СЕРЦЕ ВІДДАЮ ДІТЯМ

Усі діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнку фантазії, творчості… Роки дитинства – це перш за все виховання серця, мудре спілкування дорослого з душею дитини. Тішуся, що уже 20 років педагогічної діяльності своє серце віддаю своїм дітям, своїм учням. Головним проектом мого життя є вокальний ансамбль «Spivanochka Show»

Музика – це мова душі, яка живе вічно!

Тетяна Ярошик, президент «Асоціації сценічних мистецтв» у місті Луцьку, викладач вокалу та керівник вокального ансамблю «Співаночка» Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена, солістка естрадно-симфонічного оркестру Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, засновник міжнародного творчого проекту «З любов’ю до України».

Асоціація сценічних мистецтв 

тел.: (050) 6754132

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014315055565

Фотосесія в стилі Rock Music з нагоди відкриття Асоціації сценічних мистецтв.

Фото: Андрій Петріщев. Локація: Асоціація сценічних мистецтв 

Я – Дитинство – Музика

У дитячих мріях ким я тільки не була: танцюристкою, спортсменкою, дизайнеркою, художницею… Але все ж таки перемогла музика! Вже майже 7 років я професійно займаюсь вокалом. Люблю слухати пісні, разом із Тетяною Леонідівною вивчати їх, наповнювати мелодії душевним теплом, обрамлювати голосом, який подарувала мені природа. А потім – співати, виступати на концертах, конкурсах та фестивалях, виконувати пісні на вечірках нашої «Співаночки», дарувати публіці позитивні емоції. Без музики та пісні я вже не уявляю свого життя! Надіюсь, що моя дитяча мрія стане реальністю. Адже я багато працюю над собою і хочу стати професійною співачкою. Нехай мрії усіх дітей здійснюються!

Уляна Собець, 13 років

Мабуть, важко знайти на земній кулі людину, яка б не любила музику, не співала б пісень.І я не виняток. З перших хвилин життя я слухала колискові, що наспівував ніжний голос мами. А сьогодні я навчаюся в музичній школі та є учасником вокального колективу «Співаночка». Музика стала постійним супутником мого дитинства.

Крістіна Петровська, 7 років

Я – Соломійка, мені лише 6 років. З дитинства люблю музику. І тому я є однією з наймолодших учасниць топ-гурту «Співаночка». Вокальні дані мені дістались від тата Сергія і прабабусі Тамари, за що я їм щиро вдячна, а також велике спасибі нашій творчій матусі Тетяні Леонідівні, адже музика для мене – це розвиток, настрій, голос душі, мова, на якій мене завжди зрозуміють. 

Соломійка Глазунова, 6 років

Вже понад 9 років я займаюся музикою. З дитинства люблю співати та грати на фортепіано. Не уявляю жодного дня свого життя без музики. Це вже не хобі, а частина мого життя, частина мене! Я стараюсь розвиватись у сфері музичного мистецтва, підбираю мелодії до сучасних пісень, граю та співаю їх кожного дня. Моє життя щільно пов'язане з музикою, сподіваюсь, так буде завжди!

Софія Бобровська, 13 років

Я мріяла пов’язати своє життя з музикою ще з дитинства, саме тому батьки віддали мене в музичну школу, де я навчилась грати на фортепіано. Але згодом я зрозуміла, що мені дуже подобається співати. І ось уже 5 років Тетяна Леонідівна є моєю наставницею з вокалу і людиною, яка надихає мене своєю працею та любов’ю до музики. Також я є учасницею найкращого дитячого вокального ансамблю «Співаночка», в якому кожен учасник може себе проявити по-особливому. В майбутньому я планую і надалі займатись музикою, адже вона для мене є сенсом мого життя. Музика– це не лише мелодії та звуки, які ми чуємо. Це мистецтво, в якому немає меж для розвитку, в проявах своїх емоцій та почуттів.

Анна Фонотова, 16 років, випускниця музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена

 

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019