Наталія Дацюк

«Ідеальна жінка – це та жінка, в душі якої гармонія.»

 

Жіноча краса – це одна з вічних актуальних тем в будь-які часи. Кожній епосі властиві свої канони, які диктуються сучасністю. Сьогодні ми поспілкувались з майстром перманентного макіяжу, надзвичайно талановитою, ніжною і привабливою Наталією Дацюк, яка впевнена в тому, що еталон краси – це природність, а майстерною своєю роботою вона тільки підкреслює витонченість і довершеність жінок. 

 

Довідка

 

Персона: Дацюк Наталія Ігорівна

 

Професія: майстер перманентного макіяжу, керівник школи-студії «Permanent», тренер-спікер міжнародних конференцій, експерт національного рівня з перманентного макіяжу. 

 

Знак зодіаку: Діва (25 серпня) 

 

Життєве кредо: зроби крок - і дорога відкриється сама. 

 

Сімейний стан: незаміжня 

 

У дитинстві мріяла стати лікарем

 

Бізнес для неї – це коли потреби клієнта співпадають з твоєю пропозицією

 

Влада для неї – це обов'язок, відповідальність, патріотизм 

 

Історичне місце: Луцький замок

 

Класний фестиваль: «Worldwide Eye brow Festival» (Rotterdam)

 

Вражаючий музей: Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен), Ужгород

 

Отримані нагороди: Переможець та призер вітчизняних та міжнародних конкурсів. Переможець всеукраїнського чемпіонату «Імперія краси в перманентному стилі» у номінаціях «Стиліст-візажист» та «Стрілка з розтушуванням». У 2016 році виборола призове місце на міжнародному конкурсі у Греції.

 

Улюблений фільм: «Коко Шанель»

 

Музика: Lounge, Chillout

 

Книга: Медична енциклопедія

 

Вид відпочинку: подорожі

 

Страва: шпинат у вершковому соусі

 

Напій: імбирний чай

 

Ідеальний дім – це дім, куди хочеться повертатись, де тебе завжди чекають 

 

Справжній смак життя – це щирі усмішки навколо, приємні сюрпризи, нові враження.

 

 

People UA: Наталіє, розкажіть, як розпочиналася Ваша кар’єра майстра перманентного макіяжу?

 

Наталія Дацюк: Ось уже 5 років я займаюсь перманентним макіяжем. До цього 7 років я була візажистом, майстром манікюру, майстром по нарощенню вій. А за фахом еколог. Потяг до чогось творчого відчувався ще з дитинства. Я любила малювати і мріяти. Не любила рутинної роботи. Мене захоплювало тільки те, що приносить красивий результат. Працюючи візажистом, я дізналась про можливість навчанню по перманентному макіяжу. Це був 2012 рік – ось тоді я відкрила для себе світ перманенту. Я дуже допитлива і відповідальна, тому після закінчення курсів почала посилено вивчати маловідому на той час сферу краси. Безліч навчань, майстер-класів, форумів, конференцій. У мене багато дипломів з різних навчань. А згодом з'явились й нагороди та кубки з чемпіонатів.

 

People UA: Ви можете зробити повноцінний макіяж. Це щось неймовірне! Жінка прокидається зранку і завжди прекрасна. Вийшла з душу чи відпочиває на березі моря і виглядає завжди чарівно. Якою, на Вашу думку, повинна бути ідеальна жінка?  І що ви пропонуєте сучасній жінці у власній студії перманентного макіяжу?

 

Наталія Дацюк: Ідеальна жінка – це та жінка, в душі якої гармонія. І це не замінить ніякий перманентний макіяж. Жінка- натхнення, кохання, ніжність, турбота. Ось така справжня жінка. А перманентний макіяж допомагає їй бути впевненою в собі й незалежною від косметики.

 

People UA: Ви робите перманентний макіяж, але обожнюєте природність. Здавалося б, непоєднувані речі…

 

Наталія Дацюк: Так, я люблю природність. У кожного є риса обличчя, яку хочеться відкоригувати. Можливо, опущені кутики повік, чи неправильна форма брів, або нерівномірний контур губ. І чудово, що це можна приховати, візуально змінити, щоб майже ніхто не здогадався про якесь втручання, тому що перманентний макіяж - це щоденний макіяж. Макіяж на рік-два-п'ять.. А пройде час – захочеться і щось змінити… Щільно нанесений та інтенсивний за кольором пігмент довше тримається в шкірі. І це не дозволить змінити щось найближчим часом. Тим більше природність зараз в моді.

 

People UA: Пані Наталіє, Ви автор інноваційних технік перманентного макіяжу, розкажіть, як виникла новаторська ідея винайдення цих технік?

 

Наталія Дацюк: Насправді  про свої техніки я задумалась лише тоді, коли мене попросили провести навчання. Я почала аналізувати, як і чим я працюю, і зрозуміла, що мої техніки відмінні від тих, за якими я навчалася. Вони відрізняються від тих технік, які я бачила в інших майстрів. Я зрозуміла, що це мої напрацювання. Придумала їм назви, написала методики для навчання за цими техніками, розробила схеми та склала чимале портфоліо для аналізу роботи.

 

People UA: Ви навчаєте унікальним технікам перманентного макіяжу, які отримали своє ім’я, а саме: для брів – «Snowflake», губ – «TintLips», очей - «Line & shading» та «Lifting-effect». Розкажіть про ці техніки більше, в чому їхня специфіка?

 

Наталія Дацюк: Техніки для брів і губ дуже природні. «Snowflake» на бровах–це легке розтушування. Можна вдало підібрати відтінок по кольору для брів і вигідно підкреслити красу своїх природних, навіть не зовсім густих брів.

Для губ актуально використовувати натуральні відтінки, не окреслювати чітко контур. Хоча для когось краще підійде насичений помадний ефект.

Для повік актуальне відтінення. Невелике, на базі чіткої стрілки «Line & Shading», або більше відтінення на базі міжвійного контуру «Lifting-effect». Це для тих, хто хоче візуально збільшити око, приховати навислість повіки.

 

People UA: Я неодноразово спостерігала за результатами Вашої практики не лише на фото «До» та «Після», але й бачила істотні зміни на краще на щасливих обличчях луцьких панянок. Хто найчастіше звертається до Вас за красою?

 

Наталія Дацюк: Аудиторія різна. Вік різний. Всі хочуть бути гарними. Такі вже в нас жінки)

 

People UA: Скільки часу є стійким перманентний макіяж?

 

Наталія Дацюк: На губах перманентний макіяж тримається до 5 років, на повіках – 3-7 років, найшвидше зникне перманентний макіяж брів – від 1 до 3 років. Звичайно, інтенсивність кольору з часом змінюється, тому рекомендовано раз в 1-2 роки робити поновлення перманентного макіяжу  для надання необхідної інтенсивності, яка втратилась.

 

People UA: Найбільше цікавить читачів: сертифікати якості фарб, безпека, гігієна та якість перманентного макіяжу. Розкажіть трішки більше про це.

 

Наталія Дацюк: Кожен клієнт може вимагати сертифікати на пігменти, що застосовуються, їх зобов'язані надавати майстру продавці продукції. Несертифіковані, низькоякісні пігменти не повинні застосовуватися в роботі. Як наприклад, тату пігменти. Призначені виключно для татуювання, алергенні, інші за складом, токсичні, погано піддаються лазерному видаленню.

На совісті майстра і гігієна роботи. Не годиться майстру під час роботи хапатися за телефон і різні непродезинфіковані предмети та поверхні. Процедура має бути максимально стерильна, а одноразові стерильні голки майстер відкриває в присутності клієнта. Втручання в шкіру має бути мінімально травматичним, поверхневим і не призводити до утворення рубців.

 

People UA: У Вас є послуга «Лазерне видалення татуювань та татуажу». З якими проблемами найчастіше звертаються клієнти?

 

Наталія Дацюк: Для багатьох це дійсно порятунок. Ця послуга стала досить популярною, адже більше не потрібно страждати через невдало зроблений перманентний макіяж. Неодимовий лазер спеціально призначений для безпечного видалення небажаного пігменту. Також часто звертаються на видалення тату, особливо чоловіки.

 

People UA: Ви активно та ефективно впроваджуєте нові техніки в beauty-сферу. В індустрії краси Ваше ім’я вже стало брендом, а жінки прагнуть бути прекрасними, як Ви. Як це бути іконою стилю?

 

Наталія Дацюк: Перший раз я чую, що я ікона стилю)) Звичайна, як і всі. І без перебору в перманентному макіяжі. Я знайшла себе в цій роботі, тому і хочеться розвиватись у цьому напрямку, не лишатись на одному рівні, робити кроки вперед.

 

People UA: А самі собі робите перманентний макіяж, чи довіряєте своє обличчя колегам?

 

Наталія Дацюк: Так, я роблю власноруч перманентний макіяж собі. Я це можу, тому немає необхідності звертатися до колег.

 

People UA: Пані Наталіє, Ви викладаєте авторський курс навчання для майстрів перманентного макіяжу в Україні. Як можна стати студентом Ваших курсів та скільки коштує навчання у школі-студії «Permanent»?

 

Наталія Дацюк: Навчатись може кожен, але треба розуміти відповідальність такої роботи. Потрібно мати естетичний смак та художні навики, терпіння і бажання, звичайно. Всю необхідну інформацію щодо навчання можна дізнатись за телефонами нашої школи: (066) 6209080, (093)8302482.

 

People UA: Ви винайшли техніки перманентного макіяжу, які до навчання на Ваших курсах ніхто з майстрів не вмів робити. Їх навіть повторити складно, проте розкажіть, якими Вашими учнями пишаєтеся?

 

Наталія Дацюк: Складним у роботі є «Lifting-effect». Цю техніку дійсно важко повторити. Інші техніки успішно практикують майстри нашої школи-студії, мої учениці Наталія Толоконнікова та Аліна Шумік. Трохи більше півроку вони працюють зі мною. Я бачу, як в їхніх очах горить бажання до цієї роботи. Вони молодці й дуже старанні у роботі. Мені приємно, що їх хвалять вдячні клієнти.

 

People UA: Вашим авторським технікам перманентного макіяжу навчаються майстри не лише в Україні, а й за її межами. Вас часто запрошують за кордон, аби перейняти Ваш досвід та знання. В яких країнах вже довелося викладати та як сприймають іноземці інновації в сфері контурного макіяжу, винайдені та впроваджені в Україні?

 

Наталія Дацюк: Минулий рік був дійсно насичений поїздками у різні країни. Польща, Нідерланди, Казахстан, Грузія, Киргизстан. Я обожнюю подорожувати. Це ідеальне поєднання: улюблена робота і подорожі до інших країн. Мені подобається пізнавати звичаї, культуру інших народів. Це надзвичайно цікаво! У різних куточках світу дуже привітно зустрічають колеги. Подорожі залишили приємні та незабутні спогади.

 

People UA: Ви  офіційний дистриб’ютор ізраїльської компанії «NPM» у Західній Україні. Розкажіть більше про цю співпрацю.

 

Наталія Дацюк: Продукція «NPM» для перманентного макіяжу, пігменти якісні та безпечні. Обладнання високотехнологічне, я на ньому із задоволенням працюю. І не шкодую, що обрала саме цю марку, особисто перевірену часом. В моїй школі можна придбати різні матеріали для перманентного макіяжу або замовити на сайті www.tatuag.lutsk.ua.

 

People UA: Пані Наталіє, Ви переможець всеукраїнського чемпіонату «Імперія краси в перманентному стилі» у номінаціях «Стиліст-візажист» та «Стрілка з розтушуванням». Переможець та призер вітчизняних та міжнародних конкурсів, а у 2016 році Ви вибороли призове місце на міжнародному конкурсі у Греції. Яке значення мають для Вас ці нагороди?

 

Наталія Дацюк: Перемога – це досвід. Твою роботу там оцінюють досвідчені майстри. Саме такі конкурси вчать працювати над своїми помилками, переборювати внутрішні страхи і прагнути до вершини досконалості у своїй майстерності. Однак вчитися треба постійно чомусь новому, аби бути завжди в курсі всього, що відбувається в світі перманентного макіяжу.

 

People UA: Ви дуже приваблива жінка. Наших читачів цікавить: чи вільне Ваше серце?

 

Наталія Дацюк: Серце завжди вільне. Ми в постійному пошуку свого ідеалу. І тільки одиниці знаходять ту справжню половинку.

 

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому секрет Вашого успіху?

 

Наталія Дацюк: Секрет в любові до своєї роботи. В бажанні працювати. В здатності мріяти і вірити у свої сили.

 

People UA: 8 березня – свято краси та чарівності. Що хотіли б побажати чарівним леді?

 

Наталія Дацюк: Дорогі жінки, дівчата! Я бажаю вам у першу чергу здоров'я. Мрійте і вірте у себе! Любіть себе, цінуйте і оберігайте. Нехай Ваше серце буде сповнене любов'ю та радістю.

 

«Permanent»

школа-студія

м. Луцьк
вул. Винниченка, 26а
tatuag.lutsk.ua
(066) 620-90-80
(093) 830 24 82

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017