Наталія Новосад

«Удосконалюйте свою зовнішність, але не втрачайте індивідуальність»

Безперечно, усі ми хочемо завжди мати гарний вигляд. Для цього потрібно знаходити час для вдосконалення. Сьогодні є чимало статей на різноманітні косметологічні теми. Здебільшого вони про те, як досягти ідеального стану шкіри в домашніх умовах. Але варто памятати, що лише невеликий відсоток із них є правдивими. А отже, краще довірити себе спеціалісту, професіоналу своєї справи,  результатом роботи якого буде ваше щасливе, здорове, красиве обличчя. Наталія Новосад – провідний косметолог-естетолог, поділилась секретами догляду за шкірою, а також розповіла, коли потрібно звертатися за професійними порадами.

Довідка

Персона: Новосад Наталія Валеріївна

Посада: косметолог-естетист

Знак зодіаку: Риби(ДН: 04 березня)

Життєве кредо: у будь-якій ситуації залишайся самим собою

Сімейний стан: незаміжня

У дитинстві мріяла стати вчителем

Важлива подія в житті: ще попереду)

Історичне місце: Блакитна бухта, або Царська бухта, в смт Новий Світ (Крим)

Незабутній концерт: з участю гурту «Антитіла» і Кузьмою Скрябіним

Вражаючий музей: замковий комплекс «Мир» (Білорусь).

Улюблений фільм: «Скриті фігури», «Шеф»

Музика: поп, класика

Книга: «Інферно»

Авто: Audi

Вид спорту: теніс

Вид відпочинку: активний відпочинок у колі друзів або коханої людини

Страви: італійської та української кухні

Напій: кава

Ідеальний дім – це дім, у якому відчуваєш себе щасливою, де чути тільки сміх і радість. А головне, де панує любов та затишок.

Справжній смак життя – це насолоджуватися життям кожної миті.

 

People UA: Косметолог– це дуже відповідальна професія. Людина з якими рисами характеру може працювати у цій сфері?

Наталія Новосад: Професіоналізм, чесність, комунікабельність. Ще важливо бути психологом: достукатись до пацієнта, зрозуміти та налагодити довірливі стосунки. Усі люди абсолютно різні: навіть близнюки мають різні типи шкіри, засоби догляду і потребують різних шляхів вирішення їхніх естетичних проблем. Саме тому людина, яка обирає цю професію, володіє, або виховує, або акумулює ці якості й несе людям «порядок, гармонію, красу» (переклад з грецької назви професії), забезпечуючи  якісними, безпечними та результативними послугами, тим самим піднімаючи самооцінку та даруючи впевненість.

People UA: Як, на Вашу думку, вирізнити професійного косметолога від дилетанта?

Наталія Новосад: Комплексна консультація розставить всі крапки над «і»: відразу стане зрозуміло, наскільки обраний косметолог знає анатомічну будову людського тіла; вміє скласти анамнез: продіагностувати шкіру, починаючи від типу, проблем, можливих причин захворювань шкіри, розпізнати стан організму в цілому та його вплив на стан шкіри зокрема; грамотно підібрати програму догляду з врахуванням індивідуальних особливостей; здатен підтримати різні теми під час спілкування, заспокоїти, дати пораду.

People UA: В якому віці потрібно зробити свій перший візит в косметологічний кабінет?

Наталія Новосад:Перший візит в косметологічний кабінет зазвичай відбувається в підлітковому віці: 12-14 років. Це, як правило, період статевого дозрівання і період завершення остаточного дозрівання шкіри під впливом різних гормонів. Гормони обумовлюють інтенсивну роботу сальних і потових залоз, через що шкіра страждає від жирного блиску, закупорених пор, що нерідко стає причиною розвитку акне. Також гормони мають вплив на формування епідермального бар’єру, контролюючого зволоженість шкіри. Отже, якщо у підлітка не минає проблема (жирний блиск, комедони, надмірна чутливість), незважаючи на посилену боротьбу з нею, потрібно не зволікати, а негайно звертатись до кваліфікованого спеціаліста.

People UA: Чи можливо у домашніх умовах зберігати свою шкіру в ідеальному стані?

Наталія Новосад: Зберегти– можливо; в ідеальному стані – однозначно ні. В кожної людини поняття ідеальної шкіри різне. Для когось достатньо використовувати аптечні продукти; хтось ретельно виконує рекомендації косметолога щодо SPF після кожного курсу пілінгів, чергуючи їх з апаратними методиками та процедурами догляду; хтось знаходить можливість придбати засоби домашнього догляду всесвітньовідомих торгових марок та є активним споживачем ін’єкційних препаратів та лазерних технологій; комусь косметичний масаж обличчя достатній для відчуття окриленості. Правильний догляд за шкірою обличчя передбачає регулярні консультації, стосовно необхідності проведення тих чи інших процедур; в поєднанні з правильно підібраними засобами домашнього догляду, що лонгують результативність здійснених косметологом процедур та забезпечують комплексний щоденний догляд. 

People UA: Які на сьогодні процедури є найбільш затребуваними та популярними?

Наталія Новосад: Якщо говорити про мій напрямок роботи в Центрі Естетології «SkinClinic», то лідером по затребуваності є ті послуги, які мають виражений ефект, що помітний і клієнтам, і мені, як спеціалісту, і оточуючим. Популярними є такі послуги: мікротокова та ультразвукова терапія; пілінги та карбокситерапія; процедури глибокого зволоження та ліфтингу; косметичні масажі та масажі за авторськими методиками; антицелюлітні комплексні програми та обгортування тіла; бандажні обгортування тіла.

People UA: У чому полягає найбільша складність роботи? З якими проблемами зіштовхуєтесь?

Наталія Новосад: Інформаційна війна не оминула сферу естетології. Результатом постійного розвитку медичної, косметичної естетології, пластичної хірургії, різноманітних інвазивних та неінвазивних методик, космецевтики є перенасичення інформаційного простору пропозиціями, медичними фото «до» і «після» процедури, акційними пропозиціями тощо. Дуже часто це є тактика одних торгових марок чи мережевих закладів проти інших, так звана конкуренція: отримати значні прибутки і при цьому послабити моральні та матеріальні сили супротивника. А головною рушійною силою є, звичайно, людський фактор.

Не розібравшись, не вивчивши досконало питання, люди ловляться на гачок маркетингових схем. Основний аргумент– шалені знижки: «лише сьогодні – 80%»; «цим користуються всі зірки Голівуду» і т.д. Добре, якщо результати домашніх випробувань над собою піддаються корекції. Та бувають і складні випадки, що вимагають комплексного підходу декількох спеціалістів, в тому числі і хірургів. Тому завжди намагаємось донести до пацієнтів: щоб звести ризики до мінімуму, паралельно з здобуттям інформації в Інтернеті, консультуйтесь з хорошим спеціалістом.

People UA: Для Вас ідеальна зовнішність – це насамперед природність.

Наталія Новосад:Я завжди говорю своїм клієнтам: «Удосконалюйте свою зовнішність, але не втрачайте індивідуальність.

People UA: Що обов’язково потрібно робити щодня для догляду за  своєю шкірою?

Наталія Новосад:Основне правило догляду –систематичність.

Для того щоб шкіра залишалася здоровою та молодою, за нею необхідно щодня доглядати:

1. Очищення (ранкове та вечірнє, незалежно від типу шкіри);

2. Тонізування (як очищення – двічі на день);

3. Захист (денний крем, який міняється в залежності від пори року);

4. Живлення та відновлення (нічний крем за 20-30 хв до прийняття горизонтального положення);

5. Додатковий догляд (очищаючі, живильні, зволожуючі маски. Потрібно чергувати в залежності від сезону і стану шкіри).

People UA: Якими ексклюзивними послугами може похвалитися Центр Естетології «SkinClinic»?

Наталія Новосад: Маємо тривалі партнерські стосунки з однією із найкращих естетичних клінік нашої столиці Myclinic, яка дає можливість вирішувати ряд проблем обличчя та тіла за допомогою офіційного, оригінального, сучасного обладнання, що гарантує якість та безпеку (Light Sheer Desire, Vela Shape, Thermage, Oxy Jet, Hydra Facial.)

Крім того отримання нашим керівником Тетяною цьогоріч Бізнес Ліцензії США на здійснення діяльності в сфері Естетології  незабаром надасть можливість всім користувачам наших послуг та продуктів, а також багатьом новим клієнтам спробувати та переконатись в дієвості та результативності дії послуг відомих американських торгових марок: і пілінгів, і комплексних засобів догляду, і програм, і домашніх засобів, і сонцезахисних ліній (Image Skin Care, Cosmedix, Jan Marini, Rhonda Allison, Face Reality Skincare).

People UA: Основні правила догляду восени. Що у цей період найбільше потребує наша шкіра?

Наталія Новосад:Так, дійсно, осінній догляд за шкірою має свої особливості. На стан організму в цілому і, як результат, на наш зовнішній вигляд негативно впливають перепади температури, вітер, холод, синтетичний одяг, кондиціонери, сухе повітря в приміщеннях.  Зрозуміло, що ці фактори не залишають шкірі шансів на ідеальний стан.Тому основними правилами осені є такі:захист, зволоження та живлення.

Апаратні методики (фонофорез, мікрострумова терапія), хімічні пілінги, комплексні процедури догляду будуть сприяти оновленню шкіри після літа, а також посилять бар’єрні функці їшкіри.

Що стосується домашнього догляду: для денного догляду рекомендуємо зволожуючі креми з середньою за щільністю структурою; для нічного вітамінні креми (з вмістом А, Е, С) та живильні з насиченими жирними кислотами. І хоча сонячна активність вже низька, але фактор захисту від сонця SPF10-15 має бути присутній, особливо після активних сонячних ванн та при схильності шкіри до пігментації.

І очевидне: збалансоване харчування, дотримання питного режиму і повноцінний сон.

People UA: Є дуже багато дискусій щодо процедури чистки для обличчя. Одні вважають її ледь не обов’язковою, а інші ствержують, що це навіть небезпечно. Якої думки притримуєтесь Ви і чому?

Наталія Новосад:Я однозначно стверджую, що чистка обличчя є необхідною і скажу більше корисною. Чому? По-перше, це глибоке очищення верхнього шару епідермісу і розширених пор від забруднень, надлишкового шкірного сала, омертвілих клітин, що дозволяє шкірі насичуватись киснем і живильними речовинами косметичних засобів. По-друге, чистка шкіри стимулює внутрішньоклітинні обмінні й регенеративні процеси, що оновлю єшкіру; забезпечує свіжий та здоровий вигляд. Процедура повинна бути проведена у відповідному закладі, де вагомими є і технічне оснащення, й індивідуальний підхід, і стерильність, і професійність виконання, в поєднанні з іншими косметичними процедурами (якщо останні необхідні). А дискусії надиктовані неправильно вибраним методом проведення процедури, засобами догляду та власне некомпетентністю та безвідповідальністю осіб, що здійснювали процедуру.

People UA: Меж досконалості немає і це стосується не лише краси, а й професійного вдосконалення. Чи приділяєте час навчанню, адже стільки нового з’являється в сфері краси?

Наталія Новосад:Це Must Have кожного спеціаліста сфери медичної та косметичної естетології. Семінари, лекції, виставки, майстер-класи, презентації дають можливість крокувати в ногу з світовими тенденціями цього сегменту. Освіченість та досвідченість косметолога є запорукою його затребуваності.

 

 

SKINCLINIC                        SKINCLINIC
    Центр Естетології               CenterAesthetic
    Грушевського 1Б                 3817 S TylerSt
    
skinclinic.in.ua                      skinclinic.in.ua

    0986665577                         +1(253)330-7233
    0956403303

 

Опубліковано "People UA" № 2(42), осінь 2017