Наталія Платко

«Успіх — це те, що ти зробив для інших»

 

Цю екстравагантну персону зажди можна побачити в оточенні успішних та позитивних людей. Для такої вишуканої жінки споглядати красу настільки ж просто, як і створювати її. Справедливість, конкретність, оптимізм, наполегливість, розуміння та любов притаманні цій вишуканій бізнес-леді, яка навчилася збагачувати життя жінок. Її поважають, люблять. Сьогодні в ексклюзивному VIP-інтерв’ю лідер бізнес-групи, професійний консультант з краси компанії «Mary Kay» Наталія Платко відкриває власну формулу успіху.

 

Досьє:

 

У бізнесі головне – вірити, планувати, діяти

 

Життєве кредо: якщо ти хочеш мати те, чого не мав, ти повинен робити те, чого ніколи не робив

 

У дитинстві мріяла бути дизайнером одягу.

 

Фах: товарознавець промтоварів

 

Знак зодіаку: Рак

 

Колір: рожевий, чорний

 

Страва: суші

 

Напій: фреш, кава

 

Авто: «Peugeot», мріюпро «Mercedes»

 

Парфуми: «Думаю про тебе» від «Mary Kay»

 

Косметика: «Mary Kay»

 

Музичний гурт: Sade

 

Книга: «Думаю як мільйонер» Харфа Екера, «Круг жіночої сили» Лариси Ренар

 

Країна: Чехія

 

Гумор: єврейський

 

Позитив — це вібрація енергії любові та гармонії.

 

 

PeopleUA: Справжній консультант з краси компанії «MaryKay» - це ...

 

Наталія Платко: Професіонал високого класу, який володіє навиками візажиста, менеджера, іміджмейкера, косметолога, викладача, фінансиста. Жінка, яка має свого особистого консультанта, виглядає неревершено.

 

PeopleUA: Що входить до обов'язків консультанта з краси компанії «Mary Kay»?

 

Наталія Платко: Передусім потрібно працювати за золотим правилом: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе». Золоте правило — це закон, який допомагає уникнути помилок.

 

PeopleUA: Чи ставите ви як пріоритет у продажах таке поняття, як «підхід до клієнта»?

 

Наталія Платко: Мій пріоритет – це індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта і винятковий сервіс.

 

PeopleUA: Ви — лідер бізнес-групи компанії «MaryKay».Що потрібно для того, аби досягти такого статусу?

 

Наталія Платко: Шлях в «Mary Kay» - це шлях створення себе. Ти, як скульптор, відсікаєш все зайве, дозволяючи проявитися своїм кращим рисам. Лідер компанії «Mary Kay» - це особлива жінка, а вже потім бізнес-леді. Головна формула успіху в компанії, яка діє більше 47 років «це люди + любов до них» Особистий приклад Лідера- це єдиний спосіб впливу. У цьому році виповнилося 14 років, як я співпрацюю з компанією і 1 червня я відсвяткувала своє 10-річчя в статусі Лідера. Тому одна з основних моїх життєвих позицій: бути сильним гравцем у команді сильних гравців. Я завжди вчилася у найуспішніших Лідерів.

 

PeopleUA: Хто ваші клієнти?

 

Наталія Платко: Мої улюблені клієнти — це жінки і чоловіки, з деякими я разом вже 14 років.

 

PeopleUA: Переваги косметики «Mary Kay».

 

Наталія Платко: Висока якість і доступна ціна!

 

PeopleUA: Побутує думка, що косметика компанії «MaryKay» викликає звикання, алергію тощо.Правда чи міф?

 

Наталія Платко: (Сміється- авт.) Це питання мені ставлять протягом 14 років! Якщо користуватися одним і тим же засобом, безумовно шкіра просто не буде реагувати ніяк, тому засоби потрібно змінювати відповідно до сезону, а бренд не обов'язково.

 

PeopleUA: Які кошти виділяє компанія, щоб дотримуватися та гарантувати високі стандарти безпеки та якості продукції «MaryKay»?

 

Наталія Платко: Щорічно компанія виділяє на дослідження мільйони доларів і проводить понад 300 000 тестів, щоб гарантувати високі стандарти безпеки, якості та ефективності продукції «Mary Kay».

 

PeopleUA: Охарактеризуйте бізнес з «Mary Kay».

 

Наталія Платко: Співпраця з компанією «Mary Kay» — це можливість побудувати власний бізнес, в якому ви працюєте для себе, але не самі по собі. Поруч завжди є колеги, однодумці, друзі і найважливіший партнер — компанія «МК».

 

PeopleUA: Яке ваше найбільше досягнення?

 

Наталія Платко: Найбільше і головне моє досягнення на сьогодні — це зустріч тієї дівчинки, яка мріяла, з цією особистістю, якою я є сьогодні. Безумовно, в мене дуже багато досягнень в нашій компанії: діаманти, авто, подорожі і т.д. Для мене справжня цінність не в грошах, не в діамантах, а в тому, якою людиною ти стаєш на шляху до цього мільйону і діамантів. Є одна східна мудрість: «Знання стають абсолютними, коли є вчитель, учень і учень учня». На сьогоднішній день кількість моїх учениць та учениць моїх учениць сягає близько 2000 жінок по всій Україні. І це, напевно, найбільше досягнення на сьогодні. Успіх не має нічого спільного з тим, що ти отримав або зробив для себе. Успіх — це те, що ти зробив для інших.

 

PeopleUA: Що робить таку вишукану жінку як Наталія Платко неперевершеною?

 

Наталія Платко: Любов до себе. Любов до близьких людей. Любов до справи, якою я займаюся.

 

PeopleUA: Ви приваблива жінка, а чи важко бути в такій чудовій формі завжди?

 

Наталія Платко: Тримати себе у формі — це колосальна робота над собою. У мене це вже спосіб життя, по-іншому я не зможу!

 

PeopleUA: Поділіться досвідом: як вам вдається будувати успішну кар'єру, бутичудовою дружиною та матір'ю трьох дітей?

 

Наталія Платко: Насправді все дуже просто! Якщо ти не сплануєш життя — життя спланує тебе. Я все встигаю: займаюся собою, відвідую спортзал, басейн, веду бізнес, а після 19:00 я кохана жінка і мама! При цьому мої діти ростуть самостійними особистостями, що мене радує!

 

PeopleUA: Секрет успіху від Наталії Платко

 

Наталія Платко: Я – жінка і прислухаюся до особливого жіночого дару відчувати і розуміти. Це почуття з'єднує серце з розумом — це інтуїція! Тому я оточую себе успішними та позитивними людьми, з якими легко і комфортно рухатися по життю.
Все це впливає на успіх і процвітання!

 

PeopleUA / Наталія Платко: Справжній смак життя — це коли ти знаходишся в гармонії з собою та оточуючим світом.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк. 

Фотограф: Юрій Косюк 

Опубліковано "PeopleUA" № 2(12) червень-липень 2011 р.