Obnova lux
“Obnova lux Модний простір”: стартує новий благодійний проект Офіційного партнера Lviv Fashion Week компанії Obnova lux
 
З 23 березня по 3 квітня у Львові «Obnova lux Модний простір» (пл. Галицька, 20) об’єднає на одному майданчику українські бренди одягу, аксесуарів, предметів дизайну і декору. Це нова локація, що впродовж 12 днів стане місцем дизайнерських, художніх та літературних презентацій, середовищем сконцентрованого модного та мистецького життя Львова.
 
Щодня з 11:00-21:00 на відвідувачів чекатимуть: торгівельно-виставкові локації дизайнерів-учасників - у форматі шоуруму гості зможуть ознайомитися з колекціями одягу та аксесуарів відомих і молодих брендів; майстер-класи стилістів та візажистів, виставки книг, презентації картин, лаунж-зона, літературні читання, прямі ефіри радіо “Сковорода”.
 
Разом із дизайнером Роксоланою Богуцькою, поетом Сергієм Жаданом, усіма учасниками «Obnova lux Модний простір» Obnova lux започатковує благодійну ініціативу, метою якої є придбання сучасного медичного стерилізатора – автоклава для пацієнтів Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит». Впродовж усього періоду на локації та в магазинах мережі можна долучитися до акції, залишивши благодійну пожертву або придбавши дизайнерську річ. Передача апарату відбудеться 2 квітня.
 
Obnova lux також обере серед учасників Lviv Fashion Week дизайнера, який отримає можливість продажу колекцій в магазині OBNOVA lux впродовж 2016 року.