Родимопрогноз

Людей без родимок не буває - природа навіщось позначає  усіх без винятку. Нічого особливого в коричневих знаках начебто немає, але вам буде цікаво, що характер визначають не тільки за лініями рук чи зодіакальними  прогнозами, а й за родимками. Можете поставитися до цього серйозно, а можете посміятися, але тема для розмови у дружньому колі у вас, напевно, з'явилася.

У різні епохи ставлення до родимок було неоднозначним. У Середньовіччі за таку «мітку диявола» могли запросто відправити на вогнище. Приблизно через 300 років люди почали вважати, що родимки приносять щастя, прикрашають і навіть виглядають еротично. При дворі французьких королів родимі плями вважалися модним атрибутом, а за їх відсутності жінки домальовували мушки. У наш час на родимки дивляться без фанатизму. Хоча багато хто вірить, що зачепити родимку – це така ж страшна прикмета, як і розбити дзеркало. Але містика тут, схоже, ні до чого і, якщо вірити онкологам, то родимі плями з високою імовірністю здатні перероджуватися у рак шкіри – особливо від пошкодження або від сонячної радіації. Думку онкологів підтримують і косметологи. Салони краси пропонують позбутися родимок за допомогою лазера. З чого можна зробити висновок, що ставлення до них близьке  до середньовічного. Принаймні велика кількість родимок не асоціюється з прийдешнім щастям. Ось із цим і мають намір посперечатися вчені, які зробили дивовижне відкриття.

Британські генетики зі старіння людини та американські фахівці з дослідження онкологічних захворювань оприлюднили результати своєї десятирічної роботи. Учені обстежили майже 2000 осіб віком від 18 до 79 років. І переконалися: чим більше на тілі людини родимок, тим нижча швидкість його старіння. «У нас не було мети дізнатися, наскільки щасливі ці рясно позначені  люди. Але ми виявили, що тривалість життя у них вища. А при рівному фактичному віці біологічний вік  менший у тих, у кого родимок більше. Різниця може досягати 10 років. Можливо, нам удасться знайти, нарешті, ключ до «вічної молодості», - говорять учені.

Генетики припускають: «Чим більше у людини родимок, тим вища ймовірність того, що її ДНК має особливі механізми захисту від старіння». А от онкологи наполегливо рекомендують володарям великої кількості родимок не зловживати засмагою, щоб реалізувати своє «біологічне щастя» - право на довге життя.

Наші предки цього не знали і надавали родинкам особливого сенсу. Вони вважали, що за ними можна передбачати майбутнє. Подивімося,  що означають родимки на тій чи іншій частинах тіла.

 

Природжені лідери – люди з родимкою на верхній частині лоба – завжди досягають поставлених цілей, а оточення ставиться до них з повагою.

Володарі родимки на скронях є емоційними натурами, але свої емоції тримають у собі. Часто серед них зустрічаються талановиті люди.

Точка знаменитого «​​третього ока», розташована посередині брів, належить людям із гарною інтуїцією, розумом і жагою до знань із нахилом до містицизму.

Якщо родимка розташована на повіках, то людина критично підходить до оцінки своїх можливостей, часто бувають надмірно дратівливі, ревниві та пристрасні. А ще ці люди мають відмінну пам'ять, дипломатичність та приземленість.

Родимка під оком – свідчення глибокої любові і подружньої вірності, а також чуттєвості і щедрості.

Родимка на носі належить веселим та комунікабельним. Знайомитися і спілкуватися з такими людьми легко і приємно. А родимка посередині переносиці говорить про пристрасть до подорожей, фантазію і творчість.

Родимка на вухах говорить про те, що у людини твердий і жорсткий характер. Такі люди користуються авторитетом в оточуючих, зміцнюючи його своїми вчинками. Іноді такі люди надмірно переоцінюють свої можливості, тому у них не буває турбот.

У людей із родимкою на вилицях рішучий характер. У всіх справах вони відповідальні. Часто такі люди займають високі посади, завдяки цим двом якостям. Ці люди часто прагнуть досягти навіть нездійсненного, витративши усе життя на реалізацію поставленої мети.

Найсексуальніша родимка – це родимка трохи вище верхньої губи. Вважається, що люди з нею слабохарактерні і бояться відповідальності. Родинка на правій частині обличчя над вустами говорить про почуття вселенської любові і абсолютно непересічну долю. А от посередині – про незалежність, любов до задоволень і подорожей. На лівій частині обличчя – це знак еротичності, щедрості і вірності, а також бажання материнства (батьківства).

Люди із родимкою на підборідді – це люди-тирани. У них, як правило, холодний і розважливий розум. Вони легко пригнічують оточуючих своєю волею, користуючись повагою навколишніх.

Якщо родимка на тім'ї голови, то людина схильна до філософії. Таким людям приємно розмірковувати про життя на самоті, а також важко спрацюватися із колегами.  

Зустрівши людину, яка не приймає думку інших, перевірте, чи є у неї родимка на потилиці. Такі люди воліють завжди покладатися тільки на себе.

Родимка на грудях говорить про те, що людина щаслива в шлюбі. Такі люди, як правило, однолюби і з великими труднощами знаходять свою половинку.

Родимки на плечах говорять про любов до роботи та життєві перепетії.

Значення родимок на ребрах і животі говорить про те, що у людини запальний характер. Вона легко вступає у суперечку, а інколи і в бійку.

Родимка на спині часто може зустрічатися у спортсменів. Це енергійні люди, але на жаль, не впевнені в собі. Проте, незважаючи на це, у них часто бувають проблеми зі здоров'ям. А також ці люди дуже чесні та відверті.

Значення родимок на ногах – нерішучість. Якщо родимка на обох ступнях, ви любите подорожувати. Якщо тільки на правій – вашим мріям побачити світло не судилося здійснитися. Якщо родимка на лівій ступні, ви дотепні та мрійливі.

Якщо у людини родимки на внутрішній частині рук, отже, перед вами вразлива і досить чуттєва людина. Люблять ласку, люблять, коли їх хвалять і цінують, але скептично ставляться до чужої думки. Це в основному люди мистецтва: поети, музиканти, художники.

У людей із родимками на пальцях чудовий, безтурботний характер. Ці люди, як правило, є душею компанії, і всім подобаються.

 

А у вас де родимки? 

опубліковано "Лише Насолода" № 2(30) жовтегь-листопад 2014