НУМЕРОЛОГІЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛЮДИНИ!

     Я стала вивчати нумерологію, тому що в наш час існує проблема, що люди не знають, для чого вони народилися і в чому їхня особлива місія… Кожна людина приходить у цей світ з певною місією, реалізуючись в якій отримує від Всесвіту бонуси у вигляді удачі, багатства, щастя і ресурсів. Виконуючи своє призначення, ми перестаємо відчувати почуття втоми, навколо складаються вдалі обставини, наповнюємося енергією і отримуємо задоволення від діяльності.

   Лінь – це сигнал про те, що щось робиться не по душі. Людина займається не тим, заради чого прийшла в цей світ. Душа відчуває, тому саботує свідомість і не бажає виконувати надуманих дій.

   Мене часто запитують: «Що ж таке нумерологія Піфагора?»

   Близько 532 року до н. е. Піфагор заснував свій університет в грецькій колонії Кротон на півдні Італії. Вхід в нього був відкритий усім, хто щиро прагнув до знань: чоловікам і жінкам будь-якої національності, кольору шкіри або релігійних переконань. Одна ккожен повинен був дати обіцянку старанно вчитися.

   Основним напрямком навчання було самовдосконалення, а навчальний план був розбитий на три ступені. Початковий ступінь називався «Підготовкою». Він включав в себе посилене вивчення «десяти математичних дисциплін», призначених навчити послушника «панування над собою».

   Другий триместр носив назву «Очищення». Головним в ньому було розуміння життя, його призначення і того, як працювати в гармонії з цим призначенням. Це давалося через вивчення «Науки Чисел», більш відомої сьогодні як нумерологія.

У заключному триместрі послушників навчали ідеї «Досконалості». Досконалість мала на увазі об'єднання фізичної, розумової і духовної складових як кожної людини, так і самого життя.

 Призначення це те, до чого багато хто ставиться скептично.

   Справді, не можна ж серйозно припускати, що кожному з нас визначений строго певний шлях, по якому ми повинні пройти, навіть не дивлячись на хаос світу навколо, в якому все переплетено, і нічого не відомо точно! А між тим призначення - цілком реальна і логічна річ.

Зрозуміло, ні для кого ніде не написана історія кожного його кроку до самої смерті. Але те, що кожній людині визначений при народженні його власний шлях, який дістався саме йому – безперечно.

      Людина народжується зі своїм набором якостей відповідно до призначеного шляху, який доведеться пройти. Один – витривалий і сильний, як бик, а інший – не може без задишки піднятися по сходах на третій поверх - ось вам і приречення в чисто фізичному сенсі, оскільки другий ніколи не досягне висот там, де потрібна сила, він від природи до цього не пристосований. А емоційна сфера? Один – сміливий і відчайдушний, інший – боязкий і сором'язливий. А розум? О, це цілий океан зумовлених з народження шляхів! Один – нестерпно дурний, інший – схоплює все на льоту, перший – домагається висот там, де є потреба у інтелекті, а другий до цього рівня не може навіть наблизитися? Адже це було зумовлено від народження! Ми йдемо по шляху, до якого нас підштовхують численні індивідуальні особливості, з якими ми вже народжуємось. Це і є наша природа, наші вроджені особливості. Той, хто наперекір цьому починає йти по іншому, неправильному шляху, прирікає себе на страждання, незадоволеність, відчуття втрати, втрачену можливість, паніку, страх безглуздого життя.

   А все тому, що призначення – зовсім не порожній звук. Кожен повинен його виконати. Інакше – неминуче погіршення життя, незліченні проблеми і загальне відчуття нещасливого існування. Така людина незадоволена, вона підсвідомо відчуває, що це не її місія.

Біда полягає в тому, що так живе багато людей, якщо не більшість.

Зрозуміло, чимало і тих, хто дійсно задоволений своїм становищем, і головне – чесний перед собою. Такий себе не обманює – щось підказує йому, що він на своєму місці, і йому затишно в такому стані.

Але, на жаль, мало щасливих людей. Незадоволеність, прагнення дістатися до чогось, що людина не може розглянути і усвідомити, ведуть до великої кількості негативу в людському суспільстві. Гнів, агресія, жадібність, підлість, жорстокість, різноманітні вади, збочення людської природи і найголовніше – страх. Все це прямі наслідки невміння людей жити згідно зі своїм призначенням. А суть полягає в тому, що талановиті ВСІ!

Всі можуть йти своїм шляхом, займатися тим, що їх радує, і прийти до гармонії. На жаль, лише деякі розвивають свій талант і застосовують його на користь собі й людям, йдуть правильним шляхом. Так як же зрозуміти, що саме ти хочеш робити, що зробить тебе щасливим і задоволеним? У чому твоя доля?

   Розрахунок вашої дати народження та імені дасть можливість:

  • отримати перелік конкретних спеціальностей, де ви можете себе реалізувати, згідно вашої дати народження та Імені;
  • сферу занять, до яких у вас є здібності і, займаючись якими, ви безперешкодно дійдете до свого призначення;
  • відкриє саме Призначення, яке може бути не тільки професією, а різновидом особливого служіння Всесвіту;
  • вам стане відомо, які риси характеру вам не можна проявляти, бо це перешкодить відкрити своє Призначення і досягти Успіху в житті;
  • опише критичні ситуації , які можуть вникнути в момент, коли вас Вищі Сили буквально виштовхують до Свого Призначення, проаналізувавши їх, ви зможе зрозуміти, з чим пов’язані ваші труднощі в житті;
  • дізнаєтесь перелік захворювань, які можуть у вас з’явитися, якщо ви відмовитеся прийти до свого Призначення (пропустите шанси, полінуєтеся виходити із зони комфорту чи злякаєтеся змін чи відповідальності). І, звичайно ж, вони можуть зникнути, якщо ви таки знову почнете рух в правильному напрямку.

   Кому це потрібно? Абсолютно всім?! Не залежно від віку. Від народження і доки ми живі й ще в силах щось змінювати в своєму житті. Бо від цього залежить наше особисте щастя, здоров’я і щастя оточуючих нас людей. Адже реалізована людина і сама задоволена життям, і всім біля неї добре.

 З любов’ю духовний нумеролог Вікторія Лотиш

 тел.: 0664307519

 e-mail: vika.lotysh@gmail.com