Погляд змінює все, а я змінюю погляд

 Сучасна beauty-індустрія творить дива і буквально перевтілює дівчат в справжніх красунь. Якщо природа не наділила Вас ідеальними віями, то сучасний професійний майстер зробить їх більш об'ємними і довгими, а погляд – заворожуючим та привабливим. Сьогодні Ольга Вигоградова познайомить Вас із сучасними технологіями та якісними процедурами й допоможе стати ще красивішими. 

ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ

Це процедура, після якої вії стають густішими, об'ємнішими, міцнішими, а погляд виразнішим. Структура вій поліпшується завдяки використанню кератину. Кератин один з видів протеїну, який є основною складовою структури волосся. Перш за все варто відмітити, що процедура кератиногового ламінування вій є безпечною. В процесі ламінування кожна вія покривається особливим засобом, завдяки якому зволожується, харчується і вирівнюється кожна волосинка, а також забезпечується захист від різних пошкоджень. Тому найкращий вибір для красивих, здорових і натуральних вій кератинове ламінування. Стійкий і неперевершений результат вже після першої процедури буде радувати Вас близько трьох місяців. З часом вії оновлюються, і потрібно знову повторити процедуру. А після кількох сеансів Ви помітите поліпшення навіть оновлених війок.

БОТОКС ВІЙ

Ботокс вій – це процедура, направлена на відновлення структури вій, а також їх захисту від зовнішніх чинників, попереджує ламкість, сприяє здоровому росту. Якщо необхідно надати віям об’єм та виразність – Ваш вибір це ламінування. Якщо ж ціллю є догляд та стимуляція здорового росту вій – тоді рекомендовано зробити батокс, тобто ламінування покращує зовнішні параметри, а ботокс – внутрішній стан вій. Однак робити ламінування та ботокс вій одночасно доцільніше як з фінансової сторони, так і з практичної. Ці дві процедури є взаємодоповнюючими і, безперечно, результативними.

КОРЕКЦІЯ ТА ФАРБУВАННЯ БРІВ

Брови – це все! Вони роблять обличчя досконалим, а погляд – виразним. Мода на брови змінюється так стрімко, як і на одяг. У одному сезоні, приміром, модні тонкі сильно зігнуті брови, але вже через деякий час – прямі широкі та густі брови.

При виборі відповідної вам форми варто врахувати тип вашого обличчя, оскільки за допомогою брів можна вплинути на загальний вираз обличчя і виправити якісь недоліки, зробивши їх менш помітними.

Форми брів за типом обличчя

Як відомо, виділяють такі основні типи обличчя: кругле, овальне, трикутне і квадратне. Відповідно від цього багато в чому залежатиме і ваш вибір. Для тих же, хто має овальне обличчя, що нагадує серце або трикутник, брови не мають бути занадто довгими і практично рівномірно закругленими, але ні в якому разі не прямі. Широкоскулим підійдуть широкі, закруглені у формі дуги брови.
За формою брів можна визначити ваш характер, завдяки такій науці, як фізіогноміка. Дугоподібну форму вибирають люди з відкритим характером, товариські добряки. Клиновидні належать вольовим особистостям з певною мірою авантюризму. Про схильність до ризику і про силу духу, готовність прийняти виклик говорять широкі прямі брови. Насправді не поспішаєте кардинально змінювати форму своїх брів, в ідеалі слід лише злегка підкоригувати її.

Щоб правильно підбрати форму та колір брів, найкраще звернутися до кваліфікованого фахівця, який грамотно підбере колір пігменту, форму брів відповідно до типу Вашого обличчя. Дуже важливо, щоб ламінування війок проводилося досвідченим майстром, який знає всі нюанси.

м. Луцьк, вул. Драгоманова, 1а; 3-й пов. (Площа Воззєднання), тел.: +38 (099) 316-29-74

Ваш майстер Оля Виноградова

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018