Ольга Оленицька

«Коли допомагаєш тим, хто цього потребує, на душі стає світліше»

Вона дивовижна, впевнена в собі, мудра та чарівна жінка. Салон краси Ольги Оленицької «Панна» вже 12 років створює красу. Аби здійснити свої мрії  вона пройшла нелегкий шлях, який потребував неабиякої сили та мужності. Часто її оточували недоброзичливці, проте вона ніколи не витрачала на них свого часу та здоров'я. Її день розписаний ледь не по хвилинам, та вона радо відповідає на всі питання. Читайте, захоплюйтесь і дізнавайтесь секрет успіху у відвертій розмові з неймовірною бізнес-леді Ольгою Оленицькою.

Досьє:

Персона: Оленицька Ольга Петрівна

Знак зодіаку: тілець (9 травня)

Посада: підприємець

Освіта: вища

В дитинстві мріяла стати: лікарем

Життєве кредо: Успіх сприяє сміливим

Заклад відпочинку: театр

Вид спорту: баскетбол

Фільм: «Службовий роман»

Музика: під настрій

Страва: деруни

Напій: біле напівсухе вино

Авто: «Audi»

Улюблена книга: історичні

Парфуми: «Cristian Dior»

Стиль одягу: класичний

Квіти: жовті хризантеми

Колір: чорний, білий

Гроші – це метод існування, необхідність.

Справжній смак життя – відчуття, що залишу на землі після себе якийсь слід. Не просто свій бізнес, а слід у серцях людей. Коли допомагаєш тим, хто цього потребує, займаєшся благодійністю, то і на душі стає світліше.

 

People UA: Ваш бізнес пов’язаний з індустрією краси, власне ця сфера близька майже всім жінкам, проте не кожна наважиться організувати свою справу, що послугувало стимулом для Вас?

Ольга Оленицька: В кожній людині є великий потенціал визначитися чого ти хочеш від життя і яким ти себе хочеш бачити в цьому житті. Нажаль, радянська влада, при якій я зростала, всі прогресивні бажання людей пригнічувала своєю ідеологією і не давала можливості людям себе реалізовувати. Коли Україна отримала незалежність, кожна людина мала можливість визначитись і зробити вибір – жити в бідності, або працювати і подолати цю, штучно прищеплену нам бідність. Я твердо знала, що при будь-якій владі нічого не дається без великої праці. Щоб досягти результату у кожній роботі між початком і кінцем велика відстань, але я вирішила її подолати.

People UA: Коли планували свій бізнес у виборі сфери діяльності чим керувалися насамперед, обирали те що найбільше до душі, чи те що принесло б максимальні прибутки?

Ольга Оленицька: На кожну жінку покладена природою велика відповідальність за добробут в сім'ї, за виховання дітей, а це велика праця. І щоб жінка мала можливість відволіктись бодай на хвильку від повсякденних турбот, мені хотілося створити для неї маленький оазис, де б вона мала можливість щось приємне зробити для себе. Адже модельна зачіска, вишуканий макіяж, свіжий колір обличчя - це запорука хорошого настрою, впевненості в собі та врешті-решт, повага до себе. Справа до душі плюс прибутки – це успіх будь-якого бізнесу, який приносить подвійне задоволення.

People UA: Побутує думка, ніби привабливим панянкам в житті дістається все набагато простіше: омріяна робота, нові корисні знайомства. Красуню і в черзі пропустять, і важкі сумки допоможуть донести… А що Ви можете сказати стосовно цього?

Ольга Оленицька: На мій погляд, шанси на успіх є у жінок, які володіють достатньою кількістю ресурсів, як привабливого зовнішнього вигляду, так і внутрішнього інтелекту. Але в реальному житті переважно домінує один із цих факторів. Не можна робити ставку лише на свій зовнішній вигляд, щоб не потрапляти в залежність від випадкових невдач. І орієнтуватись на свою внутрішню успішність теж не можна. Жінок некрасивих не буває. Індустрія краси настільки розвинута, варто тільки захотіти щось у собі змінити. Поєднання зовнішньої краси з внутрішнім інтелектом – це, безперечно, шлях до успіху.

People UA: Салон краси «Панна» на ринку перукарського мистецтва вже 12 років. Про те що бізнес дійсно успішний свідчать не лише задоволені клієнти але й численні нагороди у Всеукраїнських конкурсах. Вас в свою чергу визнають бізнес-леді року. Як Вам вдається бути на крок попереду своїх конкурентів?

Ольга Оленицька: Для цього я дотримуюсь двох основних принципів, які тісно пов'язані. Перший – це дотримання санітарно-гігієнічних норм, а також застосування у своєму салоні екологічно чистої продукції «Green Light», яка абсолютно не шкідлива ні для майстра, ні для здоров'я клієнта. Другий принцип – це висококваліфіковані майстри, бездоганний смак та культура обслуговування.

People UA: Працювати у сфері послуг непросто, в роботі з людьми можна нарватись на незаслужене хамство та грубість. Як Ви навчаєте свій персонал знаходити спільну мову із вибагливими клієнтами?

Ольга Оленицька: Ми повинні бути в першу чергу психологами, звертати увагу який настрій у людини. Зробити комплімент, а не акцентувати увагу жінки на її недоліках. Спочатку розслабити її, зняти напругу, а тоді вже говорити про зачіску.

People UA: Відомо що салон краси не єдине місце роботи... Розкажіть про бізнес-справи та як Вам вдається встигати всюди та отримувати максимальні результати у кожній з них?

Ольга Оленицька: Так, крім салону краси «Панна» я ще працюю фінансовим директором в одній із великих корпорацій міста Луцька. Це дуже тяжка та виснажлива праця. Але цей шлях я обрала сама. Постійна зайнятість допомагає мені завжди бути у формі, користуватись повагою співробітників та відчувати себе потрібною у цьому житті. Праця моя потребує багато сил, енергії, оптимізму, відповідальності, не рідко виснажується нервова система, часто я нехтую своїм особистим часом. А оскільки в країні немає чіткого податкового законодавства і воно часто змінюється, доводиться ризикувати, приймати рішення на свій розсуд. Та чудес без ризику не буває. Хто не ризикує, той не виграє.

People UA: 8 березня, що це за свято для вас? Тема випуску «Ексклюзивне святкування», розкажіть який Міжнародний жіночий день Вам запам’ятався найбільше?

Ольга Оленицька: Я не можу виділити якийсь один такий особливий день. Найцінніше у свято 8 березня – це вітання від мого сина. Він завжди намагається зробити мені сюрприз і найкраще знає, що мені подобається.

People UA: Що можете порадити жінкам, які теж мріють про власну справу?

Ольга Оленицька: В першу чергу, я хочу всіх жінок привітати із жіночим святом. Побажати їм міцного здоров'я, успіху, особистого щастя, досягати того, що належить Вам від народження. Робіть ту справу, яка приносить Вам задоволення і не забувайте допомагати іншим. Прислухайтесь завжди до більш успішних за Вас людей. Пам'ятайте, ті хто не реалізувався у цьому житті не мають права радити, а Ви не зобов'язані їх слухати. Постійно вдосконалюйтесь і доведіть собі та іншим, що через певний період часу Ви станете самостійною, незалежною та самодостатньою жінкою.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк.Візаж і зачіска: салон краси «Панна»

салон краси "Панна", м. Луцьк, вул. Винниченка, 16, тел.: (0332) 242313

 

Опубліковано "People UA" № 1(17) березень-квітень 2012р.