Ольга Фреймут

«Я - людина творча»

По-чоловічому витривала та працьовита телеведуча Ольга Фреймут отримує неземне задоволення від роботи. Вона вважає, що без такої якості як самокритичність, давно надягла б корону, не бачила своїх помилок і стояла на місці. Хто мотивує Ольгу Фреймут рухатись уперед та залишатись на висоті, ця творча жінка розповідає у ексклюзивному інтерв’ю.

Досьє

Персона: Фреймут Ольга Михайлівна

Посада: телеведуча

Знак зодіаку: Риби (25 лютого)

Сімейний стан: не одружена, має 6-річну доньку Злату

В дитинстві мріяла стати: вчителькою початкових класів, прибиральницею, співачкою.

Важлива подія в житті: народження доньки Злати. Після цієї події я стала активнішою, навчилася заробляти гроші, стильно виглядати. Злата стала моєю мотивацією рухатись уперед та жити так, щоб вона пишалась своєю матусею.

Життєве кредо: кожен фініш – це по суті старт

Історичне місце та музей: Собор Святого Павла у Лондоні;Палатинська галерея У Флоренції; Міжнародний центр PinchukArtCentre

Незабутній концерт: Океан Ельзи «Вночі

Феєричне шоу: жеребкування фінальної частини футбольного чемпіонату «Євро 2012»

Отримана вами диплом: Диплом музичної школи з відзнакою (8 років дійсно плідно працювала над собою)

Вид спорту: гірські лижі. Нещодавно повернулася зі Швейцарії, де закрила сезон і бачила, як над снігом літають метелики

Відпочинок: я люблю читати на одинці, щоб ніхто не заважав

Улюблена страва: салат з тунцем

Напій: капуччіно

Серіал та актор: «Бальзаківський вік, або всі мужики сво…» і актриса Юлія Меньшова.

Музика: надихає Франц Петер Шуберт, Ференц Ліст

Книга: зараз перечитую «Портрет Доріана Грея» Оскара Уальда англійскью. Цю книгу мені подарувала команда «Ревізор» на мій День народження.

Ідеальний дім – не більше 200 метрів квадратних, щоб усі були близько один до одного.

 

 

Лише Насолода: Ваші слова: «Кожен в цьому житті виконує певну місію». Ваша точка зору - яке Ваше призначення на Землі?

Ольга Фреймут: Я є своєрідною зв’язуючою ланкою між звичайними людьми та світом відомих людей. Дуже часто я маю доступ до осіб, які звичайній людині не доступні. Намагаюсь зблизити їх світи. А ще, мене дуже люблять діти. Наприклад, я знаю, що «Ревізор» став улюбленою грою для українських дітей.

 ЛН: Ольго, чому обрали журналістику, а не пішли у спорт як Ваші батьки?

ОФ: Мама, яка є майстром спорту з плавання, була категорично проти моєї присутності у спорті, тому що це важка праця. Вона не хотіла, щоб я виснажувала себе. Коли обирала собі професію, батьки були солідарними зі мною. Я, чесно кажучи, поставила батьків перед фактом, бо сама до вибору майбутньої професії поставилась дуже відповідально.

ЛН: Розкажіть про життя «Ревізора» за кадром?

ОФ: Нещодавно були у Хмельницькому. Знову мене вразила винахідливість власників готелю - там боряться з курінням тим, що просто знімають ручки з вікон. Це було дуже смішно і водночас жахливо.

ЛН: Тривалий час Ви займалися фешн-журналістикою, у майбутньому плануєте серйозніше зайнятися нею?

ОФ: Дуже сумую за тими часами! Я уважно слідкую за подіями у цій сфері. Нещодавно, під час тижнів моди у Нью-Йорку прямо на показі померла ікона стилю Зельда Каплан, якій було 95 років. Я їй так щиро позаздрила - так само хотіла зробити, але вона мене випередила (сміється – авт.)

ЛН: Які якості Ви цінуєте в людях?

ОФ: Дуже люблю простоту. Дуже приємно, коли у людини мільйони почесних здобутків, але при цьому вона залишається простою і людяною. Люблю, коли персони, які багато чого досягнули, тримають свою корону на етажерці, а не хизуються нею.

ЛН: Про що мріє Ольга Фреймут?

ОФ: Мрію про те, щоб наступний проект, який буде після «Ревізора» так само приносив мені та моїй команді задоволення.

ЛН: Ольго, більшу частину коштів Ви витрачаєте на одяг, яка Ваша найдорожча річ у гардеробі?

ОФ: Я не прив’язуюсь до речей скільки б вони не коштували. В мене є вишита сорочка з випускного, яку я дуже люблю. Але я її не ношу. Вона лежить у шафі та радує погляд час від часу.

ЛН: Нещодавно Ви придбали собі авто. Чому так довго зважувалися на таку покупку, адже права Ви отримали ще 10 років тому?

ОФ: Я давно вмію водити, однак у Києві в мене не було своєї машини. Пам’ятаю, як ще вагітною сіла за кермо машини мого брата й потрапила в аварію. Стукнула автівку його друга.

ЛН: Вашій доньці Златі вже 6 років, а у цьому віці дітки потребують багато уваги. Донька ревнує Вас до роботи, чи розуміє Вашу зайнятість?

ОФ: Злата – доросла. Вона не ревнує до світу телебачення, бо все розуміє і не ображається. По можливості, я беру Злату на зустрічі та зйомки. Вона є невід’ємною частиною мого світу. Наприклад, на зйомках шоу «Хто зверху?» донька була зі мною. Там було дуже багато дітей телевізійників, в них була своя дитяча тусовка: син Сергія Притули та дочка продюсера шоу Ольги Балабан.

ЛН: На Вашу думку, на кого схожа більше Ваша донечка?

ОФ: Злата схожа на доньку моєї сестрички, на Домінік. Вони ідентичні, як дві краплинки. Тільки в Домінік не блакитні очі, як у Злати, а карі. А ось манерами часто нагадує мене. Не рідко помічаю, як в нас співпадають деякі жести, міміка: іноді сидимо й я бачу, що ми ногу на ногу однаково поклали. За цим так цікаво спостерігати - наче моє відображення. Дуже вдячна Богові, що послав мені доньку, не знаю, щоб я робила без неї.

ЛН: Як часто Злата гостює у батька в Англії?

ОФ: Буваємо. Скоро плануємо поїхати в Англію.

ЛН: Серце Ольги Фреймут зайняте, чи у чоловічої аудиторії наших читачів ще є шанси?

ОФ: У мене стосунки з хорошим чоловіком. Але шанси є у кожного - життя постійно змінюється (посміхається – авт.) Я - людина творча!

ЛН: Яким для Вас має бути ідеальний чоловік?

ОФ: Чоловік має бути справжнім другом, щоб з ним можна було поділитись усім й комфортно було помовчати. Щоб з ним можна було говорити по душах, не підбираючи правильні слова.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(18) травень-червень 2012 р