Music-Show

На початку осені у Луцьку відбулося музичне шоу, яке зібрало на одній сцені РЦ «Промінь» артистів відомих музичних телепроектів «Х-фактор», «Голос країни», «Караоке на Майдані».

 

 

 

 

     Музична подія розпочалася з світлодіодного шоу від колективу із Тернополя, цей виступ подарував космічні враження глядачам.

     Для гостей «Music-Show» виступили Сергій Скулинець, Катерина Гулюк, Юрій Матвійчук, Марія Хурсенко, Микола Бобрик (м.Рівне), Олександр Порядинський (м.Київ), Антон Абрашеков (м.Київ), баяніст Всеволод Лазука, саксофоніст Юрій Кардаш (м.Львів) та D. Stars,Show, SpivanochkaShow, Шанс- Music.

            Варто зазначити, що організатором події був відомий шоумен Сергій Скулинець, який разом із сином Романом були ведучими заходу. Він презентував пісні про кохання, виконав шлягер року та композицію, яку присвятив загиблим на Майдані та в зоні АТО.

     Щасливчики, яким посміхнулася фортуна, отримали подарунки від партнерів події: ювелірні прикраси від магазину-майстерні «ВАШ Ювелір», м’які іграшки-ведмежата від компанії «Тигрес», сертифікат від салону краси «Domino» та набір ігристого від «FragolinoNovellina». По завершенню концерту гості не хотіли розходитися, усі фотографувалися та спілкувалися, вони залишали зал з гарним настроєм, подарунками та новими враженнями.

 

Фото: Володимир Пивовар