Олеся Пєскова

«7 Зірок» знайде квиток в райське місце»

Позитивнішої людини у світі журнал позитиву ще не зустрічав. Оптимізму, рішучості та наполегливості Олесі Пєскової можна лише позаздрити. Жінка, яка мріяла в дитинстві стати стюардесою і асоціює смак життя з мандрівкою відкриє для Вас нові горизонти відпочинку. Директор туристичної компанії з багаторічним досвідом роботи «Сім Зірок» Пєскова Олеся Олександрівна знає як втілити свої та Ваші мрії в життя. Дізнайтеся про це у ексклюзивному інтерв’ю для улюбленого журналу.

ДОСЬЄ:

Персона: Пєскова Олеся Олександрівна

Посада: директор туристичної компанії «7 Зірок»

Знак зодіаку: Діва (28 серпня)

Сімейний стан: заміжня

В дитинстві мріяла стати стюардесою

Важлива подія в житті: народження доньки

Бізнес для вас – це задоволення

Життєве кредо: йду вперед до своїх мрій

Історичне місто: Лондон

Музей: «мадам Тюссо»

Незабутній концерт: Lady Gaga

Класний фестиваль: «Сала»

Відпочинок: на островах Мальдіви

Страва: салат «Цезар»

Напій: шампанське

Ідеальний дім – це затишний котедж за містом

Справжній смак життя – мандрівка, відкриття нових країн.

                                                                                                    

People UA: Звідки пішла назва туристичного агентства «Сім зірок»?

Олеся Пєскова: Взагалі назва народилася в бажанні. Всі ми хочемо, щоб нас обслуговували на кращому рівні, тому навіть самою назвою хочемо підкреслити якість обслуговування та професіоналізм туристичної компанії «7 Зірок».

People UA:  Пані Олеся, пам’ятаєте першу самостійну туристичну поїздку за кордон?

Олеся Пєскова: У дитинстві я багато подорожувала з батьками, але вперше сама потрапила в Болгарію у дванадцятирічному віці.

People UA: Який термін часу Ваша фірма перебуває на туристичному ринку?

Олеся Пєскова: Туристична компанія «7 Зірок» знаходиться на ринку вже 10 років. В квітні 2012 року ми святкуємо 10-ту річницю. Всім бажаючим розділити радість разом з «7 Зірок» хочу сказати WELCOME! 

People UA: Вітаємо Вас з десятим Днем народження! Ви, напевно, маєте титули здобуті протягом свого становлення… 

Олеся Пєскова: За період розвитку наша туристична компанія звісно отримувала нагороди, пригадую декілька: Диплом фіналіста конкурсу «Кращі товари Волині 2005», диплом акції «Народний бренд 2006» в номінації: Туристичне агентство «7 Зірок», Диплом «Найкраща турфірма» в сезоні весна-літо 2009»

People UA: Міні-моніторинг: куди найчастіше люди замовляють тури?

Олеся Пєскова: Найчастіше люди відвідують Туреччину та ОАЕ. Проте, кожен турист має свої вподобання щодо відпочинку і «7 Зірок» знайде квиток в райське місце на будь-який смак.

People UA: Яким козирем завойовуєте клієнта? Чи маєте систему замовлень?

Олеся Пєскова: Наша перевага – індивідуальний підхід.Найкраще все робити заздалегідь, адже поспіх – це зайві переживання. Тому у нас є система раннього бронювання: замовивши туристичну поїздку за 2 місяці ви отримуєте 40 % знижки на тур. 

People UA: Туристична компанія «7 Зірок» спеціалізується краще на поїздках за кордон, чи по Україні?

Олеся Пєскова: Ми фактично не займаємося турами по Україні. Вже 10 років ми в основному влаштовуємо вишуканий відпочинок за кордоном.

People UA: Пригадайте найбільше замовлення.

Олеся Пєскова: Безліч бізнес-персон обслуговується у нашому агентстві. Найкрупнішим замовником була корпорація «Nestle» від якої наша компанія відправила в тур 120 людей. Звісно, ми зможемо виконати забаганку кожного, підібрати ту країну від якої можна отримати максимум вражень, та й ціна котрої буде на будь-який гаманець.

People UA: Ви справжня бізнес-леді. Як чоловік ставиться до Вашої зайнятості, підтримує Вас?

Олеся Пєскова:Мій чоловік так як і я займається бізнесом, тому розуміє і підтримує у всьому. «Світ Саун» - досить потужне підприємство, яке потребує впевненого та мудрого керівника й Ігорю як бізнесмену вдається займати лідируючі позиції на ринку. Я підтримую його у реалізації всіх проектів, натомість коханий допомагає мені обіймати своє місце під сонцем.

People UA:  У Вас є маленька донька Діана якій 4 роки. Чи відпочиває вона за межами України з батьками?

Олеся Пєскова: Донечка постійно їздить з нами відпочивати за кордон.

People UA:  Все ж таки, як Вам вдається знаходити час на роботу, сім’ю  та відпочинок?

Олеся Пєскова: В «7 Зірок» працюють спеціалісти, тому робота забирає в мене небагато часу. А в колі сім’ї я відпочиваю.

People UA:  У Вас є туристична мрія?

Олеся Пєскова: Я мрію побувати у всіх куточках планети, побачити архітектуру, пізнати традиції, дізнатись як живуть інші народи. Частину мрії вже реалізувала, адже я відвідала Австрію, Францію, Німеччину, Угорщину, Чехію, Польщу, Люксембург, Словакію, Італію, Болгарію, Білорусію, Молдовію, Голландію, Єгипет, Туреччину, Тайланд, ОАЕ.  

People UA:  Яка ваша улюблена країна? Що Вас у ній приваблює?

Олеся Пєскова: Французька Рив'єра. Чарівні пейзажі, як ніби зійшли з полотен Ван Гога, де стрімкі скелі сусідять з лісами і буйними водоспадами, приголомшливий субтропічний клімат, коли в лютому починають розпускатися магнолії і зацвітає мигдаль, а в прозорому повітрі розливаються аромати лаванди, оливкової олії та вина, - це світ унікальності і надмірностей.

People UA:  Так як Ви досвідчений турист, порадьте нашим читачам куди краще поїхати відпочивати цього літа?

Олеся Пєскова: На мою думку, кожна людина повинна сама обирати де вона хоче відпочивати і який вид відпочинку обрати (активний чи пасивний). Щодо вашого питання, то в цьому сезоні на піку Іспанія, Греція і ОАЕ. Кожна з цих країн ексклюзивна та цікава. Головне – вміти знаходити час на відпочинок, здобувати нові емоції, бути в позитивному настрої і тоді відпочинок вдасться, а ми в цьому допоможемо!

Спілкувалася: Сніжана Романюк, фотограф: Вадим Павлосюк. Зачіска: Леся Беляєва (салон краси «Цирюльня») Візаж: Інна Стефанюк (навчальна студія «Peggy Sage»)

Опубліковано "People UA" № 2(18) квітень-травень 2012 р.