Наталія Олійник

«Коли людина довіряє тобі своє здоров’я, завжди відчуваєш величезну відповідальність»

Красива посмішка це впевненість в собі та запорука успіху, можливість сказати тепле «привіт» без слів, а також це прояв турботи та поваги до свого тіла. Так важливо, щоб ваша посмішка сяяла бездоганно. У цьому вам допоможе лише професіонал, котрий знає свою справу. Часто ми боїмось іти до стоматологів, але коли твій лікар це  жінка красива не лише ззовні, а і всередині, усі страхи лишаються за дверима кабінету. Наталія Олійник – власниця стоматологічного кабінету «Денталія», прекрасний спеціаліст, дивовижна жінка, дружина та мати поділилась із нами секретами свого успіху в ексклюзивному інтерв’ю для журналу «PeopleUA». 

Довідка

Персона: Олійник Наталія Тарасівна

Професія: лікар-стоматолог

День народження: 21 грудня

Сімейний стан: заміжня, троє діток

В дитинстві мріяла стати супер моделлю

Важлива подія в життіхрещення

Бізнес для неї – це приємний бонус для досягнення інших життєвих цілей

Поняття «Влада» для неї – це можливість благословляти людей

Вишукане дійство: «Травіата»в Львівській опері

Історичне місце: Єрусалим (але ще там не була)

Улюблений фільм: «Небесні ластівки»

Книга: «Біблія»

Авто: «NissanJuke»

Вид спорту: бодіфлекс і фітнес

Вид відпочинку: подорожі з сім’єю

Улюблена їжа: кавун

Напій: молочний коктейль

Ідеальний дім – це місце, де зібрані всі твої рідні

 

People UA: Що стало поштовхом обрати професію стоматолога?

Наталія Олійник: Завжди хотіла стати стоматологом. З першої спроби не вдалося поступити до інституту, тому один рік працювала санітаркою в стоматологічній поліклініці. Там я остаточно закохалась у стоматологію.

People UA: Якщо б Ви обирали професію зараз, чи лишили б все як є, чи можливо обрали інший шлях?

Наталія Олійник: Я свідомо обрала цю професію. На сьогоднішній день я щаслива, що все так склалося, бо відчуваю себе на своєму місці. Навіть не уявляю іншого шляху.

People UA: Стоматологом може стати кожен, якщо задатися такою метою, чи все ж таки потрібно мати хист до стоматологічного напрямку медицини?

Наталія Олійник: Якщо говорити про «стати», то так. А «бути» ним, особливо довго й успішно, може не кожен.

People UA: Не лише діти, а й дорослі часто бояться відвідувати стоматполіклініку і до останнього відтягують візит до стоматолога. Проте сьогодні методи лікування є на високому рівні, що дає нові можливості. Яким якісним та професійним обладнанням може приємно здивувати «Денталія»? 

Наталія Олійник:  На сьогоднішній день доступний широкий вибір різного обладнання і матеріалів. Але по своїй суті вони є лише інструментом в руках лікаря  і допомагають йому якісно виконувати різні професійні завдання, а іноді і творити чудеса.

People UA: А Ваші діти бояться лікувати зуби?

Наталія Олійник: Звичайно, як і всі діти. На щастя, зубки в них гарні, тому  потреба у лікуванні виникає не часто. А старший син Павло навчається на першому курсі стоматологічного факультету. Тому сам скоро буде лікувати людей.

PeopleUA: Сьогодні у медичній галузі щодня з’являються новітні технології, методи. Як слідкуєте за новинками?

Наталія Олійник: Намагаюся тримати руку на пульсі стоматологічних новинок. Активно слідкую за всіма звістками в інтернеті, до того ж це не важко зробити, бо інформація є доступною. При цьому використовую різні джерела: читаю спеціалізовану літературу, виписую журнали, відвідую професійні курси тавиставки.

People UA: Що найважче у Вашій професії?

Наталія Олійник: Налагодити контакт з пацієнтом, скласти і запропонувати правильний план лікування. У нашій справі важливо бути якоюсь мірою психологом. Коли людина довіряє тобі своє здоров’я, завжди відчуваєш величезну відповідальність. Мусиш зробити все бездоганно і не маєш права на помилку.

People UA: Яким має бути справжній лікар? Що вирізняє професіонала?

Наталія Олійник: Справжній лікар має здатність бачити наперед кінцевий результат. Саме тому він робить все чітко, послідовно та якісно.

People UA: Маєте професійну мрію?

Наталія Олійник: Моя мрія - завжди бути затребуваним спеціалістом у своїй галузі і ще передати своїм дітям свої знання і навики у стоматології.

People UA: Не оминути теми освіти. Як вважаєте, чи на сьогодні студенти отримають достатній багаж знань, аби потім якісно санувати людей?

Наталія Олійник: Теоретичний матеріал викладають у достатній кількості, це плюс. Також існує безліч посилань на різні ресурси, що дозволяє максимально якісно отримувати різні додаткові навчальні матеріали. Але у нашій справі важлива перш за все практика, якої, на жаль, після закінчення ВНЗ  не вистачає.

People UA: Де Ви здобували освіту?

Наталія Олійник: Я закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут у 1996 році. А в 1968 році в цьому ж навчальну закладі моя мама отримала медичну освіту. Мій син Павло є вже третім поколінням в нашій лікарській династії.

People UA: До речі, а чи пам’ятаєте свої перші практики? Де проходили, хто був вашим наставником?

Наталія Олійник: Вже після 3-го курсу отримувала перший практичний досвід: ставила пломби, проводила огляди, знімала зубні відкладення. Інтернатуру проходила на базі Луцької міської клінічної стоматологічної поліклініки, де потім  пропрацювала 11 років. Тепер веду приватний прийом.

People UA: Чим любите займатися у вільний від роботи час? Розкажіть про своє хобі.

Наталія Олійник: Дуже люблю малювати та займатися спортом, а саме аеробікою та бодіфлексом. Кожного ранку читаю Біблію, а ввечері з коханим чоловіком вигулюю песика. Це безцінний час, який ми проводимо разом, ділимося враженнями за день, і просто говоримо про все на світі. 

People UA: Українці цьогоріч у більшій кількості їдуть закордон, так як прийняли бажаний безвіз. А чи плануєте Ви якусь цікаву поїздку?

Наталія Олійник: Поки ні, бо не зовсім є час. Але,  думаю,  ми своє ще наздоженемо.

People UA: Ви чудово виглядаєте. Які Ваші основні правила аби завжди бути у формі?

Наталія Олійник: Насправді все дуже просто – це здорове харчування, періодичні дієти та спорт.

People UA: Ви виховуєте трьох прекрасних діток. У чому секрет, як все встигаєте?

Наталія Олійник: Секрет простий – любов. Мені допомагає чоловікВасиль. А я у свою чергу, на перше місце ставлю сім’ю(і нехай пробачать мене мої пацієнти J).

People UA: Сьогодні Ви – успішна жінка, любляча мама та дружина. Ви реалізували себе максимально, а кому завдячуєте?

Наталія Олійник: Богу, батькам і чоловіку Василю. Вони – моя підтримка і мій світ.

People UA: Традиційне питання нашого журналу, у чому Ваш секрет успіху?

Наталія Олійник: У Божій допомозі і Його підтримці!

Бо, як записано у Біблії, Псалом 127: «1. Коли дому Господь не будує, даремно працюютьйого будівничі при ньому! Коли міста Господь не пильнує,даремено сторожа чуває!»

 

Візаж та зачіска: Любов Ніколаюк. Спілкувалася: Наталія Савчук. Фотограф: Катерина Сива

«ДЕНТАЛІЯ»

м.Луцьк, вул.Генерала Шухевича, 2
тел.: (050) 378-45-12, (063) 770-03-55
тел: 0 (332) 23-12-04

Опубліковано: "People UA" № 2(42), осінь 2017