Поділилися любов’ю

Бог є любов, а ділитися любов’ю – найпрекрасніша здатність людини. Традиційно журнал People UA (журнал позитиву «Лише Насолода» до 2017р.) та благодійний проект «Чутливі серця» організував щорічну акцію «Бог у серцях». Свято для дітей вдалося провести на День Конституції України, 28 червня, у Дитячому обласному будинку (м. Рожище).

«Ми прагнемо поділитися любов’ю, теплом та розумінням з ближніми, зробити вагомий внесок в розвиток нашого майбутнього, а саме дітей, які потребують нашої ласки та допомоги» – говорять організатори благодійної акції Олена Бекеша та Анна Рекретюк.

Масу задоволення малечі приніс творчий урок. Сьогодні вироби, зроблені своїми руками, цінуються як ніколи, тому Аліна Світюк і Юлія Кожан провели майстер-клас із хенд-мейд. Дітям не вірилося, що з паперу, клею і столових серветок можна зробити оригінальну вітальну листівку, а за допомогою ножиць, тканини і свічки – квітку-прекрасу.

Робота кожної дитини варта уваги та заслуговує на подарунок. Солодким сюрпризом став смачний торт у вигляді автівки з мультфільму «Тачки», створений у ТзОВ «ТД ЛуцькКондитер».

Для хлопців цікаво було не лише смакувати торт-«Мерседес», а й брати участь у спортивних заняттях, а для дівчат – навчитися майстерності східних танців. Заняття завершилися яскравим виступом – довершеним східним танцем від хореографа студії «Ozone».

Акція «Бог у серцях» наближалася до завершення, втім, насамкінець майстерня шоколаду «Шоконель» пригостила дітей оригінальними солодощами у вигляді Замку Любарта, адже незабаром планується подорож дітей до Луцька, і запланована екскурсія саме до цієї історичної пам’ятки.Віримо, що час молитви та тренінг «Рівний рівному» допоможуть здійснювати дитячі мрії. Приємно, що до акції долучилося безліч небайдужих сердець, котрим за щастя творити добро. Про подарунки та забезпечення потреб Дитячого будинку подбали благодійник Микола Яручик, магазин жіночого взуття «Lady Braska» та салон краси «Кіпріда».

Хочемо висловити вдячність кожному рекламодавцю журналу позитиву, саме ви даєте можливість допомогти дітям, адже частина коштів отриманих з реклами йде на благодійність. Шановні колеги, колектив редакції дякує кожному медіа-партнеру за творче натхнення: Інтер-Волинь, Ретро-FM, Наше радіо, volynnews.com, volynpost.com, vip.volyn.ua.

Опубліковано 28.06.2013 журнал позитиву «Лише Насолода» (після 2017 р. журнал People UA)