Ольга Халюкова

«До успіху немає ліфта, треба підніматися по східцях»

Кажуть «В здоровому тілі — здоровий дух» і це правда. Спорт сьогодні – це частина нашого життя. Все більше людей аби бути здоровими та стрункими відвідують спортзал. Мотивація у кожного своя, але ефективність фізичних вправ залежить від тренера, який дає правильні установки на роботу над своїм тілом. Весною актуальність теми спорту познайомила наш журнал з столичним тренером Ольгою Халюковою, котра точно знає як отримати позитивний результат.

Довідка

Персона: Халюкова Ольга Вікторівна
Посада: тренер у ФК «Ваш Тренер» (м. Київ)
Знак зодіаку: Козеріг (14 січня)
Сімейний стан: незаміжня
В дитинстві мріяла стати: адвокатом
Бізнес для неї – це підприємницька діяльність, яка приносить дохід, від якого люди шаленіють і забувають про справжні людські цінності
Влада для неї – це вплив на інших, за допомогою авторитету
Історичне місце: Замок Любарта в Луцьку

Отриманий титул: Срібна призерка чемпіонату Волині з бодібілдингу та фітнесу в категорії Фітнес-бікіні
Улюблений фільм: «Законослухняний громадянин»
Музика: енергійна
Книга: «Квіти для Елджернона» Деніел Кіз
Авто: Peugeot 107
Вид спорту: фітнес
Вид відпочинку: активний
Страва: телячі медальйони з карамелізованою грушею та журавлиним соусом
Напій: чай зі свіжої м’яти
Ідеальний дім – це там, де живе любов, гармонія й тепло
Справжній смак життя – це коли ти прагнеш досконалості й докладаєш до цього багато зусиль

People UA: Розкажіть про свою спортивну кар’єру. Як давно ви у спорті?

Ольга Халюкова: У спорті я з дитинства. В шкільні роки, коли жила в Дніпропетровську, займалась легкою атлетикою, там і були мої перші досягнення. Після переїзду до Луцька я не знайшла хорошого для себе тренера, адже це має бути близька по духу тобі людина, яка розуміє, підтримує і знає підхід до тебе. Віднедавна я створила власний блог, де є історія, як я потрапила у цей вид спорту.

People UA: Олю, що вас спонукало до відкриття блогу?

Ольга Халюкова: Я познайомилась з дуже хорошою людиною, яка певний час спостерігала за моєю роботою і запропонувала вести свій блог, де я писатиму практичні поради про тренування, харчування, різні цікавинки. Та я відмовилась. Лише через місяць, зваживши всі «За» і «Проти», погодилась на пропозицію. Перша моя публікація була оприлюднена 25 лютого. Відтоді мої статті ви можете знайти на сайті http://infit.com.ua/

People UA: У вас неймовірне тіло. Скільки часу на день тренуєтеся?

Ольга Халюкова: Все залежить від тренування: силове чи кардіо. На силове йде близько години, а кардіо – від 1,5 до 2-х годин.

People UA: Якими спортивними досягненнями пишаєтеся?

Ольга Халюкова: Перш за все, третім місцем на своїх перших змаганнях в чемпіонаті Волині з бодібілдингу та фітнесу в категорії Фітнес-бікіні.

People UA: Як вам вдалося досягти високих результатів у такому молодому віці?

Ольга Халюкова: Коли в душі людини народжується щось велике, тоді всі сили допомагають їй і задумане обов'язково стає реальністю. Рушійною силою всіх моїх успіхів є наполеглива праця, якій я завжди звикла віддаватися до кінця. Доклавши чимало зусиль, я вийшла на такий рівень. Саме бажання розвиватись і чітке бачення своєї мети не давали мені опускати руки. Після року інтенсивних тренувань, я не помітила як це стало моєю звичкою, невід’ємною частиною мого життя.

People UA: В кожного професіонала є своя місія. Яку мету маєте ви й яку користь приносить людям ваша улюблена робота?

Ольга Халюкова: Я прагну допомагати людям, котрі хочуть схуднути і мати гарне тіло. Звісно, простого «хочу» дуже мало. Ніколи не було секретом, що всі люди по своїй природі ліниві. Робота тренера далеко не легка. Треба не лише слідкувати над правильним виконанням фізичних вправ, а й психологічно мати вплив. Тобто запевнити людину, що вона може це зробити, що треба боротися зі своїми страхами і найголовніше перемогти лінь. Мій девіз такий: «До успіху немає ліфта, треба підніматися по східцях». Праця, праця й ще раз праця над собою – ось чого треба прагнути і я в цьому безперечно допоможу кожному.

People UA: На що потрібно звернути увагу (правильність виконання вправ, харчування, вода, здоровий спосіб життя)?

Ольга Халюкова: Це все в комплексі. Здоровий спосіб життя – це режим у всьому: збалансоване харчування, здоровий сон, гарний відпочинок та інтенсивне тренування. Кожен компонент всієї схеми має свої особливості. Наприклад, людина приходить в зал з метою схуднути, тому дієта буде сильно відрізнятись від тієї, яка навпаки, спрямована для набору м’язової маси. В тренуванні дуже важлива правильна техніка виконання вправ та дихання. Те, що людина робить в залі займає лише 30 % від бажаного результату, все інше, 70 %, залежить від діяльності поза тренажерним залом.

People UA: В яких спортзалах можна зустріти Ольгу Халюкову? Де тренуєте?

Ольга Халюкова: В будні дні мене можна віднайти у ФК «Ваш Тренер» (м. Київ), а у вихідні – ФК «Joy Fitness» (м. Луцьк). Також треную клієнтів в режимі онлайн.

People UA: Ваші клієнти в захваті від вашої енергії. Вони хочуть іти на ваші заняття? Як мотивуєте людей на тренуваннях?

Ольга Халюкова: Так, усі клієнти з правильним настроєм йдуть до мене на тренування. До кожного з них в мене індивідуальний підхід. Все залежить від темпераменту людини. Потрібно правильно налаштувати на роботу, загартувати морально, а вже потім тренувати тіло. Найстрашніше – це психологічний бар’єр, якого потрібно негайно позбуватись. Для кожного я знайду мотивацію і прагнення до досконалості.

People UA: Кого можете поставити в приклад? Хто отримав бажані результати, виконуючи ваші персональні програми?

Ольга Халюкова: Результат отримав кожен, хто хотів і докладав для цього всіх зусиль. Моя робота: правильно спрямувати, а все інше – досягнення клієнта. Всіх поіменно називати не буду, але прикладом для більшості є: Маргарита Гасоян, Аліна Дуда, Андрій Хільчук.

People UA: Меж досконалості немає. А кого ви ставите собі в приклад?

Ольга Халюкова: Безумовно свого тренера. Він - моя найбільша мотивація. Приклад для багатьох. Сергій Мучак відданий своїй справі й присвятив цьому найкращі роки свого життя. Сергій відрізняється професійним підходом. Кожне моє тренування не схоже на інше. Його настанови допомагають рухатись вперед. Саме тренеру я вдячна за свої досягнення.

People UA: Як проводите вільний від тренувань час?

Ольга Халюкова: В колі найближчих мені людей і не важливо де ми будемо: чи в кафе, чи просто вдома. Головне, що ми разом. Підтримка цих людей також дуже важлива. Мабуть, без них я б не була такою, як є зараз.

People UA: Плани на подальшу кар’єру?

Ольга Халюкова: Я нещодавно переїхала до Києва. Найближчі плани: закріпитись на новому місці, розвиватись та рухатись далі по кар’єрних сходах, а саме продуктивно готуюсь до змагань на Відкритий Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Дійство проходитиме в м. Чернівцях з 21 по 24 квітня.

People UA: Ми будемо вболівати за вас. А чи хотіли б Ви відкрити власний спортзал?

Ольга Халюкова: Не був би спортсменом той, хто не хотів би мати власний спортзал. Тому, я б охоче покерувала спортивним закладом.

Спілкувалася: Анастасія Дуда
Фотограф: Катерина Сива

Макіяж та зачіска: Аліна Голас

Ольга Халюкова

тел.: (050) 9975770

ФК «Ваш Тренер»
м. Київ, вул. Ковпака, 4

https://www.instagram.com/olia_halyukova/
https://vk.com/id182166897
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009291155103

 

Опубліковано "People UA" № 2(36), весна 2016