ПЕРФОРМАНС

Найтепліший весняний місяць надихає людей по всьому світу не лише на романтичні подвиги, але й на старт проведення яскравих культурних подій і перфомансів. Щоб не загубитися у строкатому розмаїтті фестивалів, ми склали список феєричних  подій. Малюємо маршрути, будуємо плани, беремо на озброєння!

1

Кекенхоф, парк-сад (Keukenhof)

24.03-16.05.2016 / Ліссе / Нідерланди
Найбільший сад цибулинних квітів у світі. Парк відомий на весь світ і є одним з найпопулярніших місць в Нідерландах. На 32 гектарах представлено понад сім мільйонів квітів.
PS: Мама мія, скільки ж там працює садівників? Кожну квітку напевно доглядає спеціально-навчена людина. Наші українські жінки 32 га швидко опрацювали б)

 

2

пісенний конкурс «ЄВРОБАЧЕННЯ 2016»  (Eurovision 2016)

10-14.05.2016 / Стокгольм / Швеція

У травні кращі виконавці популярної музики від різних країн зійдуться в конкурсі пісні за прихильність багатомільйонної аудиторії. Конкурс естрадних виконавців «Євробачення» був задуманий як огляд досягнень музичної індустрії країн-учасниць Європейської мовної спілки (EBU). На євробаченні 2016 буде представлено По одному виконавцю від кожної країни з найкращою піснею. прямий ефір, живий звук, мільйони вболівальників за свою країну і лише один переможець. PS: Сподіваємося Джамала виправдає наші надії і чергове Євробаченя відбудеться в Україні. 


3
Ярмака трав і меду (Fira De Sant Ponс De Barcelona)
11.05.2016 / Барселона / Іспанія
Fira De Sant Ponç є однією з найстаріших ярмарків в Каталонії. Ярмарок влаштовується на честь Святого Понса - покровителя бджолярів і травників, який зцілює каталонців лікарськими травами.
PS: Гадаю, наші травники та медовари, знахарі та бабці нічим не гірше лікують недуги. Але поїхати і побачити собіподібного, майже українця, Св. Понса, скуштувати заморського медку і трав’яного чаю – доволі зваблива пропозиція.

4

Каннський міжнародний кінофестиваль (Festival de Cannes)

11-22.05.2016/ Канни/ Франція
У цьому році відбудеться 69-й Каннський міжнародний кінофестиваль. Це щорічний кінематографічний фестиваль, що проводиться на базі Палацу фестивалів та конгресів на набережній Круазет. Акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів (FIAPF). Каннський кінофестиваль є одним з найпрестижніших в світі.
PS: Де ж не ступала нога українця?! Наші є скрізь! Шановні режисери, а ви вже зняли ефектний український фільм 2016? Ми хочемо вболівати за вас, ви ж можете прославити нашу талановиту землю на весь світ.

 

5

Празький Весняний Фестиваль (Prague Spring Festival)

12.05-4.06.2016 / Чехія/  Прага

Фестиваль Празької Весни - результат майже сімдесяти років зусиль людей, що займаються музикою в Празі, в тому числі німецькомовне населення. Їхня мрія створити щорічну подію, що приваблює кращих виконавців та видатні ансамблі, втілилася в життя. Фестиваль Празької весни став одним із засновників Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів в Женеві. PS: Успіхи, досягнуті десятками молодих музикантів в конкурсі Празької весни були пробою їхньої кар'єри як виконавців, і, як правило, вони продовжували виступати у всіх країнах світу.

 

6

Фестиваль мистецтв (Arts Festival)

13.05-19.06.2016 / Відень / Австрія

Віденський весняний фестиваль «Wiener Festwochen» - один з найбільших сучасних фестивалів мистецтва в Європі. Фестиваль пропонує відвідувачам обширну драматичну і музичну програми, майстер-класи, виставки, лекції та семінари. Всього в програмі 41 спектакль з 23 країн світу. Серед театральних постановок є як класичні твори, так і зовсім несподівані. PS: Вперше на фестивалі буде представлена програма для сімейного перегляду. Відкриття фестивалю відбудеться в Віденській ратуші.

7

Чеський фестиваль пива (Czech Beer Festival)

12-28.05.2016 / Прага/ Чехія

На фестивалі пропонується найкраща продукція традиційних чеських пивоварних, м'ясних і хлібних підприємств. Тут можна спробувати більше 70 марок чеського пива найвищої якості зі справжніх скляних пивних кухолів. Обслуговують на святі 200 дівчат і хлопців в чеських національних костюмах. Атмосферу свята кожен день доповнює жива музика і музичні спектаклі, а в вихідні afterparties до світанку. PS: Краще української горілки тільки іноземне пиво)))

 

8

Оперний фестиваль (Opera festival)

1-12.06.2016/ Рига/ Латвія

Ризький оперний фестиваль проводиться з 1998 року. Щороку він завершує сезон Латвійської національної опери. У програмі оперного фестивалю: прем'єри минулого сезону, найяскравіші вистави попередніх сезонів, великоформатні вокально-інструментальні твори, зустрічі з улюбленими латвійськими солістами та видатними зарубіжними зірками, і звісно прекрасні оперні мелодії. PS:Можна рік не відвідувати оперу, але окультуритися за один день. Відвідавши подію, Ви прослухаєте кращі минулорічні твори і заощадите свій бюджет.

9

Регата «Вогалонга» (Regatta «Vohalonha»)

14.05.2016 / Венеція / Італія

Організатори називають Vogalonga «актом вираження любові до Венеції». Протягом довгого часу Vogalonga зберігає свою початкову мету: поширити знання і розширити кругозір, а також надати належну увагу Венеції.
Регата Vongalonga спочатку замислювалася як протест проти моторних човнів у Венеції, які, як вважається, псують вигляд міста. Зараз цей міжнародний захід як для професійних гондольєрів, так і любителів. Маршрут гонки охоплює широке коло канали Венеції, в основному пролягають поруч з найважливішими історичними і культурними спорудами.

 

10

Фестиваль світла(Festival of light)

11-19.06.2015 / Єрусалим / Ізраїль

Художники з усього світу представляють свої роботи, підсвічуючи, розфарбовуючи і вдихаючи нове життя в історичний центр Єрусалима - Старе місто. За допомогою світла можна заново прокреслити лінії міських вулиць і будівель. Цей процес відкрив художникам новий світ, який об'єднує красу, концепції, абстракції і технології. Художники використовують світло для художніх інсталяцій та навіть виступів, створюючи неповторну святкову атмосферу. PS: Творчі люди можуть все, не лише маслом і аквареллю малювати. Єрусалим стає ще красивішим) 

 

 

11

Середньовічна ярмарка (Medieval Fair)

30.06-3.07.2016 /Турку / Фінляндія

Середні століття вступають на Стару площу Турку! Сміливі лицарі, багаті товарами столи і середньовічні знаряддя праці створюють незабутню атмосферу.
Простолюдини і аристократи зустрічаються один з одним на бруківці, а блазні, музиканти і ярмарковий натовп народжують живу історію. У ремісничому кварталі ви побачите, як вариться древнє пиво або чоботар працює з тільки що вичиненою шкірою. У внутрішньому дворику Соборної школи влаштовано Ристанище.
PS^ Якщо вистачить сміливості, випробуйте свої лицарські навички!

12

Джазовий фестиваль (Jazz festival)

26.06-11.07.2016 / Відень / Австрія

Джазовий фестиваль у Відні - це одне з найцікавіших подій літа. По всьому місту і вдень, і вночі відбуваються джазові заходи. Багато міських пам'яток австрійської столиці перетворюються в сценічний простір. І Віденська Державна Опера, і Ратуша наповнюються звуками джазу і всіх супутніх стилів - від соулу до каліпсо... PS: Музика, яка не лише виховує вишуканий смак, йобєднує людей з усього світу.

 

13

Фестиваль Феєрверків (Fireworks Festival)

16.07.2016 / Кельн / Німеччина

В середині липня Кельн наповнюється туристами з усіх кутків світу. Люди їдуть сюди подивитися не просто на салюти над набережною, а на ціле шоу з вогнями і музикою. Найкраще спостерігати за фестивалем з набережної або яких-небудь міських пагорбів. А повністю споглядати все видовище можна, пропливаючи по нічному Рейні на катері.Сьогодні фестивалю вже понад 10 років і «Кельнські вогні» збирають до мільйона глядачів. PS: До такого напливу в Кельні готові. Так, у дні фестивалю цілодобово працюють навіть музеї, а не тільки розважальні та торговельні заклади - кафе, ресторани та магазини.