НУМЕРОЛОГІЯ

Ознайомившись з нумерологічним гороскопом, ви зможете спланувати найважливіші події та прожити цей рік без втрат і турбот. Щоб дізнатися ваше число, потрібно сумувати всі числа дати народження. Наприклад (02.12.1986 р.н.) 0+2+1+2+1+9+8+6=29; Двійку сумуємо з дев’яткою: 2+9=11; Одиничку сумуємо з одиницею, аби отримати однозначне число: 1+1=2. Таким чином ваше число 2. А тепер розглянемо характеристику Вашої цифри та дізнаємося, що нас чекає у 2017 році.

1) Люди-Одиниці можуть розраховувати на вдалий період. Ваша енергійність та наполегливість допоможуть досягти запланованих цілей у професійній сфері та особистому житті. Нові трудові подвиги приведуть до суттєвого підвищення зарплатні або пропозиції зайняти більш високу посаду. 2017 рік сприяє творчим починанням і реалізації свіжих ідей. Не буде місця сірості й опосередкованості. До вирішення будь-якого завдання потрібно підходити з розумом, не сподіваючись на прихильність зірок і подарунки фортуни. Незаміжні Одиниці можуть планувати весільні торжества – настав час для створення міцної і гармонійної сім’ї. 2017 рік пройде під знаком комунікабельності та численних знайомств – скористайтеся цим, щоб поповнити ряди впливових партнерів по бізнесу та друзів. Постарайтеся стримати раптові напади агресії і схильність до диктату, інакше до кінця року ви ризикуєте зіпсувати відносини з дорогою для вас людиною. Потрібно бути пунктуальними, дотримуватись планів і проводити більше часу в колі сім’ї.

2) Природний такт і відмінні комунікативні навички сприяють тому, щоб Двійки провели рік комфортно та вдало. Особливо гарний цей період часу буде для Двійок, зайнятих у творчій сфері… Дизайнери, артисти, письменники і художники можуть розраховувати на визнання їх таланту і гучний успіх. У 2017 році для Двійок загострюється ризик виникнення деструктивних конфліктів, ваші досягнення можуть викликати таємну заздрість або відкриті напади з боку недоброзичливих людей. Скористайтеся вашою природною дипломатичністю і обережно обійдіть ситуацію відкритого з’ясування відносин. Скандали навколо вашої персони будуть зовсім ні до чого – в 2017 році Двійки можуть стати занадто залежними від думки оточуючих. У відносинах з партнером Двійці потрібно проявляти більше терпіння, розуміння та співчуття – це допоможе вивести вашу пару на новий рівень стосунків.

3) Трійки повинні максимально задіяти всі притаманні їм інтелектуальні здібності, щоб скористатися шансами, наданими їм протягом цього року. Ваша захопленість роботою і вміння показати високий результат буде високо оцінена керівництвом. Рішучість і ентузіазм, властиві даній цифрі, допоможуть трійкам організовувати свій власний бізнес. Але остерігайтеся непродуманих і ризикованих капіталовкладень, ваша багата уява може збити вас з істинного шляху. Менше хизуйтеся досягнутими результатами, щоб не відлякати успіх. Пристрасні і сексуальні Трійки зможуть налагодити особисте життя. В цьому році самотні Трійки обов’язково зустрінуть своє кохання. Сімейним Трійкам варто обмежити зайву схильність до критики. Рік сприяє поповненню в родині й гарантує здорове потомство.

4) Четвірки весь рік будуть крутитися як білка в колесі. Грамотно розприділяйте сили, щоб не лишитися без енергії вже в середині  року. Подолати труднощі вам допоможуть наполегливість, витривалість і ретельно спланована тактика поведінки. Попрацюйте з властивим вам консерватизмом. Успіх в справах буде супроводжувати лише тих Четвірок, які зможуть сприймати нові ідеї і нестандартні підходи. Четвірки самодостатні, однак, в цьому році їм слід більше спілкуватися з друзями та рідними,  вчасно отримана порада вбереже вас від великих неприємностей. У 2017 році  варто утриматися від авіаперельотів. Постарайтеся долати відстань за допомогою наземного транспорту. При можливості відкладіть будь-які відрядження і поїздки на кінець року, коли ризик травматизму зійде нанівець. Сімейним Четвіркам потрібно зменшити схильність до ревнощів, щоб не зіпсувати відносини з партнером.

5) Яскраві та рухливі П’ятірки в 2017 році мають всі шанси на успіх. Аби досягти вагомих результатів і поправити своє матеріальне становище, відпустіть на волю потяг до винахідництва і невгамовний дух дослідника. У цьому році вам може знадобитись допомога близьких, знайомих, так що стримайте індивідуалізм і беріться лише за командні проекти. Рік сприяє налагодженню міжнародних зв’язків, так що не відмовляйтесь від закордонних поїздок і спілкування з партнерами з-за кордону. Від ризикованих капіталовкладень краще відмовитися – високий ризик втрат внаслідок шахрайських дій та помилок в юридичних документах. Для вас настане сприятливий період в особистому житті. Головне – подолати непослідовність і не розпорошуватися на безперспективні романи. Короткостроковий зв’язок не принесе вам щастя. Придивіться до свого оточення – в ньому присутня людина, яка давно щиро вас кохає.

6) Шестірок очікує гармонійний у всіх відносинах рік: досягнення у кар’єрі, кохання і успіх будуть даровані вам в повній мірі. Не думайте, що це подарунок небес. Шестірки багато працювали в минулі роки, тому зараз можуть розслабитись і пожинати плоди своїх зусиль. Рік сприяє творчому самовираженню. Присвятіть більше вільного часу своєму хобі – це принесе вам велике задоволення. Подумайте про можливість перевести вашу «справу для душі» на комерційну основу. Ваша природна інтуїція, яку часто називають шостим відчуттям, допоможе уникнути ризиків і грошових втрат. До вас будуть звертатися за порадами, рекомендуємо не нехтувати можливістю підняти авторитет в очах колег і рідних. В особистому житті Шестірок настає період гармонії, який може затьмарити ваша надмірна образливість. Постарайтеся бути терплячими до недоліків партнера.

7) Сімка отримала активний та динамічний рік. Мудрість дозволить їм поставитися до цього по-філософськи і не проявляти зайву метушливість. Ви можете змінити сферу діяльності або прийняти рішення про переїзд – воно в будь-якому випадку буде зваженим і продуманим. Повірте, ви самі не помічали, як підсвідомо виношували ці плани протягом минулого року. Ваша самодостатність і стриманість може на час відштовхнути друзів і рідних, їм здасться, що ви стали похмурими і замкнутими. Постарайтесь делікатно донести до близьких людей, що цінуєте їх присутність у вашому житті, але іноді потребуєте особистого простору. Змін на любовних фронтах не передбачається. Якщо ви самотні, перспективних романів у 2017 році чекати не варто. Скористайтеся цим періодом затишшя, щоб попрацювати над своїми недоліками. У цьому році підвищується ризик загострення хронічних захворювань, приділіть увагу здоров’ю.

8) Вісімки можуть зітхнути з полегшенням: неприємності минулих періодів залишилися позаду. Ваша схильність до експериментів і оригінальне мислення допоможуть отримати від життя безліч бонусів. У 2017 році настає плідний період для тих, хто не страждає консерватизмом і відкритий для нових знань. Скористайтеся цим, щоб підвищити рівень професійної майстерності. У цьому році ви можете отримати додаткову освіту, відвідати майстер-класи або записатися на курси іноземної мови. Вісімки можуть дозволити собі інвестувати гроші, а природна інтуїція не дасть можливість шахраям поживитися за ваш рахунок. Уникайте прохань про позичання коштів з боку рідних, така позика зіпсує відносини в родині. В крайньому випадку безоплатно допоможіть невеликою сумою, яку не шкода подарувати. У любовних відносинах все буде добре, якщо ви зрозумієте, що матеріальне вираження любові не замінить теплих слів і спільного проведення часу.

9) Дев’яток чекає складний і небезпечний рік. Відкладіть до кращих часів глобальні плани і починання. Виконуйте поточні справи,  ваша вроджена схильність до аналізу і здатність зрозуміти саму суть речей допоможуть прожити рік без особливих втрат. Рік не сприяє досягненню кар’єрних висот. Рекомендуємо використати свій час для того, щоб закласти надійний фундамент для майбутнього. Всі серйозні покупки відкладіть на наступний рік. Особливо ризикованими будуть операції з нерухомістю. В особистому житті Дев’ятці пощастить: будинок стане тією фортецею, за стінами якої ви зможете залишити тривоги і турботи. Присвятіть рік спілкуванню з близькими людьми і налагодженню родинних взаємин. У період відпустки відвідайте далеких родичів, вони давно хочуть вас побачити. Не забувайте про необхідність відпочинку: вам допоможуть медитативні практики і заняття йогою.

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017