ПАНТЕРАС вийшли на полювання шоу-бізнесу

Під керівництвом одного з кращих саунд продюсерів Європи, Олександра Слінченко, на територію шоу-бізнесу країни вриваються яскраві, свіжі та незворушні PANTERAS.

Рожева пантера - Ліля Кіш, відома українська Барбі з рожевими волоссям, яка пробувала себе у безліч амплуа: Була учасницею скандального шоу Дом 2, що веде на українське телебачення, учасницею поп-групи під керівництвом шоу-мена Дяді Жори, їй приписували інтрижки з екс- президентом Віктором Ющенком і мільярдером Андрієм Богданом, які дівчина заперечувала.

Ліля Кіш: «Заради проекту PANTERAS я усвідомлено готова пожертвувати як сольною кар'єрою, над якою я працювала досить довго, так і особистим життям. Адже я прекрасно розумію, що для того, щоб домогтися успіху - потрібно всю себе присвятити одному конкретному справі »

Чорна пантера - Нейба, красива, яскрава мулатка. Її мама - українка, а тато королівської крові, землевласник Африканської країни Мавританії. Екзотична принцеса з не менш цікавим вокалом. Раніше теж співала в поп-групі і професійно займалася вокалом.

Нейба: «Я чекала все життя таку можливість: займатися улюбленою справою в компанії таких чудових людей. Впевнена в тому, що нашу команду чекає успіх і всесвітнє визнання! Блондинка, брюнетка і руда? - Як стереотипно ... жіночий дует з чоловічими голосами? - Було ... Бородата жінка - не новина .. А ось чорна і Рожева пантера - це щось свіже і абсолютно нове! »

Поки дівчата можуть похвалитися лише першою піснею, яку фахівці прогнозують великий успіх! Тим більше, пантера пообіцяли, що їх перший хіт вже записаний українською мовою і незабаром пройдуть зйомки на дану композицію.

Поки ми всі разом маємо можливість оцінити цю пісню.

 https://m.youtube.com/watch?ebc=ANyPxKqaC9hcvsmaC1DL0fx1B5hayrR-s-GPGJKct8GgdDIzUnZWBJYjCkri5IZEsPlM-XHCi_BM&v=YZ8ipXjr2yI