ПІСЛЯ ТРЬОХ ВЖЕ ПІЗНО

Однойменна книга була прочитана мною декілька разів і щоразу я отримую корисні поради щодо правильного виховання дитини. Але висновок є один: дитина - як гіпсовий розчин. Для того, щоб виліпити щось хороше - час обмежений. Чим довше розчин стоїть і вистигає, тим меншої якості виходить виріб. Вченими нейрофізіологами та психологами доведено, найінтенсивніший період розвитку мозку людини - до ТРЬОХ років.

Після трьох здатність до запам'ятовування, вивчення, аналізу різко спадає. До трьох років в дитячому тілі, мозку, в серці і душі батьки створюють основу, фундамент, парадигму усієї його інтелектуальної і фізичної активності, успішності і життя.Після трьох років настає дошкільний вік, коли зв'язки для засвоювання уже сформовані і будуть засвоюватися лише ті типи інформації, які були активні до трьох років.

Ось чому саме до трьох років - час для експериментів з різними часто не дитячими предметами. До трьох років, чуючи будь-які іноземні мови,дитина буде надзвичайно легко засвоювати їх у шкільному віці. Повторення у цьому віці різних слів та скоромовок впливає на розвиток інтелекту в майбутньому. Цей вік - саме той, коли варто докласти найбільших зусиль зі сторони батьків для розвитку дитини.

Сьогодні відкриті двері спеціальних навчальних закладів для дітей різного віку, де можна відвідувати заняття у невеликих групах, або ж індивідуально. Заняття з раннього розвитку для дітей до трьох років проходять разом з мамами. Ця сучасна альтернатива освіти цікава не лише малюкам, але й батькам, які є активними учасниками навчання у формі грі.

Із власного досвіду поділюся з вами враженнями… Відвідуючи заняття зі своєю дитиною, я відкрила для себе її потенціали, а ще зрозуміла, як вдома потрібно ефективно навчати своє чадо. Заняття проходить у вигляді подорожі-гри. Дітки з головним героєм подорожують і виконують різноманітні ігрові завдання. Усі вони непрості - спрямовані на розвиток дрібної моторики, пам’яті, уваги, мислення, мовлення, музичного слуху тощо. Так як я мама, котра працює, для мене було не менш важливо, що у студії раннього розвитку «Розумаха» є вечірні та ранкові групи. Поспішаємо з донечкою на розвиваючі заняття, на яких я сама стаю безтурботною дитиною.Та найголовніше, що діти тут щасливі. А щасливі наші діти – щасливі і ми.

 Опубліковано "Лише Насолода" осінь 2015 № 6(34)

Студія розвитку "Розумаха"
РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ - 1-3 рочки
PLAY ENGLISH - 1-4year
МАЛЕНЬКА ШКОЛА - 4-6рочків
ДИТЯЧА КІМНАТА - 2-6років
ПСИХОЛОГ, ЛОГОПЕД, РЕПЕТИТОРИ - 1-100років.
тел.099-348-02-59
063-227-62--11

rozumaha.in.ua