Про можливості, які є для кожної жінки!

Ольга Гончарук: «14 років тому я була впевнена, що моє життя має бути саме таким і що це доля)))

Але все одно мені дуже хотілося бути іншою, жити іншим життям і щоб усі мої мрії здійснились) Я стала консультантом з краси компанії «Мері Кей», і це не так просто, як багато хто з Вас думає, уявляючи дівчинку з сумкою в клітинку.

Я прийшла у сферу краси, у те місце, де з мене зробили справжнього професіонала! Це стало моєю новою професією: навчання макіяжу, екскурсія у світ декоративної косметики, вивчення типів шкіри, правильний догляд за нею. Я маю знання, які не отримала б більше ніде. Відрадно, що ці знання я отримала безкоштовно! Нові можливості – це нове життя! Я не можу сказати, що у мене все виходило, що було просто, що всі із задоволенням йшли до мене на консультації, що були черги клієнтів... Ні, було по-іншому…

Але на першому місці я, мої мрії і моє життя і воно не може залежати від того, хто і що мені сказав, і скільки відмов я отримала. Це мої уроки і мої невдачі, це мій професіоналізм сьогодні!

 «Мері Кей – для всіх, але не всі – для Мері Кей», – так ми говоримо, тому що це лише для тих, хто хоче бути в рожевих окулярах і, не зважаючи ні на що, бути щасливою! Робити щодня те, що, можливо, не змінить кардинально завтра, але змінить життя у майбутньому!

Леді в червоному – це перша статусна програма, яка виховує у нас лідерські якості та дає можливість отримувати дохід від роботи команди! Це перший крок до лідерського статусу директора компанії. Мері Кей – це шанс розпочати власну справу, і це ще одна можливість абсолютно для кожної жінки працювати на себе, не зважаючи на те, який у Вас статус, вік і фінансовий стан!

Ця програма вчить досягати поставлених цілей і не здаватись за будь-яких обставин!

Я рада вітати переможниць програми «Леді в червоному» – Лізу і Віру, Вам це вдалось! І це говорить лише про одне – Ви вмієте перемагати і досягати поставлених цілей! Ставте вищі цілі! «Цільтесь у місяць і лишитесь серед зірок»

Мері Кей – це для жінок і про жінок! Історії успіхів та чудесне здійснення мрій! Кожна жінка, не залежно від того, ким працює та ким є на сьогодні, може стати жінкою впливу і справжньою бізнес-леді! Мері Кей – це про тебе і про твоє нове життя!

Твоя історія – це твої рішення і дії сьогодні».

Офіс лідера компанії «Мері Кей» Ольги Гончарук ТЦ «Глобус» (м. Луцьк, вул. Єршова 11, 2-пов., 3 кабінет. тел.: +380992031723)

https://www.instagram.com/o_l_g_a_honcharuk/

Єлизавета Левчук: «Я – консультант з краси і б'юті-експерт компанії «Mері Кей»! У 2000 році прийшла в компанію, аби гарно виглядати, а сьогодні я – Леді в червоному! Саме ця програма навчає працювати в команді, бути корисною кожній жінці, щедро ділитися своїми знаннями, підтримувати та надихати!

Досягнути успіху можна, якщо повністю віддатися роботі, вірити в Компанію, в людей і бути чесним в тому, що робиш. Відколи я прийшла в «Мері Кей», безумовно, моє життя змінилося в кращу сторону!

Я рада, що можу стати для своїх синів прикладом ставлення до проблем і їх вирішення, вибудовування гармонійних стосунків з оточуючими, зберігаючи і шануючи особисті цінності. Для люблячих батьків немає більшого щастя, ніж бачити своїх дітей щасливими. Мрії дітей, свої мрії – найкраща мотивація для роботи. 

Я нескінченно вдячна Мері Кей Еш за систему цінностей «Віра – Сім'я – Кар'єра», а також за золоте правило, яке є непорушним фундаментом нашої компанії. 

Сьогодні у мене є місія, яка співпадає з місією компанії: «Покращувати життя жінок». Цікаво і те, що, вдосконалюючи власне життя, ти стаєш прикладом і автоматично сприяєш поліпшенню життя багатьох, що йдуть за тобою. «Хтось одного разу сказав, що найдальша подорож починається з першого кроку», і мій перший крок зроблено!!!»

https://www.instagram.com/levchukelizaveta/

Віра Цимбалюк: «З компанією «Мері Кей» я знайома понад 6 років, консультантом стала майже відразу, спробувавши косметику і закохавшись у неї! Компанія відкрила нові можливості, знання та вміння, які я внесла в своє життя та передаю своїм консультантам. 

Виклик «Леді у червоному» став для мене певним випробуванням, і я рада, що його подолала успішно. Він показав мені те, що насправді я можу набагато більше! Що у середині кожної жінки прихований великий потенціал і неймовірна сила, яка вмикається, коли жінка цього дуже хоче! Коли є ціль, а у серці – мрія і велике бажання жити іншим життям!

Мені дуже приємно працювати у компанії, в якої є серце, де на першому місці люди і щирі ділові стосунки. Вірю у свою команду, особливих жінок! І я впевнено йду до нових перемог, заручившись підтримкою свого наставника Ольги Гончарук».

https://www.instagram.com/vira_tsymbaliuk/

Опубліковано "People UA" № 1(53), літо 2021