто врахувати, що ближче до молодого місяця клювання слабшає.

Старий Місяць. Цей період можна охарактеризувати пістійними перепадами настрою, апатією. Людині потрібно намагатися контролювати свої емоції, можливо, зайнятися медитацією, більше відпочивати. Кажуть, що на старику треба садити коренеплоди (бульби), наприклад, картоплю.

Багато людей не придають значення місячному календарю. Однак місяць і його фази дійсно впливають на все живе, тому дотримування сприятливих днів може допомогти в різних аспектах життя.

 

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020