Проект «Зміни себе за 8 тижнів» очима головного редактора журналу

Я люблю життя, енергію, людей, цікаві історії. Неодноразово цікавилася проектом «Зміни себе за 8 тижнів» і нещодавно мені пощастило взяти участь у ювілейному 10-му проекті. Влізти в улюблені джинси, в яких ходила до народження донечки,– здавалося б,неосяжна мрія. Переді мною стояла мета: спробувати здійснити мрію, повернутися у форму. До вагітності шість років я активно займалася спортом: аеробікою, шейпінгом, йогою, аквааеробікою, відвідувала спортзал, а у підлітковому віці – плаванням і танцями. Пощастило спробувати себе й в ролі хореографа, створювала та ставила танцювальні номери. Меж досконалості немає… Тому я вирішила взяти участь у Проекті «Зміни себе за 8 тижнів». Я довірилась професіоналам – керівникам проекту Олені та Віталію Чирукам. У командіспівпрацюють партнери, більшість яких  знаю особисто. Була впевнена, що разом у нас все вийде! І сьогодні мійрезультат мотивує рухатися вперед. За 8 тижнів я схудла на 6,5 % від маси тіла – це 4,100 кг. В об’ємах приємно потішив результат верхнього пресу – 9 см. Варто зазначити, що за 8 тижнів обов’язкових тренуванья була присутня на тренуваннях орієнтовно 5-6 тижнів. Проте щодня звітувала про харчування та отримувала рекомендації. Хочу розповісти Вам, любі читачі, про особливостіпроекту «Зміни себе за 8 тижнів». Як же вдалося учасницям 10-го проекту позбутися ваги понад 10 кг за такий короткий термін часу? Що ми пройшли разом та який він шлях до стрункої фігури?

Індивідуальний підхід

Перша зустріч з керівниками проекту виявилася цікавою та водночас психологічно складною. На ній ми ознайомилися з умовами проекту. В рамках проекту «Зміни себе за 8 тижнів» мені потрібно було тричі на тижденьзайматися у  спортзалі «Спорт Line» та 2 дні займатися аеробікою, а також нормалізувати режимхарчування (якого реально немає!). Я повинна була контролювати своє харчування, регулярно відвідувати тренування і фіксувати результати. На час проекту учасницям заборонено вживати алкоголь, цукор та продукцію,в якій є цукор, кондитерські та хлібобулочні вироби, жирну їжу. Рекомендовано пити і їсти окремо, тобто не запивати їжу відразу після її прийому.

На першій зустрічі були зроблені заміри та зафіксована вага, кожній учасниці проекту було складено програму тренувань у спортзалі, зважаючи на стан здоров’я. Приємно вразив індивідуальний підхід, що саме тут звертають увагу на стан здоров’я кожної людини. Моя давня проблема із спиною заважає вже не один рік працювати над вдосконаленням свого тіла. Раніше я не знала, що біг потрібно замінити на швидку ходьбу, в залі замість бігової доріжки мені було призначено роботу на тренажері орбітрек.

Спогади про перші дні

«Ну що ж,експеримент розпочато! Сьогодні 2-й день тренування, крeпатури майже немає, трохи болять ноги та м’язи від качання пресу. Але так і повинно бути після такоїтривалої перерви у системі занять спортом. П’ятиразово харчуватися не зовсім виходить, 3 + 1 перекус – в ідеалі!) Скоро Олена Чирук буде знати про нас більше, ніж наші рідні та друзі))) Адже щодня я та інші учасниці Проекту звітують про те, хто, що і коли споживав. Я отримала й  першу слушну пораду щодо харчування: твердий сир не бажано їсти ввечері, краще зранку, бо він калорійний. А поки що збираюся на аеробіку в «Спорт Line» в рамках Проекту «Зміни себе за 8 тижнів».

Мої перші успіхи

Юхууу! – 1 кг 800 г за 1 тиждень – це крутезний результат. Я таку вагу, зазвичай,  скидаю за чотири тижні при інтенсивних тренуваннях та жорсткій дієті... Признаюся чесно, за цей тиждень два тренування я пропустила і не завжди дотримувалася режиму харчування з 5-тиразовим прийомом їжі. В цілому мала три  заняття у спортзалі та одне – з аеробіки, а ще дуже старалася їсти правильно і вчасно.

Думка керівника проекту про перший тиждень

Усі ці сім днів дівчата-учасниці тренуються та корисно харчуються. Звісно, усім було важко на перших тренуваннях, але вони великі молодці та справляються. Щодня учасниці помічають свої зміни, з якими відчувають легкість. Всі учасниці, як одна, стверджують, що у них додалось чимало енергії. Дівчата з проекту показали за тиждень хороші результати: хтось схуд на 2 кг, 2,5, чи 3 кг. Але варто наголосити на результатах однієї дівчини, яка схудла за тиждень на 3 кг 500 грам! І повірте, це тільки початок! Усе ще попереду».

Пізнавально

У рамках проекту «Зміни себе за 8 тижнів» відбувалося багато захоплюючих майстер-класів та цікавих зустрічей з арт-терапевтом, косметологом, фейс-білдером, візажистом, перукарем, нейл-дизайнером, майстром із виготовлення натуральної косметики, власником спортзалу, фотографом.

Перша зустріч учасниць відбулася із художником-педагогом, засновником мистецької студії «Оле-арт» – Ольгою Грицюк. Тепло щойнозатопленого каміна зігрівало наші душі, додало натхнення та спонукало нас до малювання: різні кольори лягали на аркушах, в наших руках створювалися зображення, які дрімали у нашій підсвідомості. Творча атмосфера допомогла нам тонко зрозуміти свій внутрішній стан. Під час арт-терапії учасниці змогли відчути зародження чогось нового та набратися натхнення перед початком великих змін на краще у житті. Це був початок перевтілення душі та тіла!

Пізнавальною видалася зустріч учасниць із засновницею майстерні натуральної косметики «Green Valerie» Оленою Голоденко. Вона провела для нас майстер-клас із виготовлення крему для рук. У лабораторії, в якій відбувається виготовлення косметики, ми мали змогу відчути себе справжніми майстрами та самостійно зробити собі крем. Важливим чинником є те, що вся продукція та компоненти, з якої вона виготовляється, є винятково натуральними. Всі косметичні засоби зберігаються у холодильнику та мають невеликі терміни придатності. Натуральна косметика від «Green Valerie» є відомою не лише у Луцьку та Україні, а також її замовляють іноземці, зокрема користується популярністю у Німеччині. Завдяки таким корисним майстер-класам ми вдосконалюємося та зазнаємо перевтілень.

Завдяки зустрічі із фітнес-тренером з фейсбілдінгу ми вчилися зберігати красу та молодість свого обличчя. Надзвичайно корисною інформацією із учасницями ділилася Ірина Ковалюк, яка розповіла про те, як за допомогою спеціальної гімнастики, можна підтягнути м'язи обличчя. Показала, які вправи варто виконувати аби покращити кровообіг, наситити шкіру киснем, аби шкіра виглядала здоровою та відпочилою. Також тренер поділилася секретами, як можна відкоригувати наявні вікові зміни на обличчі, прибрати зморшки, провисання, мішки та темні кола під очима, підтягнути нависаючі повіки і назавжди забути про друге підборіддя. Ми залишились приємно враженими зустріччю із пані Іриною, адже дізналися, які вправи варто виконувати аби усунути усі недоліки та досягнути досконалості свого зовнішнього вигляду.

Спілкування із косметологом Оксаною Мелешко (Kosmetichka KS) проходила у Боратині в соляній шахті, де ми мали нагоду оздоровитися та розслабитися, вдихаючи випари цілющих солей. Косметолог люб'язно розповіла про нову продукцію, що допомагає зберігати красу та молодість, а також ознайомила нас із новинками у косметології. Приємним сюрпризом для всіх стало жеребкування, переможниця якого виграла проведення косметологічної процедури від Оксани Мелешко. У кінці такої інформативної зустрічі кожна із учасниць проекту отримала подарунок. Тепер завдяки Kosmetichka KS ми знаємо, як доглядати за своїм обличчям!

Свято весни

До свята 8 березня партнер проекту «Зміни себе за 8 тижнів» магазин «Срібний світ» зробив приємні подарунки, які ми повинні були  отримати, пройшовши певні випробування. Для цього «Срібний світ» організував невеличкі змагання, які складались із наступних етапів: біг, присідання та качання пресу на швидкість. Усі дівчата проявили себе активними і витривалими, що потішило організаторів та тренерів. Але найкращою виявилася учасниця Юлія, яка здобула перше місце і отримала нагороду – прикраси від магазину «Срібний світ». Також за старання кожна із нас отримала квіти та сертифікат.

Як втримати вагу?

Позаду 8 тижнів дієвих тренувань, контролю раціону, збалансованого харчування, зустрічей із тренерами та партнерами проекту. За ці дні мислення та стиль життя учасниць кардинально змінився! Свою колишню вагу ми прагнемо залишити у минулому, зараз задумуємося над важливими питаннями:  як же не набрати зайві кілограми у майбутньому? Розібратися із цим допоміг власник залу, тренер-методист Віталій Чирук, який провів нам лекцію про те, як втримати свій теперішній результат. З лекції закарбувалося у пам’яті крилате висловлювання Віталія: «Ви маєте навчитися любити себе так, як любите свою дитину. Навчіться давати собі найкраще!». Віталій подарував нам знижку на абонемент у фітнес-зал «Спорт Line». Завдяки заняттям у тренажерному залі учасниці зможуть постійно підтримувати форму та вдосконалюватися.

Випускний

На нас чекала довгоочікувана мить. Це випускний, на якому кожна жінка прагне виглядати привабливо. В рамках проекту нам не лише допомогли змінити свій внутрішній стан, тіло, а й виглядати на мільйон! Напередодні випускного майстер із нігтьової естетики Ірина Бардась зробила усім учасницям проекту нейл-дизайн. В день випускного у студії краси Мар'яни Мартинець усім учасницям зробили неперевершені зачіски, а партнер проекту «WOW effect» Наталія Патріарх зробила нам чарівний макіяж, що стало довершенням образу випускниць.

 

Фотосесія

Відбулася незабутня фотосесія. На світлинах закарбували щасливі миті та розкішний вигляд кожної учасниці проекту, якій вдалося кардинально змінити себе за 2 місяці.

За крок до фінішу

Дівчата із тренером та керівником проекту Оленою Чирук роблять останні заміри та контрольне зважування. Уже за трішки ми дізналися ім'я переможниці!

Перемога

Переможницею 10-го проекту стала Олена Мороз, яка схудла на 12 кг 700 г! Молодець! Ця дівчина заслуговує на подвійну повагу. Адже шлях Олени до досягнення цілі був нелегким. Жінка не є місцевою, їй доводилося щодня долати понад 40 км, щоб брати участь у проекті. Крім того, в Олени дві спинні грижі, тому їй потрібно було займатися за окремою програмою, яку для неї  склав тренер-методист, власник залу Віталій Чирук. Ця жінка доводить, що немає нічого неможливого у здійсненні мрій. У нагороду за свої старання Олена Мороз отримала приз від головного партнера – «Join Tour» турагенція Луцьк!

Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

«Дорогі дівчатка, якщо ви намагалися схуднути і вам це не вдалося, значить ви не худнули з супертренером та керівником проекту «Зміни себе за 8 тижнів» Оленою Чирук, але, повірте, ви зможете! – ділиться думками Олена Мороз.

Святковий обід

Розділити щастя ми змогли, спілкуючись за святковим обідом. Доповненням прекрасного спілкування став оригінальний фруктовий букет для нашої музи, мотиватора та кращого тренера Олени Чирук. І хоч ми усі виглядали неперевершено, але справжню красу внутрішнього світу важко було передати до глибини душі. Щиро вдячна усім, хто долучився до участі в проекті «Зміни себе за 8 тижнів», який змінює  життя.

Пам’ятаєте, як у дитинстві кожна дівчинка відвідувала улюблені гуртки, які дали велике підґрунтя, знання, досвід і навчили бути відповідальною? Я вважаю, що кожній жінці в своєму житті варто взяти участь у проекті «Зміни себе за 8 тижнів», щоб навчитися берегти своє здоров’я та красу, стати ще більше жіночнішою. Якщо ви хочете схуднути – відмовок бути не повинно. Бажання змінитись – це прагнення зробити все на шляху до здійснення мрії. Своїми прикладами дівчата доводять, що немає нічого неможливого. Велике бажання, мотивація та підтримка сім'ї – ось і всі секрети схуднення!

Текст Олени Бекеши та Олени Чирук. Фото Олени Помяновської

Запис за телефоном: (095) 8250537

м. Луцьк, просп. Волі, 62 «Спорт Lайн»

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018