Напередодні Нового року відбулася благодійна акція «Бог у серцях»

Напередодні Нового року в обласному притулку для дітей відбулася чергова благодійна акція «Бог у серцях». Благочинний захід розпочався із вистави про «Справжнє Різдво». Казкові персонажі: пані, зайчик, лисичка, білочка, янгол, Дід Мороз та Снігуронька розповіли дітям про істинний зміст важливого християнського свята, водили хоровод, вітали дітей з Новим роком та Різдвом Христовим, ну і яке ж свято без подарунків?! Гості дарували діткам розмальовки та набори кольорових олівців, новорічні солодкі подарунки. 

Але на цьому сюрпризи не завершувалися… Дитяча англомовна академія успіху «Jonnnik» подарували дітям частинку ігрового англомовного середовища. Для кожного знайшлась своя забава: маленькі дітки розмальовували фарбами та блискітками зроблені з солоного тіста сердечка, зірочки, ведмежатка. Старші ж бавилися в цікаві настільні американські ігри.

Після ігор на дітей традиційно чекав солодкий стіл. Свіжі фрукти та запашна випічка й кондитерські вироби від ТМ «Добра Хлібина» підсолодили день малечі.

 

По завершенню свята на діток чекало безліч приємних подарунків: іграшки, одяг, кімнатні капці, теплі шкарпетки, махрові рушники. Презентовано було стільці для приймальні дітей та фотоапарат Nikon з картою пам’яті аби діти могли закарбувати не лише святкування Нового року і Різдва, а й інші пам'ятні миті свого життя у дитячому будинку.

 

 

У період новорічних та різдвяних свят дітям особливо потрібна увага. Слова подяки від заступника директора обласного дитячого притулку Прокопчук Нелі Аркадіївни та гучне вигукування «Дякую» від дітей - це приємна нагорода усім, хто був причетний до створення свята.

Організатор благодійної акції «Бог у серцях» Олена Бекеша закликає усіх та кожного зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни нашої держави виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Потрібно допомагати тим, хто так потребує турботи та обачливості, любові та тепла, слушної поради та батьківської опіки. Адже двері притулку завжди відкриті. Знайте, чужих дітей не буває. Координати обласного дитячого будинку та телефон: м. Рожище, вул. Шевченка, 89, тел.: (03368) 22561

«Дякую усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях» на Премії «Люди року». Приємно, що на пропозицію створити свято та погратися з дітками відгукнулося чимало добродіїв, усім, хто приділив час та відвідав притулок разом з нами щире дякую: Іванні Ніколаєвій, Ігорю Кузьмінському, Світлані Лець, Євгенії Нашутинській, Лілї Петрук,Олзі Степанюк, Вікторії Чмелюк, Юлії Панасюк, Наталці Шибісті, Вадиму та Олегу Левценюкам, Анастасії Білошинській, Максиму Оліщуку, Ірині Мілінчук, Наталці Савчук, Лілії, Катерині, Андрію, Сергію. Також до доброї справи долучився волонтерський відділ СНУ ім. Лесі Українки та волонтери благодійної акції «Серце до серця», а також дирекція Заборольської загальноосвітньої школи». У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі.

Фото можна скачати тут https://fex.net/#!522671646985

Відео https://www.youtube.com/watch?v=uRj-sj8ZwnE&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=0r0btXzAKBU&feature=youtu.be

Опубліковано "People UA" by Nasoloda № зима 2017