Покликані боротися за справедливість

8 жовтня своє професійне свято відзначали юристи. Поняття «юрист» об'єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю — суддів, слідчих, прокурорів, нотаріусів, юрисконсультів, адвокатів. Експерти журналу вирішили проаналізувати їх успішну професійну діяльність і спеціалізацію на ринку, а також переваги співпраці з юридичними компаніями. Читайте про професіоналів в ному проекті «Рейтинг».

Максимович Остап Олегович

Остап Олегович – один із впливових юристів області, який спеціалізується на цивільних справах. Постійно вивчає судову практику та нормативну базу відповідно до своєї спеціальності. Продуктивно працює в напрямку житлових, банківських, земельних справ. Свою юридичну кар’єру Остап Максимович будує вже сім років. Досвід професіонала показує позитивні результати його роботи, адже більшість справ, котрі він вів, закінчилися перемогою.

Прізвище Максимович окрилене юридичним успіхом його батька, в котрого бездоганна репутація та «портфель» знань у руці, тому завжди поруч міцне плече радника в особі батька Олега Максимовича. Остап Максимович – старший партнер «бюро Максимовичів», і йому довіряють роботу навіть із найскладнішими зверненнями.

Найчастіше до нього звертаються із таким актуальним питанням, як ущемлення прав при укладенні кредитних та іпотечних договорів. Усі, хто співпрацював з Остапом Олеговичем, радять особам, які мають проблеми у банківських, земельних та житлових питаннях, користуватися послугами фахівця, зважаючи, що самостійно без фахової підготовки розібратися у згаданих правовідносинах вкрай важко, якщо не сказати більше – просто неможливо.

Вічинюк Максим Анатолійович

Адвокат, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Лапін, Вічинюк та Партнери», президент Асоціації «Об’єднання юридичних компаній України». Третейський суддя постійно діючого третейського суду при Асоціації «Об’єднання юридичних компаній України».

ТзОВ «ЮК «Лапін, Вічинюк та Партнери» – це команда висококваліфікованих юристів та адвокатів, яка надає широкий спектр юридичних послуг. Компанія постійно намагається впроваджувати нові проекти. Серед останніх – «Правовий супровід власників та водіїв транспортних засобів», згідно з яким водії за фіксовану плату в місяць отримують повне юридичне обслуговування, потреба в якому виникає при експлуатації автомобіля (правовий супровід при взаємовідносинах із страховими компаніями, органами державної автомобільної інспекції, судами, оскарження незаконних дій та рішень, що порушують права та інтереси клієнтів, тощо). ТзОВ « ЮК» Лапін, Вічинюк та Партнери» або компанія є членом Асоціації «Об’єднання юридичних компаній України» одним із проектів якої, є реєстрація постійно діючого третейського суду до завдань якого входить врегулювання спорів і захист порушених або оспорюваних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб шляхом третейського розгляду.

Сам же Максим Анатолійович Вічинюк спеціалізується на цивільних та кримінальних справах. За освітою – магістр права, випускник Волинського національного університету імені Лесі Українки, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство». До керуючих посад отримував досвід у Юридичній клініці «Ad Astra» Волинського національного університету імені Лесі Українки, працював юрисконсультом ЖКП № 3 та ПП «ВолиньАвтоМотоСервіс», займався приватною юридичною практикою, а у 2012-му році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю на підставі рішення Волинської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 12.09.2012 р. № 6/137. Сьогодні діяльність Максима Анатолійовича Вічинюка можна охарактеризувати успішною та окриленою повагою колег і вдячністю клієнтів.

«Юридична фірма Слупко Наталії»

Понад три роки тому Наталія Слупко, Сергій Гапон і Василь Войтович вирішили об’єднати досвід, аби зайнятися приватною адвокатською практикою. Сьогодні «Юридична фірма Слупко Наталії» впевнено стоїть на ногах, адже в ній працює п’ять професійних юристів, троє з них – адвокати-партнери, за плечима яких понад десять років юридичної діяльності.

Представники юридичної компанії постійно відвідують семінари з актуальних питань законодавства. Тематикою останнього з них були офшорна юрисдикція, що найближчим часом стане дуже актуальною для бізнесу.

Фірма надає послуги у всіх галузях права, але при цьому перевагою є чітка спеціалізація юристів та адвокатів, оскільки законодавство змінюється настільки стрімко, що клієнту, який прагне отримати гарантовано якісні послуги, потрібні саме вузькоспеціалізовані радники. Ви можете бути впевнені, що коли звернетеся в «Юридичну фірму Слупко Наталії» за захистом, наприклад, права власності, чи за сімейними питаннями, консультуватиме Вас саме сімейний адвокат, а спеціаліст, який працює із банківськими та податковими спорами, ніколи не писатиме позову про розірвання шлюбу. Окремими напрямками діяльності фірми є представництво у спорах із ДТП та зі страховими компаніями, консультування у сфері зовнішньоекономічної діяльності й митного законодавства.

«Юридична фірма Слупко Наталії» представляє інтереси найбільших компаній Луцька та Волинської області (ТОВ «Волиньзовнішторгхліб», ТОВ «Луцький м’ясокомбінат № 1», готель «Україна», ПП «Вітантранс», ФОП Леонтьєв С.П., ТОВ «Факторія», ПП «Атос»). За статистикою, у 2012 р. адвокатами «Юридичної фірми Слупко Наталії» було виграно 96 % судових справ.

Шестернін Віталій Дмитрович

Віталій Шестернін працює на юридичній ниві з вересня 2006 року. Він закінчив з відзнакою юридичний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки. Постійно відслідковує останні зміни в законодавстві, але особливий акцент робить на вивченні та аналізі існуючої судової практики касаційних судів та Верховного Суду України. Це дозволяє Віталію Дмитровичу досягати успіху та позитивних результатів у роботі.

Найкомфортніше почуває себе у сфері господарського права. Проте, компетентний у всіх напрямках юридичної діяльності, бо впевнений, що сьогодні попитом користується юридичний універсалізм адвоката, тобто його здатність орієнтуватися практично в усіх галузях права. Приміром, значну частину проблем суб’єкта господарювання слід розглядати в аспекті не тільки господарського, але й податкового права, а інколи - навіть і кримінального.

Сучасним трендом є так званий особистий або сімейний адвокат. Найчастіше до Віталія Дмитровича звертаються з кредитними справи (стягнення заборгованості по кредиту, повернення депозиту і т.д.), актуальними є питання з приводу виконання судових рішень у таких справах. Зокрема, окрему категорію становлять справи, пов’язані з процедурою прилюдних торгів. З якою проблемою ви не звернулися б до цього професіонала, пам’ятайте про просту істину: «правову проблему простіше попередити, аніж виправити».

Матвіюк Наталія Ростиславівна

З 2008 року Наталія Матвіюк – універсал юридичних послуг, адже напрямок діяльності зорієнтований на цивільні, господарські, адміністративні, трудові, сімейні, земельні справи, абонентське юридичне обслуговування господарської діяльності суб’єктів господарювання (підприємців та підприємств), реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Чітко прослідковується тенденція збільшення кількості виграшних справ, яких зараз понад 85 %.

Під час здобуття юридичної освіти (магістр, Київський національний університет ім. Т.Шевченка) Наталія Ростиславівна отримала відзнаки, котрі  сьогодні допомагають у професійному напрямку: сертифікат з аналітичної діяльності «Основи аналізу державної політики», а також сертифікат проходження стажування в центральних органах влади: у 2008-2009 роках вона перебувала за програмою сприяння парламенту на стажуванні у Секретаріаті Президента України – у службі представництва інтересів Президента, дорадчих, консультаційних, допоміжних  служб у суді. У межах цієї ж програми декілька місяців стажувалася у Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Приємно вражає новина щодо завершальної стадії відкриття пані Наталією громадської організації, метою діяльності якої стане вирішення юридичних питань малозабезпечених верств населення.

Опубліковано "Лише Насолода" № 4(26) листопад-грудень 2013 р