Наталка Карпа знялась у сексуальному відео на пісню #ЛітоЛіто

Гарячий трек #ЛітоЛіто Наталки Карпи зовсім скоро можна буде побачити і у відеоформаті. Це україномовна якісна танцювальна музика, яку зараз нечасто зустрінеш в українських телерадіоефірах.
Саме тому прямісінько посеред літнього сезону Наталка Карпа таки вирішила відзняти відеоверсію та продовжити #Літо як мінімум до Нового року. Тим паче, що відпочивати на березі моря під спекотним сонцем можна і весь рік. Все, що для цього потрібно, лише авіаквитки та величезне бажання знову потрапити в атмосферу улюбленого сезону - і можна летіти за літом на край світу!


Ідеальний саундтрек літнього відпочинку візуалізував режисер Володимир Шурубура, образами та стилем займалась стиліст Марина Круглова, також у відеокліпі знялись друзі співачки: музикант Орест Галицький, чарівні моделі Вероніка Островська та Анна Божик, стронгмен Сергій Конюшок з друзями. Локацією для зйомок став City Beach Club.

За задумом режисера більшу половину кадрів довелось знімати на даху і у воді.  Попри  шалену боязнь висоти, Наталка провела практично півдня на височезних підборах на краю даху. А потім ще й близько години в басейні при далеко не спекотній погоді у Києві. Як зізналась сама співачка, у неї під час зйомок не спадала висока температура. Та результат старань всієї команди має всі шанси стати також не менш #hot, адже текст пісні виявився місцями занадто провокативним.

 Наталка Карпа: "Перша версія пісні ітоЛіто не пройшла цензуру радіостанцій, нас попросили замінити слово "задок" в тексті на щось більш пристойніше))). А я вже до нього звикла, адже це дуууже вдала назва однієї з найбільш ефектних частин мого тіла.) Подивимось тепер чи пройде цензуру це слово на ТV разом з картинками. Нарешті ж має в Україну добратись світова мода на апетитні форми!".

Відео #ЛітоЛіто Наталки Карпи вийде в Україні на українській мові, але паралельно співачка з командою вирішили відзняти ще й англомовну версію.