На Волині нагороджено кращих людей 2017

15 грудня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка під гаслом «Творимо історію сьогодні» відбулася головна патріотична подія – ювілейна Премія «Люди Року-2017. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

Відео Церемонії Нагородження Премії "Люди року-2017. Волинь"

На Волині проживає багато достойних людей, котрі щодня докладають максимум зусиль, аби ми жили краще. Прийшов час подякувати тим, завдяки кому ми можемо радіти новому дню та людям, які своєю невтомною працею зробили значний внесок у розбудову волинського краю.

 

Церемонію нагородження прикрасили учасниця національного відбору «Євробачення 2017» Анастасія Прудіус (КOLA), cупер-фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський та такі музичні гурти: «Шанс-Music», «Пластилін» та Анна Сліпчук, «Резус-Блюз» та Інна Кириченко, ансамбль панфлейтистів музичного училища (керівник: Юрій Фокшей), а також бренд підліткового одягу та продюсерський центр «ПАРА SOLO Lifestyle» продемонстрував шоу-дефіле колекції Disco Light collection. Ведучими дійства були Сергій Скулинець та Вікторія Поліщук.

Організатори дійства не стоять осторонь подій державного значення та прагнуть підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які нині допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність. Наша держава повинна знати своїх героїв, тому в рамках дійства було нагороджено героїв АТО. У номінації «Герої XXI століття» перемогу отримали:

 

Михайло Прокопів – полковник, командир 1-го батальйону 14-ї ОМБр.

Михайло Прокопів – кадровий військовий. Перший батальйон, командиром якого призначили Михайла Прокопіва, у складі бригади увійшов у зону АТО і зайняв район оборони на передній лінії перед Маріуполем. Потім була Мар’їнка, терикон «Крокодил», Щастя. «Нічні тіні», під командуванням Михайла Прокопіва, не давали спуску бойовикам. Бувало, що противник починав обстріл, а потім сам просив про припинення вогню, дізнавшись, що вступив у перестрілку з батальйоном «Нічні тіні». Полковник Михайло Прокопів нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

Отець Олександр Вронський – військовий капелан, волонтер, настоятель храму Преподобного Іова Почаївського міста Луцька.

Отець Олександр – священик, став військовим капеланом батальйону спецпризначення «СІЧ», але, крім підтримки бійців молитовно, також виконував військові обов’язки на рівні зі всіма, керував машиною швидкої допомоги, доставляв поранених, приймав і видавав хлопцям волонтерську допомогу. Він є одним з ініціаторів заснування громадської організації «Військові капелани Волині», яка є однією з найактивніших в Україні. І досі отець Олександр служить Богу не тільки у храмі Іова Почаївського, але і на Сході України.

Iгор Роживець – підполковник, командир 2-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 14-ої ОМБр.

Підполковник Ігор Роживець з 2015 року по теперішній час бере безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Очолюваний ним гаубичний самохідно-артилерійський дивізіон бригадної артилерійської групи створює ефективну систему вогневого ураження противника, перебуваючи на першій лінії оборони Донецького напрямку. Підполковник Роживець нагороджений відзнакою МО України – нагрудним знаком «За зразкову службу», відзнакою МО України «Знак пошани», відзнакою МО України медаллю «За сумлінну службу» І ст., відзнакою Президента України орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст..

Руслан Кашаюк – доброволець батальйону «Айдар».

Волинянин Руслан Кашаюк на Схід пішов добровольцем у складі роти «Захід» батальйону «Айдар». Чоловік брав участь у військових операціях під Вергункою, Красним Яром. Тримав оборону «Хрящуватої». Отримав поранення та контузії. «Бог нас зберіг, бо не знаю, як по-іншому назвати те, що ми вижили», – каже Руслан Кашаюк. Айдарівець не втрачає надії на краще і для того, щоб відволіктись та допомогти іншим своїм побратимам, займається малюванням ікон. Учорашній снайпер тепер малює фарбами і вишиває бісером. Руслан Кашаюк продає свої картини на різних благодійних аукціонах і зібрані кошти передає бійцям та їх родинам, які, на його думку, більше потребують цієї допомоги.

Володимир Повх – капітан міліції, старший інспектор патрульно-постової служби спецпідрозділу «Світязь».

Володимир Повх – ветеран АТО, у свої п’ятдесят шість років дворазовий призер чемпіонату світу з самбо, чемпіон світу серед професіоналів, суддя першої суддівської категорії з самозахисту без зброї, боротьби самбо, дзюдо та рукопашного бою, передає свої професійні знання молоді в Волинському центрі первинної правової підготовки «Академія поліції» при ГУНП у Волинській області. У вересні цього року здобув перемогу на чемпіонаті України й отримав право представити Україну на світовій першості. Виступ у Салоніках був успішним для волинянина. У півфіналі він переміг спортсмена з Росії, а в фіналі з рахунком 7:1 за півтори хвилини до завершення поєдинку – французького самбіста. Володимир Повх отримав нагрудний знак «За відзнаку у службі».

Андрій Федун – солдат мінометної батареї 51-ї ОМБр.

Андрій Федун воював у мінометній батареї 51 окремої механізованої бригади. На час військової служби українські підрозділи в районі донецького Іловайська потрапили в Іловайський котел. Андрій Федун та його побратими пройшли три полони – російський, чеченський, ополченський. Андрія Федуна звільнили разом з іншими українськими військовими, а нині він – активний громадський діяч, заступник голови спілки воїнів АТО. Учасник бойових дій на Сході країни Андрій Федун нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «Іловайськ-2014».

Валерій Гонта – доброволець ДУКу, молодший сержант, командир бойової машини 54-ої ОМБр.

Валерій Гонта – боєць добровольчого українського корпусу, захисник Донецького аеропорту – «кіборг», учасник боїв за Піски. В складі «Правого сектору» в 2014-му році він місяць провів на диспетчерській вежі ДАПу. Під час одного з боїв на Світлодарській група друзів, до складу якої входив солдат  Валерій Гонта, втратила командира роти. Завдяки проявленим мужності та героїзму солдата Гонти, який взяв командування на себе, було виконано поставлене завдання. Глава держави вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня командиру бойової машини механізованого батальйону 54-ої ОМБр оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України солдату Валерію Гонті.

Василь Брагін – головний сержант розвідувальної роти 14-ї бригади, командир групи «Захід».

Василь Брагін – головний сержант розвідувальної роти 14-ї бригади, командир групи «Захід». Досвід розвідника здобув під час бойових дій в Афганістані, виконуючи завдання у складі розвідувальної роти. Свій бойовий шлях під час другої війни розпочав на Маріупольському та Мар’їнка-Красногорівському напрямках командиром взводу групи «Захід», де ця група виконувала бойові накази під командуванням Василя Брагіна. За виконання завдань Василь Брагін був представлений до державних нагород за зразкову військову службу та оборону Мар’їнки. Головне завдання для Василя було виконане: уся група повернулась живою.

Андрій Кострубський – військовий лікар-хірург, підполковник медичної служби ЗС України.

У зону бойових дій начальник хірургічного відділення Луцького гарнізонного військового госпіталю Андрій Кострубський вирушив в червні 2014-ого у складі 51-ої бригади. Через його руки пройшло кілька сотень поранених. Надавали допомогу як військовим, так і місцевим жителям, як отримували поранення внаслідок постійного обстрілу. Комусь він врятував життя, комусь – вселив надію на одужання. Андрій і сам свого часу пережив поранення: опинився в епіцентрі обстрілу поблизу села Степного. Потрапив до госпіталю, місяць проходив реабілітацію. Наразі Андрій Кострубський є начальником відділення хірургії Луцького військового гарнізонного госпіталю.

Василь Тарасюк – лейтенант, командир 2-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 72-ої ОМБр.

Володимир Тарасюк приїхав у зону бойових дій у складі 72-ої бригади. Через три дні лейтенант Тарасюк вже тримав оборону на териконах біля окупованого Докучаєвська. «Тайфун» не тільки брав участь у розробці всіх операцій, він керував боями безпосередньо в бойових порядках роти. Під час запеклих боїв у промзоні Авдіївки в перші місяці 2017 дістав три осколкові поранення і чотири контузії. Особисто підбив танк Т-72 противника з СПГ, вступивши з ним у вогневу дуель. 24 серпня 2017 року, під час параду до 26-ої річниці Незалежності України, Президент України Петро Порошенко вручив лейтенанту Василю Тарасюку Золоту зірку Героя України. 

Останні роки були нелегкими для нас та нашої країни. Але увесь цей час усі свідомі громадяни держави робили вагомий внесок у її розбудову. Кожен на своєму місці, у своїй сфері діяльності старався та досі намагається покращити рівень нашого життя не лише словами, гучними гаслами, а конкретними справами. Премією «Люди року-2017. Волинь» було нагороджено людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю.

«Волонтер року» – керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

Руслан Теліпський – волонтер, український громадський діяч, шевченкознавець, країнознавець, мандрівник, фотограф-монументаліст, пам’яткознавець. Руслан Теліпський – співзасновник незалежного волонтерського руху «Меценати для солдата», що має на меті різнобічну підтримку бійців АТО – передусім моральну, психологічну та фінансову. Руслан Юрійович отримав один з найбільших рівнів публічної довіри на Волині, потрапивши до рейтингу громадської номінації «Довіра громади Волині», а також став лауреатом Шевченківської премії від Світового Конґресу Українців. Повернувшись із зони АТО, він випустив серію з чотирьох поштівок під назвою «Слава воїнам АТО!» в рамках волонтерського проекту «МдС» для підтримки бійців-учасників бойових дій на Сході.

«Добрі справи» – засновник Волинського волонтерського центру «Серце Патріота» Сергій Балицький.

За час свого існування в центрі «Серце Патріота» кількість волонтерів виросла з двох до понад п’ятдесяти. У 2016 році «Серце патріота» разом  із німцями створили ще одну благодійну організацію «Серце для України», до складу якої входять Сергій Балицький, а також Ігор Климчук, Данило Гетьман, Олександр Варжель. Осередок «Серце для України» знаходиться у місті Бремен (Німеччина), учасниками якого є не лише німці, українці, а й казахи та росіяни. Однією з місій волонтерів цієї благодійної організації є турбота про дітей наших героїв. У 2017 році волонтер Сергій Балицький активно реалізовує у життя проект співпраці з іноземцями, розвиває дві благодійні організації «Серце Патріота» та «Серце для України».

«Лікар року» – завідуючий дитячим гнійним хірургічним відділенням Волинської обласної дитячої клінічної лікарні Валентин Мартинюк.

Мартинюк Валентин Федорович – заслужений лікар України, лікар-хірург, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Усе життя він віддав лікарській справі, прооперував та допоміг тисячам дітей. З 2012 року завідував Дитячим гнійним хірургічним відділенням Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, де за рік лікується до 1000 хворих, проводиться близько 600 операцій. Він пройшов через усе становлення дитячої лікарні. Постійно ставив собі дуже високу планку. Був одним із тих, хто вперше у цих стінах провів кардіохірургічні операції, а також долучився до створення пілотного проекту по перинатальній медицині. Хірургія для нього – це не лише робота, це його спосіб життя. Людина - легенда, щодня він творить чудеса, рятуючи чиєсь життя.

«Відкриття року» – насіннєвий завод ТзОВ «П’ятидні», засновник Валерій Діброва.

Товариство з обмеженою відповідальністю «П’ятидні», засновником якого є Валерій Діброва, є лідером сільського господарства Волині, у 2017 році відкриває власний насіннєвий завод, інвестиції в будівництво якого склали 3 мільйони євро. Це потужне підприємство, на якому встановлено сучасне обладнання для переробки односортного і різносортного насіння. Потужність заводу складає 10 тисяч тон насіння за рік. У «П’ятиднях» виготовлятимуть насіння пшениці, сої та гороху. На насіннєвому заводі є облаштовані новою технікою лабораторії для вирощування та дослідження сої та гороху. Тут беруть проби насіння, визначають вологість, зрілість, зміст складових основної культури і відходу. Спеціальна техніка допомагає визначити підготовку до пророщування, енергію пророщування, схожості та життєдіяльності. Саме ж підприємство відповідає високим європейським стандартам якості.

«Впливовий краянин» – заступник голови державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар. Нагороду замість нього на церемонії вручення отримувала помічник депутата обласної ради Ольга Мисковець.

Володимир Бондар – заступник  голови, а тривалий час – і фактичний керівник Державного агентства лісових ресурсів України, депутат Волиньради. Володимир Бондар на керівній посаді у Держлісагентстві спирається на ґрунтовний управлінський досвід: від народного депутата – до керівника області, від радника Президента – до менеджера комерційних структур. Відповідальна робота на високій столичній посаді не перешкоджає Володимиру Бондарю так само відповідально ставитись до обов’язків депутата Волинської обласної ради. Часто, навіть не маючи змоги фізично перебувати на сесійному засіданні чи на засіданні постійної депутатської комісії, в онлайн режимі депутат детально вивчає матеріали і проекти рішень, озвучує свої зауваження та пропозиції, відстоює питання свого виборчого округу. 

«Нове ім’я року» – приватний підприємець, депутат Волинської обласної ради Олександр Омельчук.

Олександр Омельчук – член постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, депутат Волинської обласної ради VII скликання. Олександр Омельчук – людина активної життєвої позиції, долучився до створення музею у місті Ківерці, надав для експозиції свою продукцію – вироби з гіпсової ліпнини, адже саме в цій сфері займається підприємством. Взимку допомагав дизпаливом для заправки автомобіля для очищення дороги від снігу. Також організував трейдер для виконання цих робіт. Своїм прикладом показує, що лад можна розпочати наводити із свого будинку, двору, вулиці.

«Будівельна компанія року» – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», перший заступник генерального директора Ірина Патлашинська.

ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» є визнаним лідером серед будівельних компаній Волині. Колективу компанії довіряють зведення та реконструкції важливих об’єктів: від шкіл, дитсадків і лікарень до заводів і фабрик. ЖК «Тріумф», ЖК «Оберіг», ЖК «Над рікою», Будинок правосуддя, перинатальний центр – це ще далеко неповний перелік об’єктів будівництва компанії «ЛСТМ № 536», які стануть окрасою міста. Висока якість будівельних робіт, сучасні матеріали, комфортне планування, зручне розташування та доступні ціни – у цьому переваги житла, збудованого компанією з багаторічним досвідом. ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» бере активну участь в громадському житті Волині, підтримує розвиток спорту в області, є активним учасником благодійних акцій.

«Ріелтор року» – керівник «Волинського агентства нерухомості» Лариса Мусійчук.

«Волинське агентство нерухомості» у 2018 році святкує свій ювілей – 25 років. За ці роки Лариса Нифонтівна і її згуртований колектив допомогли більше трьом тисячам мешканців Луцька придбати власні домівки. Команда професіоналів, яку очолює Лариса Нифонтівна, ініціює тренінги та семінари для усіх ріелторів міста. Постійний пошук і розробка нових способів досягнення результату призвело до підписання правил роботи в системі партнерських продажів більше ніж 80-тьма ріелторами міста. Тепер у нашому місті агентства працюють згідно Кодексу етики ріелтора. «Волинське агентство нерухомості» було першим і залишається кращим. 

«Лідер енергозберігаючих технологій» – засновник ПП «Бош тепло» Сергій Шкода.

Шкода Сергій Іванович – керівник підприємства термотехніки «БОШ-тепло», депутат Луцької міської ради. Системи опалення і термотехніка – це справа, якій Сергій Іванович готовий присвятити життя. Тому і створив власне підприємство «БОШ-тепло», яке сьогодні є лідером на волинському ринку. Підприємство «БОШ-тепло» співпрацює з усіма забудовниками Волинської області та бажаючими встановити якісні системи опалення. Зайняти лідируючі позиції вдалося завдяки тому, що для Сергія Шкоди клієнт та його побажання завжди на першому місці. Якість та швидкість роботи підприємства говорить сама за себе.

«Агродилер року» – генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко. Нагороду замість нього на церемонії вручення отримував директор західної філії «Волинської фондової компанії» Олександр Покидюк.

«Волинська фондова компанія» – один із провідних дилерів сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих брендів. Філії компанії розташовані у найбільших містах України, щоб охопити усі регіони країни для найповнішого забезпечення українських аграріїв сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням. При компанії функціонує благодійний фонд, основною ціллю якого є допомога важкохворим дітям. У лютому 2018 року Волинська фондова компанія відзначає 25 років роботи на аграрній ниві України. Волинська фондова компанія – це 25 років успіху, надійності, професіоналізму та плідної роботи для того, щоб вітчизняний аграрний сектор став сильним та конкурентоспроможним. 

«Аграрій року» – директор ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва.

Валерій Діброва є заслуженим працівником сільського господарства України, почесним громадянином Володимир-Волинського району. Нагороджений орденом «Знак Пошани», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесними грамотами Президій Верховної Ради УРСР та Верховної Ради України. ТзОВ «П’ятидні» є одним з найуспішніших не лише на Волині, а й в Україні. «П’ятидні» на сьогодні обробляє 16,5 тисяч гектарів землі у 5 районах Волинської області. Протяжність підприємства – від крайнього поля до крайнього поля – більше ніж 145 кілометрів. На підприємстві трудиться понад чотири сотні працівників, переважно молодих інженерів та агрономів, які під мудрим керівництвом Валерія Діброви легко дають усьому лад. «П’ятидні» дбають за школи, дитсадки, облаштування доріг, а сільські водогони господарство утримує власним коштом. На День Перемоги ветерани війни традиційно отримують матеріальну допомогу.

«Торгова марка року» – директор ТМ «Добра Хлібина» Вадим Левценюк. Торгова марка «Добра хлібина» є провідним виробником хлібобулочних та кондитерських виробів. Протягом 15 років займає лідируючі позиції у регіоні. «Добра Хлібина» випускає понад 40 найменувань хлібобулочних виробів, 10 пряників та 20 видів напівфабрикатів під торговою маркою «З макітри». Продукція ТМ «Добра Хлібина» представлена у Волинській, Рівненській, Житомирській, Львівській, Київській та інших областях. Головне правило роботи підприємства – лише натуральні інгредієнти, без покращувачів борошна та замінників натуральної сировини. Контроль якості продукції проводиться в лабораторіях, а продукція відповідає вимогам світових стандартів.

«Професіонал року» – лікар-стоматолог ортопед і терапевт, співвласник стоматологічного кабінету «Дент Лайф» Юрій Романюк.

Юрій Романюк використовує лише новітні технології у галузі стоматології та сертифіковані матеріали, рекомендовані асоціацією стоматологів. Клініка «Дент лайф» надає широкий спектр послуг із лікування, протезування та профілактики, спеціалізується на лікуванні для дітей та дорослих. Юрій Романюк – професіонал у змінних ортодонтичних конструкціях, косметичній реставрації зубів чи його частини, пломб з фотополімерних матеріалів, лікуванні пульпіту та періодонтиту. «Дент лайф» – це запорука не лише високоякісного лікування, а й задоволення від висококласного сервісу.

«Спортсмен року» – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Іван Банзерук. Нагороду замість нього на церемонії вручення отримувала дружина Івана – Катерина Банзерук.

Іван Банзерук став срібним призером Кубку Світу у 2016 році. Був учасником Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Також Іван – багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України. Дворазовий володар Кубка Європи із спортивної ходьби у Чехії – в індивідуальному та командному заліках. Бронзовий медаліст Всесвітньої Універсіади на Тайвані. Учасник чемпіонату світу у Лондоні (50 км, 19 із 49 учасників). Кращий легкоатлет травня в Україні. Срібний медаліст чемпіонату України у заході на 35 км. За 2017 рік він виборов чимало перемог, таких як: переможець Кубка Європи із спортивної ходьби на 50 кілометрів у Чехії – в індивідуальному заліку. Володар Кубка Європи в командному заліку. Учасник чемпіонату світу у Лондоні (спортивна ходьба на 50 км, 19 місце). Бронзовий медаліст Всесвітньої Універсіади на Тайвані в ходьбі на 20 км.

«Юрист року» – адвокат Віталій Жуковський.

Справжній адвокат – не лише той, хто дотримується адвокатської етики, є фахівцем в галузі права та постійно слідкує за практикою Європейського суду з прав людини та національних судів. Адвокат Жуковський Віталій практикує лише п’ять років, проте встиг досягти значних висот. Бере участь у міжнародних тренінгах та семінарах, що проводяться Координаційним центром з надання правової допомоги. Учасник проекту USAID «Справедливе правосуддя» та  міжнародного фонду «Відродження», доповідач XII та XIII Міжнародних конференцій за участю науковців України, Білорусі та Польщі. Також Віталій Жуковський є лектором на тренінгах для підвищення кваліфікації слідчих Волинської області. В числі його перемог за 2017 рік є багато резонансних справ, про які знає не лише Волинь, а й уся Україна.

«Вчитель року» – вчитель біології КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», доцент кафедри теорії та методик викладання шкільних предметів ВІППО (за сумісництвом), заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук Галина Ягенська.  Галина Ягенська – вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Щороку її учні стають призерами міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт, Всеукраїнського турніру юних біологів. Результати спільної науково-дослідної роботи вчителя та учнів опубліковано в наукових виданнях України та Європи.  Галина Ягенська – керівник авторської школи «Формування дослідницької компетентності учнів у процесі вивчення біології». Заслужений вчитель України (2004). Переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2004). Автор (співавтор) низки праць. Має почесне звання «Заслужений вчитель України», є лауреатом щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам (2011), за успішні виступи учнів на міжнародних олімпіадах, нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2009) і орденом «За заслуги» ІІ ступеня (2015). Член журі третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2008».

«Лідер медичної beauty-індустрії» – провідний спеціаліст «Beauty Art», засновник і керівник першого і  єдиного відділення пластичної хірургії на Волині Тетяна Зубанова.

Пластичний хірург Зубанова Тетяна Євгенівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, визнаний спеціаліст в галузі пластичної хірургії, засновник і керівник першого і єдиного на Волині відділення пластичної та реконструктивно-відновлювальної хірургії. За плечами Тетяни Зубанової понад двадцять років досвіду пластичної хірургії та понад шість тисяч виконаних оперативних втручань. До пані Тетяни їдуть не лише з Волинської, Рівненської, Львівської і Тернопільської областей, а й з різних куточків світу. Поєднуючи клінічну роботу в 2015 році, Тетяна Євгенівна відкрила приватний центр краси та здоров’я «Beauty Art», де людина може народитись заново завдяки сучасним новітнім технологіям. 

«Юна гордість року» – піаністка Тереза Верзун-Ролінгер.

Тереза – учениця 1 класу Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена, клас викладача заслуженого працівника культури України Ірини Циганкової. Музикою Тереза займається з п’яти років. Восьмирічна Тереза може похвалитися участю в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Участь в конкурсі Шопенівська весна у Луцьку принесли їй І премію та диплом за найкраще виконання твору українського композитора. Юна піаністка здобула диплом наймолодшої учасниці та І премію в обласному конкурсі «Золота нотка» та Міжнародному конкурсі ім Г. Ференци (Будапешт, Угорщина). Тереза стала лауреатом ІІ премії на Всеукраїнському конкурсі ім. В.Косенка (Київ) та отримала диплом наймолодшої учасниці в конкурсі «Молоді віртуози» ім. К.Черні (Польща). Тереза – лауреат Всеукраїнського конкурсу-огляду «Нові імена України», а також отримала диплом з відзнакою наймолодшої учасниці в  Шопенівському конкурсі у Польщі.

Музичний гурт року» – гурт «Шанс-Music» (вокал – Катерина, Юрій, Віктор, Армель, клавіші – Всеволод, труба – Володимир, соло-гітара – Дмитро, бас-гітара – Давид, ударні – Віталій, трамбон – Ігор, звуко-режисер гурту – Влад, продюсер гурту – Сергій Скулинець).

Гурт «Шанс-music» – це суміш позитивних емоцій із професійним вокалом. Вони святкують перший ювілей – 5 років. У творчому доробку гурту більше ніж 25 власних композицій. Сьогодні це один із найзатребуваніших гуртів Волині. Шанс-Music побачити як на різноманітних культурних, світських заходах, так і на благодійних концертах: благодійні концерти для дітей-інвалідів, позбавлених батьківського піклування та інші благодійні акції у Волинській області. «Шанс-music» щорічно прикрашає головну подію області «Люди року», а у 2017 році брали участь у відкритті розважального центру «Промінь». Цього року гурт взяв участь у відомому вокальному телешоу «Х-Фактор-8». Керівник гурту Сергій Скулинець, заслужений артист естрадного мистецтва України, цьогоріч отримав перемогу пісні в міжнародному фестивалі «Шлягер року».

Озвучили імена переможців почесні гості, серед яких були головний військовий капелан Волинської єпархії УПЦ КП, протоієрей Михайло Бучак; голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик; радник голови обласної ради В’ячеслав Рубльов; перший заступник міського голови Григорій Недопад; перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик; голова Іваничівської районної державної адміністрації Лілія Кревська; перший віце-президент федерації легкої атлетики України, президент федерації легкої атлетики Волинської області, заслужений тренер України, власник приватного підприємства «Спортелітбуд» Володимир Рудюк; директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархомюк; радник голови Волинської ОДА, співзасновник Волинського центру розвитку урядування Тарас Яковлев; голова Луцької районної ради Валентин Приходько; перший  заступник генерального директора ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ірина Патлашинська; директор рекламного агентства «Телерадіокомпанія «Інтер-Волинь» Валентина Гловацька; генеральний директор ПАТ «VGP» Ілля Мірецький; завідувач відділом новацій та передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Шинкарук; власник магазину-майстерні «ВАШ Ювелір» Віктор Шеремета; директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко; директор комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр Волиньенергософт» Василь Дутко; засновник компанії «Energohome» Артем Орлов; пацієнт лікаря Валентина Мартинюка Руслан Сацюк з мамою Людмилою. 

Варто подякувати партнерам, адже без них подію навряд чи вдалося б провести. Офіційні партнери: будівельна компанія ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», компанія «Gipsputs», компанія «ЕNERGOHOME», центр здоров’я та краси «Beauty Art», магазин чоловічого одягу «Daniel Rizotto», центр здоров’я та краси «Le Mark», центр контактної корекції зору «Ваша оптика», бар японської кухні «Сушиямі», бар «П’ятниця»; офіційний благодійний партнер: магазин-майстерня «ВАШ Ювелір», головний подарунковий партнер: бутік натуральної косметики «Organique», солодкий партнер: ресторан-кондитерська «Круаж», пригощає офіційний партнер: «Fragolino Novellina». Спеціальні партнери: «Noble boutique hotel», магазин жіночого одягу «а.Тан by Andre Tan», центр естетології «Skinclinic», бутік краси та здоров’я «TianDe», салон краси «Авангард Professional», бренд одягу «Два Кольори». Поліграфічний партнер: «ПромоМайстер».Партнери призового фонду: студія цифрових рішень«IT tree» та «МС Finty» Наталка Слюсаревська. Декорпартнер: студія «Любімка». Відеопартнер: Юрій Дідовець. Fashion партнер: MZM. Модельний партнер: ТМ «ПАРА SOLO». Фотопартнери: Олег Черненко, Cергій Назарук, Анна Андріюк.

Інформаційні партнери: телерадіокомпанія «Аверс», телерадіокомпанія «Сфера ТВ», «Волинська регіональна дирекція національної телекомпанії України». Радіостанції: «Радіо Люкс», «Хіт FM», Авторадіо», «Наше радіо», «Радіо П’ятниця», «FMГаличина», «Радіо Максимум», «Радіо Релакс», «Шансон FM», «Радіо 1». Інформаційне агентство «Волинські Новини», волинський інтернет-портал «VIP», інформаційне інтернет-видання «Таблоїд Волині», волинське незалежне інтернет-видання «Волинська правда», інтернет-видання «Відомості», інтернет-видання «Район.Луцьк», інформаційний портал «Волинь-інфо», інтернет-портал «Афіша розваг Луцька», онлайн-журнал «Welcome», сайт про зіркове життя www.starlife.com.ua. Рекламні агентства: «Глорія Імпекс», «Лавочка-Рекламочка», «Західсофтсервіс». Обласна громадсько-політична газета «Волинська газета», луцька районна громадсько-політична газета «Слава праці», Рекламно-інформаційний тижневик «Волинський ринок», журнал «People UA»by НАСОЛОDA».

Традиційно відбулася благодійна акція «Бог у серцях». Серед учасників акції було розіграно ювелірний подарунок: золота підвіска від благодійного партнера «ВАШ Ювелір», а також цінні подарунки від партнерів Премії: комплекс «Розумний Дім» (Smart Home) Broadlink від компанії «Еnergohome», косметичний набір від бутіка натуральної косметики «Organique», подарунковий сертифікат від центру контактної корекції зору «Ваша оптика», та набір ігристого італійського вина «Fragolino Novellina». Усі подарунки знайшли свого щасливого володаря. Зібрані кошти з продажу квитків та зібрані на благодійній акції «Бог у серцях» будуть спрямовані на дитячі будинки. До слова, організатори планують відвідати притулки для дітей у період Новорічних та Різдвяних свят.

Вечір завершився на світському прийомі Премії «Люди Року-2017. Волинь», якийвідбувсяв«Opera» NEW Dance Club & Karaoke Restaurant. Для гостей лунали композиції відомих світових хітів у виконанні гурту «Шанс-music». Гості насолоджувалися вишуканими стравами та неповторним смаком ігристого італійського вина «Fragolino Novellina». А яcкравою ноткою завершення вечора став розкішний торт від солодкого партнера для гостей та кращих Людей 2017 Року.

Фотографи: Анна Андріюк, Олег Черненко, Сергій Назарук