Садіть дерева, вирощуйте синів, а житло побудують професіонали

Усім добре відоме старе, як світ, прислів’я: справжній чоловік повинен посадити дерево, виростити сина та збудувати дім. І хоча суть народної мудрості лишилася тією ж, багато змінилося за останнє століття – століття урбанізації. І якщо технологія виконання перших двох умов лишилася без змін, будівництво у містах сьогодні довіряють лише професіоналам.

Один із таких професіоналів – ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат».Про репутацію фірми можна судити по її тривалості перебування на ринку. І це правило чи не найкраще підходить для будівельних компаній. Адже про міцність будинку, його практичність та якість можна говорити лише через певний час. Не дивно, що так багато будівельних компаній не витримало складних фінансових часів у нашій країні. Проте це не стосується найкращих. ПрАТ «ЛДБК» вдалося не лише подолати усі труднощі, але й стати лідером серед забудовників на Волині.

Найближчим часом  «Луцький домобудівельний комбінат» святкуватиме  своє   15-ти річчя! За час свого існування товариство побудувало 17 багатоквартирних житлових будинків, звело десятки офісних приміщень. У грудні 2013 року планується здати  в експлуатацію черговий 107-квартирний житловий будинок на Ветеранів, 22.

Такому тривалому успіху компанія завдячує трудовому колективу, золотим рукам майстрів, тяжкій та часто небезпечній праці кожного будівельника, електрика, зварника та усіх робочих. Колективу, що здатен йти у ногу з часом, вигадуючи та реалізовуючи все нові проекти для задоволення найвибагливішого клієнта. Вже на стадії проектування при виборі конкретних технічних рішень на першому місці опиняються надійність, довговічність будівлі, комфортабельність квартир та економічність експлуатаційних витрат. З 1998 року «ЛДБК» спеціалізується на будівництві сучасного комфортабельного житла за передовими будівельними та енергозберігаючими технологіями, з індивідуальними системами опалення, даховими котельнями. Значну частину будівельних матеріалів підприємство виготовляє на власному заводі. Їх випробовують в акредитованій лабораторії на відповідність усім державним будівельним нормам.

А чи не найбільшу роль у становленні фірми відіграє її генеральний директор Руслан Вайман. Завдяки впевненості керівництва у своїй справі ПрАТ «ЛДБК» на сьогодні є учасником кількох державних програм, що пов’язані із допомогою отримання житла.

Так,  компанія однією з перших взялаучасть у державній програмі «Доступне житло», таким чином створивши реальні умови для отримання осель. З 2010 року близько 60 молодих сімей у Луцьку скористалися цією пропозицією. Генеральний директор Руслан Вайман неодноразово зауважував, що це не остання програма, в якій бере участь компанія. Ще одна програма передбачає здешевлення вартості іпотечних кредитів до 3 % річних. Вже у 2013 році, скориставшись такою іпотекою, житло отримали 15 сімей. Досвід компанії показав, що програма не просто діє, а вдосконалюється, приваблюючи до себе більше клієнтів.

Також компанія є лауреатом всеукраїнської премії Конфедерації будівельників України «Кращий учасник програми доступного житла» та увійшла до п’ятірки найкращих будівельних компаній держави. Це – визнання компанії на всеукраїнському ринку, а головне – показник того, що збудоване саме цим підприємством житло отримало високу оцінку за показниками якості, зручності, функціональності, енергозбереження.

Чим вигідна співпраця з «ЛДБК» та участь у державних програмах? Відповідь очевидна: зручні та вигідні умови для пересічного громадянина; дотримання будівельних норм у проектах компанії; відкритий шлях для отримання житла в обласному центрі (придбати квартиру у Луцьку може кожен волинянин); відсутність вікових обмежень, що відкриває дорогу для молоді, яка робить перші кроки у доросле життя.

Затишний дім – це дім, в якому панують любов, добро, взаєморозуміння та комфорт. Затишний дім – це дім від надійного забудовника: від ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат».

ПрАТ «ЛУЦЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМБІНАТ» м. Луцьк, вул. В.Чорновола,24 – відділ продажу житла (район Луцької міської дитячої поліклініки, за ковзанкою «Снігова королева») тел.: + 38(0332) 786342, + 38(0332) 782397, моб.: (066) 0897418 Ліцензія АД 040533, видана Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області 18.06.2012 р.

Опублковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад