Равликотерапія

За словами косметологів,здатність равликів лікувати багато захворювань відома людям з древніх часів. У стародавньому Єгипті та Вавилоні молюск вважався символом вічності, а колумбійці для омолодження використовували слиз садового равлика Helix aspersa. З часом ці знання були забуті, і лише в 1980 році чилійські вчені змогли заново вивчити лікувальні властивості секрету слимаків.

Сміливим та впевненим персонам екстремальна косметологія сьогодні може запропонувати равликотерапію масаж обличчя равликами. Для цієї процедури використовується велика африканська ахатіна фуліка, що досягає 15–20 см завдовжки.

Слиз лікувальних молюсків – антиоксидант із сильним антибактеріальним впливом, відмінний антивіковийзасіб, який ефективно заліковує невеликі рани та рубці. Відкриття незвичайних властивостей слизу равликів було випадковим: люди, які їх розводили, помітили,як швидко гояться порізи і тріщини на руках і шкіра залишається гладкою.Додаткові дослідження показали, що завдяки вмісту натурального колагену й еластину, а також вітамінів А, С і Е, слиз равликів сприяє регенерації та омолодженню шкіри.

Салони, що пропонують равликотерапію своїм клієнткам, поки нечисленні. І це не дивно, адже такий вид масажу вимагає від відвідувачів певних душевних зусиль. Але результат процедури настільки ефективний, що інтерес до неї зростає з кожним днем.

Сама процедура вкрай проста. Спеціально вирощених равликів (ні в якому разі не диких) промивають у проточній воді кімнатної температури і кладуть на шкіру обличчя, попередньо очищену і змащену молоком. Молюск з цікавістю досліджує обличчя свого клієнта, попутно здійснюючи легкий масаж. Равлик не тільки залишає слиз, а й зішкрібає ороговілу шкіру. Через півгодини, коли слимак закінчить свою роботу, його повертають в тераріум, а слиз розподіляють по шкірі обличчя, не змиваючи і не витираючи її.

У такого масажу немає протипоказань, окрім хіба що страху перед молюсками.Равликотерапія рекомендована при наявності неглибоких зморшок, мікропошкодженнь, рубців і розтяжок. Слиз равликів просто чудово підійде для сухої шкіри. Побутує думка, що масаж молюсками справляється навіть з целюлітом. Косметологи запевняють, що цей вид екстремальної косметології найбільш ефективний при лікуванні вугрової висипки, вікових змін обличчя, пігментних плям, бородавок, опіків і для видалення веснянок.

Real SPA м. Луцьк, просп. Волі, 49 а (територія «Сіті-парк»тел.: (096) 9044513, (095) 6140767, (093) 1336653

 Опубліковано "Лише Насолода" № 6(28) березень-квітень 2014