Олександр Киричук

«Вірю в результат своєї справи»

 

Успішний бізнесмен, директор ДКП «Луцьктепло», люблячий чоловік та батько двох доньок, що полюбляє відпочинок в хорошій компанії та не зраджує традиціям сімейного дозвілля, вважає бізнес своєю роботою і вірить, що кожна людина повинна займатися улюбленою справою, розповідає читачам журналу позитиву про свій секрет успіху та «формулу» щастя.

 

Досьє:

 

Персона: Киричук Олександр Олексійович

 

Посада: директор ДКП «Луцьктепло»

 

Знак зодіаку: Рак (2 липня)

 

Життєве кредо: не зраджувати самому собі

 

Сімейний стан: одружений

 

В дитинстві мріяв стати: лікарем, як батько

 

Важлива подія в житті: народження доньок

 

Кар’єра для вас – це робота, не більше і не менше

 

Історичне місце: у Римі – Колізей, у Білорусі – Брестська фортеця, а у нашому рідному Луцьку – замок Любарта

 

Незабутній концерт: "A-ha", тричі вдалось побувати на їхньому концерті.

 

Феєричне шоу: «Kazantip»

 

Отримана нагорода: «Державний керівник року» в 2011 році

 

Улюблений фільм: «Приборкувач хвиль»

 

Музика: різнопланова музика під настрій

 

Книга: «Далі живіть самі» Джонатана Троппера

 

Авто: BMW

 

Вид спорту: плавання

 

Вид відпочинку: не важливо де, важливо – в хорошій компанії

 

Страва: м’ясо

 

Напій: какао

 

Ідеальний дім – поки що в процесі будівництва

 

Справжній смак життя – це займатися улюбленою справою

 

Влада для вас – це інструмент, за допомогою якого можна змінити життя на краще

 

 

PeopleUA: Із 2011 року Ви займаєте посаду директора ДКП «Луцьктепло». Розкажіть, будь ласка, чому Ви перейшли на цю посаду, адже у період із 2009 по 2011 рік Ви були доволі успішним комерційним директором ТзОВ «Євротон»?

 

Олександр Киричук: Кажуть, що в житті потрібно щось іноді змінювати. На «Євротоні» я пробув фактично 7 років і на той момент поставив роботу таким чином, що кожен із працівників знав, за що відповідає і працював як самостійна одиниця. І, мабуть, мені тоді судилося зайнятися чимось іншим.

 

PeopleUA: Ви були нагороджені орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України, за професійне управління підприємством-лідером галузі. На Вашу думку, які сфери Вашої діяльності принесли Вам суспільне визнання?

 

Олександр Киричук: Я думаю, поки що ніякі сфери не принесли мені суспільного визнання. Чомусь не відчуваю, що зробив щось таке, щоб це мені принесло визнання суспільства. Впевнений, що все ще попереду.

 

PeopleUA: У певних колах Вас характеризують, як людину слова та діла, девізом якої є «Сказав – зробив». Прокоментуйте це твердження. Звідки у Вас така цілеспрямованість та наполегливість у досягненні цілей?

 

Олександр Киричук: Мені майже 40 років. Але настановам свого батька із дитинства я досі не зраджую. Адже він мене виховував таким чином, щоб відповідати за свої слова. Якщо сказав, значить – зробив. Це стосується і бізнесу, і всіх інших сфер мого життя. Якщо неможливо дотриматись свого слова, то навіщо говорити про це та щось комусь обіцяти?

 

PeopleUA: Які у вас політичні переконання?

 

Олександр Киричук: Демократичні.

 

PeopleUA: Наскільки нам відомо, ви є членом політичної партії «Удар». Чому саме цю політичну силу обрали?

 

Олександр Киричук: Це найдостойніша політична сила в Україні на даний момент.

 

PeopleUA: На вашу думку, чого зараз потребує наша держава, і, зокрема, місто Луцьк?

 

Олександр Киричук: Звичайно, наша країна, а також місто Луцьк потребує змін, реформування. В країні все розпочинається із кожного з нас. Тому політики, депутати – це ті люди, які повинні як мінімум служити народу, а не бути голосом народу, як стверджує багато політичних діячів. Кожен із нас є цеглинкою у побудові нашого суспільства. А за нашу область прикро, що її називають депресивною. І я пішов у політику, щоб зробити все для того, щоб вона стала розвиненою, сильною та конкурентоспроможною. Потрібно змінити підходи до таких областей, як Волинська. Так склалось, що у нас немає промисловості, тому будемо використовувати ті ресурси, які в нас є, наприклад туризм. Наше місто Луцьк з його історичними пам’ятками, а також інші міста Волинської області, як Володимир-Волинський, Світязь потрібно просто підтримувати матеріально, щоб в подальшому отримати позитивний результат.

 

PeopleUA: Побутує думка, що політика – це брудна справа. Чому, маючи перспективи у зовсім іншій галузі, ви все-таки вирішили зайнятись політичною діяльністю?

 

Олександр Киричук: Просто сьогодні прийшов час конкретно змінити щось на краще у нашій країні. І моя присутність в політиці це відсутність якоїсь зайвої людини.

 

PeopleUA: Які подальші плани вашої партії?

 

Олександр Киричук: Подальші плани – це вибори 2015 року. Президентські. Тому що від них багато залежить.

 

PeopleUA: Наскільки відомо, у Вашій родині переважають представниці чарівної статі, тобто у Вас дружина і дві дочки. Як Вам вдається вміло розподіляти свій наcичений життєвий ритм між професійними досягненнями та сімейним благополуччям?

 

Олександр Киричук: На жаль, не завжди вдається як слід розподілити час між роботою та сім’єю. За сімейне благополуччя у нас відповідає дружина. Вона виховує доньок, приділяє цьому достатньо сил, але до того ж і працює. На вихідних ми постійно намагаємось відпочивати разом. Але здебільшого тільки на вихідних.

 

PeopleUA: Чи прислухаєтесь до порад дружини у Вашій діяльності?

 

Олександр Киричук: Деякі питання узгоджуємо разом, але здебільшого всі свої справи обдумую та вирішую сам.

 

PeopleUA: Ваша сім’я поділяє Ваші політичні уподобання?

 

Олександр Киричук: Повністю.

 

PeopleUA: Хто вдома голова сім’ї – Ви чи дружина?

 

Олександр Киричук: У нашій сім’ї дві голови – моя та дружини. І у нас кожен відповідає за щось окремо.

 

PeopleUA: Яким Ви бачите майбутнє Ваших дітей?

 

Олександр Киричук: Майбутнє моїх дітей повинно бути таким, щоб їй самим подобалось. Щоб обрали справу, яка до душі, і займалися цим. Дітей потрібно підвести до цього і ні в якому разі не нав’язувати їм щось своє.

 

PeopleUA: На Вашу думку, що потрібно успішній людині для щастя?

 

Олександр Киричук: Кожному потрібно щось своє для того, щоб бути щасливим. Але коли ти не помічаєш щастя і не думаєш про нього, значить, воно є. Особисто я зараз про це не думаю.

 

PeopleUA: В чому Ваш секрет успіху?

 

Олександр Киричук: Мій секрет успіху - в  наполегливій праці.

 

PeopleUA: Чого Ви хотіли б побажати жінкам, безпосередньо Вашим співробітницям і, звісно, Вашим берегиням сімейного вогнища?

 

Олександр Киричук: Наше життя без жінок неможливе. Всі наші бажання самореалізуватися в житті – заради жінок, для жінок, а згодом і для дітей. Хочеться побажати жінкам терпіння, мудрості, великого щастя та достатку, міцного здоров’я, багато кохання та вільного часу для себе і сім’ї. Нехай здійсняться найзаповітніші мрії!

 

Спілкувалася: Ірина Мусій

Опубліковано "PeopleUA" № 1(23) березень-квітень 2013р.