Перший жіночий економічний форум

У Луцьку відбулась знакова подія для жінок Перший жіночий економічний форум. Основною метою заходу було об’єднати жінок та надихнути їх розвивати власну справу та особистість. Захід відбувся у рекреаційному комплексі «Рестпарк». На форумі зібрались відомі успішні ділові жінки Волині та гості міста.

Розпочала форум президент Волинської жіночої ділової палати Ірина Галімська, яка подякувала жінкам за довіру і розповіла більше про це об'єднання: «Волинська Жіноча Ділова Палата» – це бізнес-об’єднання ділових та професійних жінок Волині. Офіційно створена при Волинській торгово-промисловій палаті у 2021 року. Діяльність організації спрямована на досягнення цілей сталого розвитку, зокрема досягнення гендерної рівності шляхом втілення жіночих ділових ініціатив та промоції підприємництва, самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв'язків жінок-підприємниць з представницями бізнесу інших регіонів та інших країн світу».

На форумі виступали топові експерти та власники бізнесів у різних сферах, ділились досвідом та порадами, аби учасники могли вдосконалювати професійну діяльність та розвивати власний бізнес.

Юлія Юдіна – експерт з ділового, світського та протокольного етикетів –розповіла, як правильно робити компліменти, які види компліментів бувають і що говорити доречно, а що – ні. Комплімент – це дуже важлива частина комунікації, один із найдієвіших інструментів здобуття прихильності співрозмовника, привернення уваги людини до себе. Потрібно користуватись технікою компліментів завжди, скрізь, всюди і всім», – ділилася лайфхаками пані Юлія.

Людмила Калабуха – бізнес-тренер, краща бізнес-блогер України-2019, почесний амбасадор ООН в Україні з розвитку жіночого підприємництва, письменниця. З вогнем і без води запалила своїм виступом всю аудиторію, розповідаючи про зміну споживчих тенденцій поколінь X, Y, Z та комунікацію з ними: «Покоління наших батьків ніколи не зрозуміє нас до кінця, і ми ніколи до кінця не зрозуміємо покоління наших дітей. У нас різні цінності й різне розуміння світу».

На форумі виступали й інші цікаві відомі особистості, експерти, бізнесмени і ділились своїм досвідом та порадами. Серед них – ресторатор, голова комітету з питань ресторанної справи Лідія Лукович; засновниця бренду Сварга – Наталія Яриш; відомий громадський діяч Ігор Кузьмак; головний лікар клініки «Біокурс» Тарас Жиравецький; коуч, голова комітету соціальної відповідальності бізнесу Ірина Плахтій; засновниця бренду «Boitier 124» Надія Гаталяк; керівник регіонального відділення Фонду держмайна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях Владислав Калинець.

Нетворкінг в дії! Під час форуму десятки жінок познайомились між собою та навіть домовились про майбутню співпрацю. На події панувала справжня синергія, адже було поєднання розуму, краси та успіху, і було помітно, що всі дуже скучили за живим спілкуванням. Щасливі й втішені учасниці Першого жіночого економічного форуму, заряджені позитивною енергією та натхненням, в очікуванні наступної події для жінок у Луцьку.

Волинська Жіноча Ділова Палата є частиною Жіночої Ділової Палати України, яка є першим національним об’єднанням жінок-підприємниць. Місія: об’єднання представниць бізнесу, освіти, культури – шляхом підтримки, навчання та професійного розвитку. Головне завдання: сприяти розвитку економічних можливостей жінок, розвиток жіночого підприємництва та кар’єри, захист трудових прав жінок, промоція професій.

Жіноча Ділова Палата дає нові можливості жінкам! Це й нові знайомства, нетворкінг та якісне проведення часу в цікавому діловому товаристві; безкоштовна участь у всіх подіях: ділових заходах, зустрічах, семінарах, виставках, форумах, інших заходах, що організовуються Жіночою Діловою Палатою України та Волині; безкоштовне отримання комерційних та інвестиційних пропозицій; безкоштовне поширення ділової та комерційної інформації членів Палати серед потенційних партнерів; а також можливість бути причетною до безлічі надзвичайно цікавих і корисних ініціатив; участь у ділових переговорах з вітчизняними та зарубіжними фірмами.

Сьогодні членкинями Жіночої Ділової Палати України є відомі підприємниці, дизайнерки, лікарі медичних установ, художниці, юристки та ін. З 2019 по 2020 рік включно було проведено 170 ділових подій (жіночі ділові форуми, міжнародні жіночі бізнес-асамблеї, колективні дискусії, бізнес-бранчі, індивідуальні консультації, бізнес-ігри, тренінги). 4250 осіб взяло участь у подіях Жіночої Ділової Палати України у 2020 році. Приєднуйтесь й ви! 

Спостерігала Олена Бекеша