Підприємство «ПІК» збудувало ЦНАП

Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК» надає послуги: будівництво житлових, виробничих та промислових будівель, благоустрій та озеленення територій, сантехнічні і електромонтажні роботи, облаштування та ремонт покрівель, ремонт та оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень і фасадів, облаштування огорож і парканів, виготовлення і монтаж водостічних систем.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — державна установа з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Це місце спілкування влади і громади району, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом.

Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК» створило комфортні умови для успішної роботи важливого соціального об’єкту – ЦНАПу у місті Маневичах. Після здачі в експлуатацію нового будівельного об’єкту підприємством «П» працівники ЦНАПу мають можливість захищати права, свободу і законні інтереси фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг в зручному та багатофункціональному приміщенні.

  Зрозуміло, що для організації злагодженої роботи потрібні відповідні умови, які не ставлять у рамки комфорт працівників. Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК» зуміло створити центр надання адміністративних послуг у Маневичах, у якому справді хочеться працювати, допомагати, швидко вирішувати адміністративно-господарські питання. В компанії «ПІК» працюють професіонали, котрі врахували всі фактори, чим задовольнили і тих, хто працює, і тих, хто приходить отримати адміністративні послуги. Продумані наперед деталі дозволяють виконувати роботу якісно. Незважаючи на невелику площу будівлі, в приміщенні все влаштовано так, що, можна було швидко і якісно працювати.

 

   Очевидно, що головними пріоритетами ремонтно-будівельного підприємства «ПІК» стали надійність, якість та комфорт. Досвід допомагає їм втілювати у життя плани та вдало реалізувати ідеї. До речі, з естетичної точки зору приміщення виглядає привабливо. Уніфікований строгий стиль інтер’єру повністю підходить для ЦНАПу.

 

м. Луцьк,

вул. Кафедральна, 14

e-mail: pik.tender@mail.ru

тел./факс: (0332) 723786

тел: (0332) 726255

 тел: (050) 8829488

 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017