Популярні квіткові тренди 2020

Аби створити дивовижні квіткові композиції, варто знати про актуальні сорти рослин та квітів цього сезону, котрі використовують у флористиці. Щороку з'являються нові течії, варіанти створення композиції, упаковки та доставки. Є безліч варіантів букетів, котрі ідеально виглядають із певним типом квітів.Сьогодні квіткові композиції дарують колегам (нейтральні), чоловікам (в основному вертикальні композиції) та дівчатам, які полюбляють круглі оригінальні та ніжні букети.

За останні кілька років, лідируючі позиції займають такі квіткові тренди і композиції:

1. Букети з використанням альстромерій, півоній, фрезій і т.д.

Альстромерії ще називають дикою орхідеєю. Вони представлені багатою кольоровою палітроюКожна гілочка оздоблена великою кількістю квіточок. У щільному букеті вони виглядають дуже ніжно та яскраво.

Фрезія – романтична квітка, а через свою скляну фактуру квітка сприймається дуже ніжною, крихкою та дивовижною.

Півонії. Останнім часом жінки вважають за краще отримувати квіткові композиції саме з півоній. Півонії ввірвались у серця жінок, немов стріла Купідона. Півонії – ідеальний варіант для монобукетів, як великих, так і маленьких. Все частіше півонії можна побачити в барвистих весільних букетах.

2. Екзотика

Буквально 5 років томуу флористичних магазинах можна було побачити звичні всім квіти, такі як троянди, лілії, гвоздики і т.п., але на даний момент асортимент доповнюють екзотичними квітами, наприклад, протеєю, левкодедроном, евкаліптом та різними видами сухоцвітів.

3. Монобукети

101 троянда – занадтозвично і стандартно, а ось великий букет з великих ромашок, бузкуабо ж яскравихтюльпаніввиглядатиме стильно і ніжно.

4. Пастель

Останні кілька сезонів пастельні тони стали трендом у квіткових композиціях. Ніжний лимонний, м'ятний, абрикосовий відтінки дають можливість зробити букети в пастельних тонах незалежно від бюджету.

5. Сезонність

Люди стурбовані проблемою забруднення навколишнього середовища, і для них величезне значення має сезонність товарів, в тому числі квітів. Оскільки на їх доставку потрібно багато пального, який забруднює повітря, покупці все частіше замовляють квіти, які вирощуються в їх регіоні. Цей «зелений» тренд не тільки радує око коханих, а й береже атмосферу.

6. Простота

Букети в стилі провансу все більше користуються популярністю в істинних любительок простих, але не менш красивих польових квітів. Елементарна упаковка з крафтового паперу, а замість стрічки – мереживо, підкреслять справжню красу квіткової композиції.

У «Ле Букет» втілять та подаруютьбезмежну романтику в квіткових композиціях. Вони з радістю прикрасять квітами Ваш особливий день, а також створять ідеальний весільний букет.Тут ви знайдете букети для особливо зворушливих подій! У майстерні «Ле Букет» знають, як Вас здивувати, адже це справжня фабрика створення краси!

Сьогодні замовити доставку квітів та квіткових композицій для офісів, салонів, ресторанів можна в квітковій майстерні «Ле Букет» за тел.: 050 800 3334

м. Луцьк, просп. Грушевського, 9.

https://www.facebook.com/pages/category/Florist/Le_bouquet-2339129056325...

https://www.instagram.com/le_bouquet_lutsk/

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020