Олександр Бляшук

«Щодня бути людиною – важке, але  найбільше досягнення кожного»

Микола Гоголь стверджував, що молодість щаслива власним майбутнім. Тож за енергійними, наполегливими, справедливими молодими людьми попереду не тільки світле власне майбутнє, а й майбутнє цілої держави. Принаймні Олександр Бляшук, голова Луцької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», вважає, що вже вистачить перекладати відповідальність за події в Україні з одних плеч на інші. Потрібно виправити ситуацію у державі, аби кожен українець впевнено крокував у майбутнє, маючи щасливе сьогодення.

Досьє

Персона: Бляшук Олександр Володимирович

Посада: приватний підприємець

Знак зодіаку: Риби (9 березня)

Життєве кредо: з посмішкою вперед!

Сімейний стан: одружений

В дитинстві мріяв стати: спортсменом

Важлива подія в житті: народження діток

Бізнес для нього: реалізація можливостей

Класний фестиваль: ніч у Луцькому замку

Улюбленийфільм: «Гладіатор».

Музика: «Скрябін», «Океан Ельзи»

Вид спорту: футбол, баскетбол

Відпочинок: активний

Страва: салат «Цезар»

Напій: кава

Ідеальний дім – це, коли вдома чекають

Життя – це створювати себе

 

People UA: Пане Олександре, розкажіть більше про свою роботу?

Олександр Бляшук: Я – приватний підприємець. Кілька років тому із братом організував фірму «Продо», яка експортує субпродукти у Китай. При підприємстві функціонує футбольна команда «Продо», президентом якої я є. У Волинській області офіційно представляю компанію «Інтер-бізнес», яка спеціалізується на виготовленні спортивних нагород. Також є депутатом Лищенської сільської ради та організатором футбольної команди у селі Лище Луцького району.

People UA: Як встигаєте все поєднувати, адже окрім трудової діяльності, маєте родину, двох діток?

Олександр Бляшук: Не встигаю, але намагаюся усім справам приділити максимум часу. Найважливіші питання – звичайно родинні.

People UA: Давно граєте у футбол?

Олександр Бляшук: З дитинства. Зі школи у мене проявилися організаційні здібності до спортивних змагань.

People UA: Які організації представляє футбольна команда «Продо»?

Олександр Бляшук: Футбольна команда представляє ТзОВ «Продо», ПП «Еліт Брок», Wild Shop.

People UA: Чим займаєтеся у вільний час?

Олександр Бляшук: Зараз вільний час приділяю виключно сім’ї та друзям. Раніше полюбляв куховарити, але дружина відібрала у мене це хобі.

People UA: Чому вирішили займатися спортивними нагородами?

Олександр Бляшук: Випадково, хоча, як відомо, випадковості закономірні. Якось зустрів друга, який запропонував розкрутити бренд спортивного одягу. Я погодився, але куди не звертався із пропозицією придбати фірмовий одяг, всі запитували, чи немає у мене спортивних нагород. Тоді збагнув, чого не вистачає волинянам і звернувся до спеціалізованої по виробництву спортивних нагород компанії у Львові. Так став представником «Інтер-бізнесу» у Волинській області.

People UA: Що найбільше вплинуло на ваш успіх?

Олександр Бляшук: Цілеспрямованість. Коли людина знає, чого вона хоче, то впевнено рухається вперед.

People UA: Що вважаєте найбільшим особистим досягненням?

Олександр Бляшук: Вважаю, що політичні зобов’язання можуть змінитися, але зобов’язання людини перед людиною – незмінні. Щодня бути людиною – важке, але найбільше досягнення кожного.

People UA: Ви депутат Лищенської сільської ради. Чи будете брати участь у виборах?

Олександр Бляшук: Звичайно!

People UA: Чому ви вирішили йти у політику?

Олександр Бляшук: Кому ж як не нам, молодим та рішучим, змінювати державу сьогодні на краще! А починати потрібно з малого: з рідного села, району, області. Та найголовніше – з самого себе.

People UA: На вибори ви будете йти від політичної партії «Українське обєднання патріотів – УКРОП». Які пріоритети цієї політичної сили?

Олександр Бляшук: «УКРОП» – партія громадян-патріотів, яка захищає інтереси суспільства у його боротьбі проти існуючої системи влади. Ми виступаємо за побудову в Україні нової держави – держави вільних громадян. Саме таку державу заповідав нам сам Бог. Саме у такій державі прагне жити український народ. Ми – нова політична сила, не пов’язана ані з минулою владою, ані з нинішньою. Голова Волинської регіональної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – відомий підприємець та благодійник Ігор Палиця. Партія об’єднала ветеранів АТО, волонтерів, громадських активістів, підприємців, молодь, яка має чималий інтелектуальний потенціал та прагне змін. З нами представники Дніпропетровської команди, яка у найважчий час організувала оборону регіону, аби не допустити на Дніпрі подій, які трапилися у Донецьку та Луганську. Ми хочемо бути громадянами, які цілеспрямовано вирішують питання, контролюють владу та звітують не тільки на виборах, але й щодня. Ми це право заслужили. На Майдані. На фронті. В тилу.

People UA: Які цілі ви ставите перед собою? Що плануєте зробити чи змінити в плані розвитку місцевої громади Луцького району?

Олександр Бляшук: Як я вже казав, починати потрібно із рідного краю. Одна з найважливіших проблем Луцького району загальна невизначеність в напрямках його подальшого розвитку. Тому наша стратегічна мета – допомогти району побудувати ефективний механізм взаємодії громад між собою та з сусідніми районами і містами Волинської області. Це передусім необхідно для планомірного розвитку дотаційних територій, використання їхньої інвестиційної привабливості та прихованого потенціалу.

People UA: Якою ви бачите Україну сьогодні та якою мрієте її бачити?

Олександр Бляшук: Наша країна нині знервована, озлоблена, зневірена. І ми всі розуміємо чому. Українці втратили довіру до влади. Сьогодні у нас важка, але важлива місія – відновити віру українців у краще майбутнє, компетентність та чесність політиків. Наші люди повинні бути впевнені у майбутньому. Відтак, треба діяти.

People UA: На вашу думку, які зміни перш за все потрібні державі?

Олександр Бляшук: Припинити війну, щоб зберегти життя кожного, хто зараз на передовій.

People UA: Які якості повинен мати політик сьогодні?

Олександр Бляшук: Не тільки сьогодні, але й завжди політик повинен бути чесним, говорити правду, якою б вона не була гіркою, відкритим для людей і, безумовно, справедливим.

People UA: Кажуть, у політиків справжніх друзів не буває. Помиляються?

Олександр Бляшук: Справжні друзі – ті, які підтримують не тільки у біді, але і в радості. Ціную своїх друзів, хоча іноді наші думки суттєво різняться. Але це не причина відвертатися чи ображатися на рідних людей, бо для мене друзі – це частина великої родини, її продовження та доповнення. Тому не важливо політик ти чи актор – друзі або є, або немає. Це залежить від того, чим наповнена твоя людська душа.

 

Спілкувалася: Інна Меліхова.

Фоготограф: Вадим Павлосюк

Опубліковано "People UA" осінь 2015 № 6(34)

 

Координати штабу

тел.: (050) 8774642

тел.: (068) 9090140