Олександр Антипенков

«Якість напряму залежить від злагодженості роботи в команді»

Бути молодим батьком, чоловіком, керівником успішної компанії, давати робочі місця людям з обмеженими можливостями і отримувати радість від своєї праці — про те, як встигнути все це журналу позитиву розповів керівник одного з найуспішніших ремонтно-будівельних підприємств Волині Олександр Антипенков.

Досьє

Персона: Антипенков Олександр Олегович

Посада: директор ремонтно-будівельного підприємства «ПІК»

Знак зодіаку: Діви (15 вересня)

Життєве кредо: потрібно вимагати неможливого, щоб отримати максимум

Сімейний стан: одружений

В дитинстві мріяв стати футболістом

Важлива подія в житті: народження доньки

Бізнес для цього – це, на даний момент, щось ну ще дуже невідоме

Влада для нього – це робити людей щасливими

Історичне місце: замки

Мріє побувати у всіх замках України

Класний фестиваль: «Бандерштат»

Незабутній концерт: гурту «Арія»

Улюблений фільм: «Гладіатор»

Музика: українська, особливо народні пісні

Книга: «Україна, яка шокує»

Авто: BMW

Вид спорту: футбол

Вид відпочинку: активний

Страва: чебуреки

Напій: березовий сік

Ідеальний дім – це такий дім, куди хочеться повертатися.

Справжній смак життя – це жити вільно

 

People UA: Які послуги пропонує підприємство «ПІК»? Розкажіть, будь ласка, про діяльність компанії та її стратегічні переваги.

Олександр Антипенков: Основний профіль підприємства – будівельні та ремонтно-будівельні роботи. Завдяки професійній праці висококваліфікованих спеціалістів підприємства «ПІК» створив репутацію потужної компанії, котра сьогодні пропонує: будівництво житлових, виробничих та промислових будівель, благоустрій та озеленення території, сантехнічні і електромонтажні роботи, влаштування та ремонт покрівель, ремонт та оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень і фасадів, влаштування огорож і парканів, виготовлення і монтаж водостічних систем та ін.

People UA: Кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Що символізує назва «ПІК»?

Олександр Антипенков: Підприємство «ПІК» розшифровується зі слів «ПОШУК, ІНІЦІАТИВА, КОНТАКТ». Пошук – чогось нового. Ініціатива – працівників підприємства у вирішенні всіх робочих питань. Контакт – з новими людьми.

People UA: За 23 роки своєї діяльності які відомі об’єкти будувала або ремонтувала ваша професійна команда?

Олександр Антипенков: Підприємство «ПІК» побудувало та відремонтувало понад 300 об’єктів господарського, соціального призначення та приватних будинків, таких як Обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка; Служба автомобільних доріг у Волинській області; частково приміщення Волинської обласної ради; Виробнича база «ВАТ Волиньхолдинг» та інші.

People UA: Знаємо, що ви віднедавна стали керівником підприємства «ПІК». Чим займалися до отримання цієї посади?

Олександр Антипенков: Після отримання вищої освіти працював головним спеціалістом управління економіки відділу ціноутворення у облдержадміністарції, заступником начальника будівельної служби ДКП «Луцьктепло», майстром будівельної частини ЖКП №2.

People UA: Якими якостями повинен володіти керівник ремонтно-будівельного підприємства?

Олександр Антипенков: Компетентність, уважність до підлеглих, відповідальність, вміння йти на ризик, гнучкість та комунікабельність.

People UA: Яке місце у вашій «кар’єрній драбині» займає ПП «ПІК»?

Олександр Антипенков: Я давно шукав роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, а й моральне задоволення. На даному етапі я її знайшов.

People UA: Яку роль у вашому житті займає політика?

Олександр Антипенков: Складається враження, що наша політика відіграє роль у житті кожної людини...

People UA: Ваше підприємство вважають професійним потужним підрядником, а з якими компаніями-забудовниками найчастіше співпрацюєте?

Олександр Антипенков: ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТзОВ «Бетон Брук Сервіс», ПП «Західноукраїнська торгова компанія».

People UA: ПП «ПІК» має й соціальну місію. Розкажіть більше про неї.

Олександр Антипенков: Так як наше підприємство було створене у 1992 році Волинською обласною організацією інвалідів ВГО «СОІУ», справді, головною метою підприємства є надання робочих місць для інвалідів, здійснення їх трудової, соціальної, правової, медичної та інших видів реабілітації, а також сприяння найбільш повному задоволенню потреб населення і народного господарства в будівельних та ремонтних послугах.

People UA: Як вдається бути лідером ремонтно-будівельних робіт, коли половина колективу – це люди з обмеженими фізичними можливостями?

Олександр Антипенков: На підприємстві працюють не лише малодієздатні та й швидкість і якість напряму залежить від злагодженості роботи в команді. Ми застосовуємо передові технології і сучасні високоякісні будівельні матеріали, що дозволяють виконувати в комплексі будь-які будівельні та ремонтні роботи високої якості. Всі роботи виконуємо в суворій відповідності з БНіП та нормативною документацією, що регламентує виконання цих видів робіт. Відмінною рисою підприємства є його гнучкість, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива і оперативність. У сфері будівництва та ремонту підприємство показало себе як підрядник, який виконує договірні зобов'язання у встановлені терміни. При виконанні робіт ІТП підприємства особлива увага приділялася контролю якості виконаних робіт, питань охорони праці та техніки безпеки на об'єкті.

People UA: Підприємство «ПІК» зарекомендувало себе як надійний і кваліфікований партнер в галузі будівництва та оздоблювальних робіт. Чи йде «ПІК» в ногу з Європою?

Олександр Антипенков: Сучасні методи обробки, імпортні матеріали та інструменти, які застосовує підприємство, дозволяють вести будівництво та робити ремонт об'єктів з європейською якістю. Наразі шукаємо напрямки співпраці з європейськими державами.

People UA: У кожній роботі є плюси і мінуси. А які труднощі виникають у вашій роботі?

Олександр Антипенков: Правду кажучи, не пригадую труднощів у роботі. Для мене немає проблем, є завдання, які потрібно виконати. Відмінною особливістю підприємства є наявність ліцензії на всі види робіт: фірма дає можливість комплексно вирішити весь спектр проблем, що виникають –  від влаштування фундаменту будівлі до здачі його в експлуатацію. Напевно, знання та вміння працювати з новими технологіями дає можливість реалізувати найсміливіші задуми замовника.

People UA: Від роботи потрібно відпочивати, аби з новими силами завойовувати світ. Як проводите дозвілля?

Олександр Антипенков: Граю у футбол. Люблю активний відпочинок.

People UA: Чи часто ви відвідуєте якісь культурні заходи? Де востаннє побували і що найбільше вразило?

Олександр Антипенков: Якщо щиро, то дуже рідко. Останнього разу були в театрі з дружиною. Ще до народження доньки.

People UA: Якби вам запропонували скористатися машиною часу, з ким ви хотіли б познайомитися?

Олександр Антипенков: З Юлієм Цезарем.

People UA: Знаю, що ви були в складі журі та суддів Ліги КВН. Як ви потрапили в крісло судді кавеенщиків?

Олександр Антипенков: Я в дружніх стосунках з командою Луцької ліги КВН.

People UA: Пан Олександр, в чому запорука вашого успіху?

Олександр Антипенков: Наполегливість та самовіддача – запорука мого успіху.

People UA: Кажуть, що за життя людина повинна виконати 3 речі: побудувати будинок, виростити дитину і посадити дерево. Чи вдалося вам виконати ці чинники?

Олександр Антипенков:  Щодо будинку – поки свого не будував, але намагаюся модернізовувати батьківський, в якому проживаю. Донька ще маленька, тому сказати, що виростив – не можу, але намагаюся приділяти максимум часу її вихованню. Стовідсотково, виходить, зробив лише одне – садив дерева з дідусем у селі.

People UA: Ви – сімейний чоловік та успішний керівник підприємства. Чи доводилось вам коли-небудь міняти «обличчя»: вдома ви одна людина, на роботі – інша,  в компанії друзів – третя?

Олександр Антипенков: Вдома я коханий чоловік і люблячий тато, на роботі – вимогливий керівник, ну а щодо друзів – то вже дуже багато з них переплетені з роботою і сім’єю.

People UA: У вас зростає маленька донечка, якій ще не виповнилося двох рочків. Як воно бути батьком? Поділіться радістю батьківства.

Олександр Антипенков: В двох словах  це щось неймовірне!

People UA: Встигаєте приділяти час сім’ї, маючи такий напружений графік роботи?

Олександр Антипенков: Дуже мало, але коли є вільна хвилинка – одразу ж лечу додому. Немає більшої радості бачити посмішку доньки, розпростерті рученята, які міцно обнімають мене за шию і чути таке рідне «тата». Дружина завжди смачненько нагодує і з розумінням ставиться до моєї вічної зайнятості. Ну а потім «па-па» махає маленька ручка, я знову занурююся в роботу, але в мене на обличчі посмішка і заряд енергії від моїх рідненьких аж до наступного приїзду.

 

м. Луцьк, вул. Кафедральна, 14, e-mail: pik.tender@mail.ru

тел./факс: (0332) 723786, тел: (0332) 726255

тел: (050) 8829488 – директор Антипенков Олександр Олегович

Опубліковано "People UA" № 6(34) осінь