ORGANIQUE – косметика, створена природою

Компанія NaturalicaGroup – офіційний ексклюзивний представник провідного європейського виробника натуральної органічної косметики ORGANIQUE в Україні. Протягом багатьох років компанія ORGANIQUE створює природну, високоякісну і екологічно чисту продукцію, яка стала улюбленою для споживачів багатьох країн світу, серед яких: Польща, Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Швейцарія, Угорщина, Швеція, Норвегія, Ісландія, Італія, Канада, Сполучені Штати Америки, Кувейт, Австралія та інші.

В Україні продаж ORGANIQUE до серпня 2016 року здійснювався виключно через дилерську мережу компанії NaturalicaGroup та через власний інтернет-магазин (www.naturalica.com.ua). 14 серпня 2016 року компанія відкрила свій перший бутікнатуральної косметики ORGANIQUE в Україні, а саме – у місті Луцьку. Асортимент ORGANIQUE є надзвичайно різноманітним та цікавим, адже продукти представлені практично у всіх косметичних категоріях. Тому клієнти мають унікальну можливість підібрати для власного використання або на вишуканий подарунок чудові косметичні засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям(креми, тоніки, сироватки, бальзами, олійки, шампуні, маски, гелі),оригінальні ароматерапевтичні продукти (свічки, дифузори, воски), стильні аксесуари для домашнього та професійного SPA.

Продукція ORGANIQUEвиготовлена з натуральних компонентів, за що відмічена знаком якості SafeFormula(Безпечна Формула), який гарантує натуральність інгредієнтів та безпечність продукції у використанні. Саме в цьому полягає принципова перевага та відмінність бренду ORGANIQUE від інших косметичних брендів.

Косметика ORGANIQUE – це комплексний ефективний догляд за обличчям, тілом та волоссям високого класу. Справжня якісна косметика, яка перевірена досвідом та часом, що дійсно забезпечує бажаний результат і при цьому приносить задоволення від щоденного використання.

Запрошуємо в чарівний світ ORGANIQUE!

Бутики натуральної косметики ORGANIQUE

м. Луцьк, ЦУМ, 1 поверх, тел.: (050) 377 55 29

«Порт Сітy», 1 поверх, тел.: (050) 378 44 82