Поради знакам зодіаку

 

РИБИ

ПОРАДА: не довіряйте нікому, вірте собі та своїй інтуїції і не бійтеся зізнатися в коханні – вам воздасться!

 

ОВЕН

ПОРАДА: Бути уважним і не випускати з виду деталі. Ваш девіз – успіх, адже ваш партнер поруч!

 

ТЕЛЕЦЬ

ПОРАДА: Не переоцінюйте свої здібності, остерігайтеся необдуманих рішень і вчинків, позбудьтеся зверхності, зберігайте спокій і будьте самостійними!

 

БЛИЗНЮКИ

ПОРАДА: В цьому році ви налагодите потрібну співпрацю, підпишете важливі документи. У вас буде значно більше грошей!

 

РАК

ПОРАДА: усі бачать, що ви серйозно налаштовані на досягнення успіху у кар'єрі – скористайтеся цим та заручіться підтримкою. Швидко прийняти рішення – і тоді відкриється шлях до істинної любові. Ви будете віддані, як ніколи!

 

ЛЕВ

ПОРАДА: на вас чекає таке життя, яке ви собі завжди уявляли. Довіртеся зіркам, не бійтеся своїх почуттів і кохання. Постарайтеся м'якше обійтися з тими, з ким ви більше не спілкуєтеся, особливо в діловій сфері!

 

ДІВА

ПОРАДА: не пропустіть можливість отримати добробуту щастя в коханні. Припиніть все бачити в чорному світлі і постійно скаржитися – цей рік у вас вдалий і сильний, як і ви!

 

ТЕРЕЗИ

ПОРАДА: зберіться і сконцентруйтеся на головному. Рухайтесь вперед, і у вас все вийде, головне– не зупинятися. Ваш ідеальний партнер буде поруч!

 

СКОРПІОН

ПОРАДА: ваше тіло одержиме хворобливою пристрастю здоров'я та фітнесу, балуйте його ваннами, масажами і кремами, пам’ятайте про правильне харчування, натуральні соки і вітаміни!

 

СТРІЛЕЦЬ

ПОРАДА: стабілізувати своє життя на роки вперед. Добре обмірковуйте усі пропозиції, бо ризикуєте більше втратити. Буде великий професійний ривок в карєрі, не пропустіть нагоду, ловіть успіх за хвіст!

 

КОЗЕРІГ

ПОРАДА: спробуйте жити і любити, як ви хочете. Головне– вчасно зупинятися і робити висновки!

 

ВОДОЛІЙ

ПОРАДА: не прагніть розвивати відносини без почуттів. Приходить час, коли ви більше не будете самотні, адже навіть найбільш волелюбна жінка вважає прекрасним постійне партнерство, а чоловікам доведеться зробити вибір!

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р