МУЗИЧНІ ФЕСТИВАЛІ

Неймовірна атмосфера, незабутні враження, особливі відчуття, ось з чим асоціюються музичні фестивалі. Музика має неоціненну здатність – доносити емоції, які словами важко виразити. Вона лікує і допомагає, переносить нас у бажані моменти, дарує тепло і ніжність. Які відомі музичні фестивалі відбудуться цього літа? Відвідайте їх, і музика не залишить Вашу душу байдужою. 

GAROROCK FESTIVAL

30 червня-2 липня 2017, Марманд, Франція

Garorock був заснований у 1997 і протягом перших років став одним з найпопулярніших французьких рок-фестивалів, що проходить на річці Гаронна. Фестиваль пропонує різні заходи, і його особливістю є програма «Garokids» для  юних відвідувачів віком від 6 до 12 років. Сьогодні Garorock вважається  еко-фестивалем Франції, що свідчить про його високий рівень культури.

SOUTHSIDE FESTIVAL

23-25 червень 2017, Нойхаузен-про-Ек, Німеччина

Southside Festival – фестиваль альтернативної поп-музики, що зародився на півдні Німеччини 1999 року. Цей триденний фестиваль показує більше ніж 100 міжнародно визнаних груп. На ньому виступають як відомі місцеві зірки, так й талановиті новачки. Родзинкою фестивалю є власна радіостанція Camp FM.

COPENHAGEN JAZZ FESTIVAL

7-16 липня 2017 Копенгаген, Данія

Фест вражає своєю грандіозністю: 1000 концертів, 100 майданчиків, чверть мільйона відвідувачів і всього 9 днів. Вулиці Копенгагена оживають, і звук джазу відтворюється скрізь: у кафе, концертних залах, на  відкритих територіях. Деякі платні, але багато з них безкоштовні.

MONTREUX JAZZ FESTIVAL

30 червня-15 липня 2017, Монтре, Швейцарія

Montreux Jazz Festival – це один з кращих джазових фестивалів у Європі. Він був заснований в 1967 і став подією, яка щорічно привертає величезну кількість відвідувачів. Окрім джазу, Монтре представляє інші стилі музики, тому кожен відшукає щось своє: від блюзу до запального року.

ART JAZZ COOPERATION

 25-27 серпня 2017,  замок Любарта (Луцьк), Обласний  музично-драматичний театр (Рівне), Україна

Х Міжнародний благодійний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation»  направлений на підняття духу та плекання культурних цінностей серед любителів якісної музики. Учасниками фестивалю будуть відомі джазові колективи та виконавці, володарі багатьох міжнародних музичних нагород та учасники міжнародних фестивалів з Польщі, США, Канади, Німеччини, Білорусі, Франції, Італії та України. Варто відмітити, що частина коштів, виручених з фестивалю, буде спрямована на Луцький військовий госпіталь.

LOVEWEEK

22-29 липень 2017, острів ПАГ, Хорватія

Острів Паг продовжує додавати нові фестивалі в свою туристичну програму. Loveweek буде відбуватись на найлегендарнішому пляжі Zrće! Вам випаде нагода послухати найкращих ді-джеїв та поринути у атмосферу, яка по-справжньому зачаровує.

 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017