Раз і назавжди

     Проблема видалення волосся стосується не тільки жінок, але й чоловіків. Прагнете мати гладеньку шкіру, хочете забути про подразнення після гоління, набридло часте видалення волосся? Відповідь є! Найбільш ефективним, максимально безпечним та надійним способом боротьби з небажаним волоссям є лазерне видалення, особливо в тих місцях, де шкіра дуже чутлива. Перевага дії лазера полягає в припиненні подальшого росту волосся без пошкодження шкірного покриву. Епіляція на неодимовому лазері дає ефективні результати. Цей вид лазера видаляє темне, світле, руде та сиве волосся і працює з усіма типами шкіри. Завдяки неодимовій епіляції існує можливість видаляти волосся на будь-якій ділянці тіла і обличчя. Після процедури волосся випадає поступово. При проходженні процедури лазерної епіляції кількість волосся зменшується, після завершення повного курсу волосся припиняє ріст. Одночасно відбувається підвищення еластичності та пружності шкіри та покращується її загальний стан, після закінчення курсу процедур немає подразнень та «врослого» волосся. Повний курс складає від 5 до 8 процедур. Слід зазначити, що два тижні до та після проведення лазерної епіляції не можна засмагати. Правильно підібрані параметри гарантують високу ефективність процедури і результат, яким Ви будете задоволені.

     Важко почувати себе впевнено, якщо на обличчі негарні червоні або сині плями, що не можна замаскувати макіяжем. Така «сітка» може з’явитись на будь-якій ділянці тіла і, хоча вона нешкідлива для здоров’я, проте викликає негативні емоції. Правильне рішення – видалити такі судинні новоутворення. Сучасна косметологія дозволяє нам це зробити швидко та безболісно за допомогою неодимового лазера. На процедуру клієнт приходить без будь-якої підготовки, а головне, що процедура не впливає на ритм життя. Після процедури оточуючі лише помітять, що у Вас зникли плями, що привертали увагу. Забрати маленькі судинки можливо за один сеанс. Дуже зручно, що після процедури Вам не потрібен спеціальний догляд та немає видимих ознак дії лазера. Видаляються судини вроджені, після травм, набуті після хвороби. Важливо, що здорові судини при цьому не травмуються. З появою лазерних методик видалення судинної сітки та розширених судин – легкодоступне для кожного.

     Застосування лазерних технологій вирішить проблему бородавок, папілом та інших новоутворень шкіри, старіння, стрій та рубців.

    Естетичного вигляду надасть мануальна чистка шкіри обличчя, декольте, спини, мезотерапія, біоревіталізація, біорепарація, контурна пластика. Підвищуйте тонус та отримайте заряд бадьорості за допомогою антицелюлітного, профілактичного, медового, шведського, тайського, спортивного масажів. Двері нашого салону завжди відкриті для Вас!

косметологічний кабінет салону краси «Наталя»

м. Луцьк, пр. Волі, 43, тел.: 290 600, 093 7480221

Опублковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад