Ноутбук ноутбуку різниця

     Хочете бути біля комп’ютера в будь-якому куточку приміщення? Варто задуматися про купівлю ноутбука. А для того, щоб знати як правильно вибрати його, потрібно спочатку розібратися, якими бувають нестаціонарні комп’ютери. Отже, ноутбук, лептоп, субноутбук – що із цього ряду потрібно юзеру?

     Ноутбук – переносний комп'ютер, що має компактні розміри й невелику вагу, що не перевищує декількох кілограмів. Назва походить від англійського слова «notebook» —  «блокнот, комп'ютер розміром із блокнот». Алептоп – це те ж саме, тільки назва його походить від «lap» —  «коліна, комп'ютер, який можна покласти на коліна». Субноутбук — ультрапортативний пристрій. Ультрапортативність виражається в дуже компактних розмірах і малій вазі. Різниця цих пристроїв полягає в їх розмірі та функціональності. 

      При виборі ноутбука Ви зіштовхнетеся з обовязковим позначенням ваги в технічній характеристиці. Це важливо, і кожен раз, коли вдається зменшити вагу нової моделі, фірма-виробник щосили намагається звернути Вашу увагу на цей факт.

     Перше, що потрібно зробити перед покупкою подумати, для яких саме цілей він Вам потрібен, як Ви будете його використовувати. Хочете купити компактний комп'ютер для роботи з текстами, електронними таблицями й іншими документами, перевірки електронної пошти й прогулянок у мережі Інтернет? Тоді підійдуть недорогі ноутбуки. За невелику суму Ви отримаєте саме те, що потрібно.  Тепер тільки слід зосередити свій погляд на симпатичному дизайні. Хочете дивитися фільми й грати в комп'ютерні ігри? Варто відразу звернути увагу на ноутбуки середньої цінової категорії.

   Якщо в сім'ї є дитина, і вона хоче грати в найновіші «стрілялки й перегони»? Ігровий ноутбук – Ваш вибір. Вони створені для того, щоб Ви одержали максимум задоволення від ігор. Потужна відеокарта, високоякісна матриця, зручна клавіатура. Їхня цінова категорія вище середньої, проте це те, що потрібно для поставленої цілі по функціонуванню.

  Якщо користувачеві потрібний високопродуктивний ноутбук, легкий, з ємною батареєю і можливістю бездротових підключень – такий варіант також існує – ноутбуки бізнес-класу. Такі комп'ютери охоче купують бізнесмени, менеджери середньої й вищої ланки. Відповідно, вони відрізняються високою якістю й надійністю.

  Існують ще такзваніробочі станції. Це самі потужні й продуктивні ноутбуки. Мобільна робоча станція має великий дисплей, потужний процесор і відеокарту, тому він повністю заміняєстаціонарнийкомп'ютер. Такі комп’ютери купують винятково професіонали.

  Тепер, коли Ви вже трішки визначилися з тим, навіщо вам необхідний ноутбук, читаємо у черговому випуску, як правильно його вибрати?

 Автор: Ірина Дяченко. Опубліковано "Лише Насолода" № 5(15) листопад-грудень 2011 р.

Магазин комп’ютерної техніки «Системз»

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 53

тел.: (0332)774349

www.systems.com.ua