Олена Данилюк

«Для мене найголовніше – якість»

Бренду «Danyliuk Store» нещодавно виповнився рік, проте він вже завоював серця багатьох жінок. Про ідею створення шоу-румів у місті Луцьку, просування одягу в instagrаm, святкові пропозиції у новорічно-різдвяний період, люксові копії відомих брендів і світових торгових марок розповідає стильна бізнес-леді, епатажна засновниця бренду «Danyliuk Store» Олена Данилюк в ексклюзивному інтерв’ю для читачів журналу «People UA»

Довідка

Персона: Данилюк Олена Павлівна

Посада: засновниця бренду «Danyliuk Store»

Знак зодіаку: Овен (ДН: 02.04)

Життєве кредо: Немає нічого неможливого

Сімейний стан: незаміжня

Важлива подія в житті: ще попереду

Бізнес для неї – це хобі, яке приносить задоволення та прибуток

Історичне місто: Львів

Класний фестиваль: «Lutsk Food Fest»

Незабутній концерт: Мот

Улюблений фільм: «Секрет»

Книга: «Секрет»

Авто: Audi

Вид спорту: плавання, катання на лижах та сноуборді

Вид відпочинку: море і гори

Страва: морепродукти

Напій: шампанське

Ідеальний дім – це дім, в якому панує затишок

Справжній смак життя – це жити в своє задоволення

People UA: Олено, розкажіть, хто Ви за фахом та як потрапили в fashion-індустрію?

Олена Данилюк: Від отриманої вищої освіти за спеціальністю «Художнє мистецтво» я хотіла відштовхуватися у виборі професії. Мріяла стати графічним дизайнером і після навчання поїхала у Львів на курс по «fashion-ілюстрації», аби отримати знання та навички. Відтоді я почала малювати одяг, мені це дуже сподобалось і тому вирішила реалізовуватися у цьому напрямку.

People UA: Як виникла ідея створити власний однойменний бренд «Danyliuk Store»? Хто допомагав у створенні шоу-руму ексклюзивних стильних речей?

Олена Данилюк: Ідея виникла вже досить давно. Усі модні події, які я відвідувала, в тому числі навчання та курси, мотивували мене створити власний бренд. Прийшов момент, коли я проаналізувала обставини і зрозуміла, що усе було не просто так і варто працювати в fashion-індустрії. Створенням шоу-руму займалась виключно сама, адже маю своє бачення сучасного модного простору. До слова, 16 листопада виповнився 1 рік бренду «Danyliuk Store».

People UA: Чому вирішили назвати бренд «Danyliuk Store» своїм прізвищем?

Олена Данилюк: Всі відомі бренди в світі були названі прізвищем засновника. Я консультувалась щодо назви бренду з багатьма людьми, які переконали мене дати однойменну з прізвищем назву. Щодо світових тенденцій наведу елементарний приклад. Далеко не будемо дивитися, у сусідній країні Польщі підприємці в більшості усі магазини називають своїм прізвищем. Тому я вирішила також створити власний бренд.

People UA: На даний момент Ви уже маєте два шоу-руми у місті Луцьку: вул. Крилова 1, офіс 34 та ТЦ «Ювант», бутик 101. Чим відрізняються між собою ці fashion-локації?

Олена Данилюк: Перша модна локація була відкрита у місті Луцьку на вулиці Крилова 1. Шоу-рум – місце, куди можна прийти не просто подивитися брендові аксесуари та одяг, а й відпочити, поспілкуватися, випити кави чи келих шампанського, навіть нічого не купуючи.

У шоу-рум у торговому центрі «Ювант» здебільшого приходять люди придбати щось нове у свій гардероб, тому це дуже вигідне та зручне для нас та наших клієнтів прохідне місце. В планах також є розширення локацій бренду «Danyliuk Store», проте на все свій час.

People UA: Які торгові марки представлені у «Danyliuk Store»? Це оригінальні товари чи люкс-копії відомих брендів?

Олена Данилюк: У наших шоу-румах представлені такі торгові марки, як Saint Laurent, Givenchy, CHANEL, Dior, Pinko, Hermes та багато інших. Це люксові копії відмінної якості.

People UA: З якими постачальниками люкс-копій відомих брендів співпрацюєте? Та як вдалося познайомитися й налагодити контакти?

Олена Данилюк: Я співпрацюю з декількома постачальниками, які імпортують в Україну одяг, сумки та інші аксесуари. Здебільшого, товари привезені із Туреччини та Китаю, деякі бренди шиються індивідуально. З діловими партнерами ми познайомились у Києві на fashion-виставках. Я задоволена їхньою роботою і з впевненістю можу сказати, що якість одягу чудова, оскільки сама ношу речі зі своїх магазинів.

People UA: Як часто відбувається оновлення товару?

Олена Данилюк: Раз у місяць в наших шоу-румах з’являються нові люкс-копії одягу та аксесуарів. 

People UA: Розкажіть детальніше, за якими критеріями підбираєте одяг, на що найперше звертаєте увагу? Що для Вас найголовніше:якість чи кількість?

Олена Данилюк: Я завжди самостійно підбираю одяг. На це виділяю достатньо часу, оскільки потрібно чітко розібратись, чи дійсно ця чи інша річ є актуальною. Переважно обираю те, що мені подобається. Звичайно, звертаю увагу, наскільки річ є стильною та відповідає модним тенденціям. Для мене найголовніше – якість. Вважаю, що краще мати одну річ, але якісну.

People UA: Яка цінова політика речей у шоу-румах «Danyliuk Store»? Хто Ваша цільова аудиторія?

Олена Данилюк: Ціни у шоу-румах різні, все залежить від якості та країни-виробника. Товари представлені як для старших за віком людей, так і для молоді. Усі хочуть виглядати гарно.

People UA: Хто розробляв інтер’єр для шоу-румів «Danyliuk Store»?

Олена Данилюк: Дизайн інтер’єру шоу-румів повністю розробляла сама, оскільки це також творчість і безпосередньо те, чим люблю займатись. 

 

People UA: Зима – святковий період. Чи є знижки та спеціальні пропозиції до свят?

Олена Данилюк: Перед новорічними та різдвяними святами в шоу-румах «Danyliuk Store» діятимуть акційні пропозиції та знижки понад 10 %. Протягом року стараємось придумувати цікаві розіграші, реалізовувати креативні ідеї та тішити наших гостей подарунками.

People UA: Брендові одяг, взуття, аксесуари,окрім шоу-румів, можна подивитися на персональній інстаграм-сторінці @danyliuk_store. Чи є у Вас онлайн доставка?

Олена Данилюк: У нас є онлайн-доставка, яка користується попитом серед дівчат та жінок з інших міст. На даний момент створюємо сайт, який буде об’єднаний з інстаграмом та фейсбуком.

People UA: У Ваших шоу-румах представлений виключно жіночий одяг, чи є щось цікавеньке й для чоловіків?

Олена Данилюк: В магазинах є виключно жіночий одяг, проте також є чоловічі гаманці. Проте, якщо потрібна певна річ і вона є в моїх постачальників, ми без проблем можемо її замовити та доставити.

People UA: Окрім того, що Ви є засновницею бренду «Danyliuk Store», Ви також є й рекламним обличчям. Вас часто можна побачити в своїх образах від бренду «Danyliuk Store» на шпальтах глянцевих видань. Що цікавого у шафі Олени Данилюк і який Ваш улюблений бренд?

Олена Данилюк: В мене доволі різний одяг і його доволі багато. Здебільшого у повсякденному житті надаю перевагу комфортному одягу. Усі бренди, які представлені в моїх магазинах, знайшли своє місце у моїй шафі.

People UA: Як Ви надихаєтесь, чи відвідуєте покази мод, Fashion Week’u?

Олена Данилюк: Я відвідую fashion-виставки в Києві, де з усіх країн презентують свої колекції дизайнери, а магазини представляють свої товари.

People UA: Олено, Ви пропонуєте бренди різних відомих дизайнерів, а чи задумувалися над тим, аби й самій спробувати себе в ролі дизайнера одягу?

Олена Данилюк: Я планую відкрити ательє мод, але предметніше розповім, коли зможу втілити свій задув в життя.

People UA: В цьому році бренд «Danyliuk Store» виступив офіційним партнером Премії «Люди року». На Червоній доріжці гості не лише змогли ближче познайомитися з Вашим брендом, а й отримати подарунки. Окрім того, Ви як почесний гість заходу нагороджували одного з переможців Премії. Яке значення для Вас має співпраця з головною подією Волинської області?

Олена Данилюк: Я не часто відвідую публічні заходи, адже бренд «Danyliuk Store» є досить молодим, а тому все ще попереду. Однозначно, я була рада виступити офіційним партнером Премії «Люди року» та познайомити гостей головної події області з діяльністю свого бренду. 

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: В чому секрет Вашого успіху?

Олена Данилюк: Аби досягти успіху, потрібно вірити в себе!

Спілкувалася: Ольга Семенюк. Фотограф: Катерина Сива. Локація: MOJO Hall

 

Danyliuk Store

м. Луцьк, вул. Крилова 1, 3 поверх, офіс 34

вул. Карпенка-Карого 1, ТЦ «Ювант», бутик 101

тел.: 095-083-88-87

https://www.instagram.com/danyliuk_store/

https://www.facebook.com/Danyliuk.Store

 

Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020