Сергій Балицький – волонтер, перевірений часом

Понад 7 років волонтерський центр «Серце патріота» на чолі із волонтером Сергієм Балицьким невпинно та активно допомагає людям. Заснувавши волонтерський центр, Сергій Іванович вкотре переконався, наскільки людям важлива підтримка. Він бачив на власні очі війну. Разом з волонтерами Сергій Балицький здійснив 236 поїздок в зону АТО/ООС та передав захисникам сотні тонн допомоги: автомобілі, обмундирування, форму, засоби для будівництва, побутову техніку, медикаменти та продукти харчування. А також з власної ініціативи та поза діяльністю благодійної організації волонтер надає допомогу малозабезпеченим сім’ям, напівсиротам, сім'ям загиблих воїнів, інвалідам. «Допомога, волонтерство та добрі справи – це і є моє життя», – каже Сергій Балицький.

У нелегкий для України час, з-за кордону (Швейцарії, Німеччини, Польщі), Сергій Балицький привозив необхідне медичне обладнання для Волинської обласної клінічної лікарні, Луцької міської клінічної лікарні, Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, Волинського обласного перинатального центру, Волинського обласного онкологічного диспансера, Волинської обласної інфекційної лікарні, Турійської центральної районної лікарні, Локачинської центральної районної лікарні, Рожищенської центральної районної лікарні, Луцького геріатричного пансіонату (Будинку пристарілих). Лише за вересень 2020 року було здійснено поїздку на Схід в зону АТО/ ОСС і дві поїздки за кордон. Завдяки співпраці із управлінням Фонду Польського корпусу Миру привезено допомогу з Варшави орієнтовно на 8 тисяч євро не лише для волинських лікарень, а й бійців АТО/ОСС.

З журналом «People UA» Сергій Балицький поділився щирими думками: «Луцьк – моє рідне місто, завжди прагну зробити його комфортнішим, саме тут живуть мої та ваші діти, тут наше майбутнє». 5 років тому Сергій Іванович став депутатом міської ради, аби вдосконалювати рідне місто, в якому навчався, виріс, працює та живе усе життя. Він разом з командою однодумців відремонтували, вдосконалили, вистелили бруківкою якнайбільше вулиць та парків, зокрема вул. Винниченка, центральний парк імені Лесі Українки, двори 33-го та 40-го кварталів, школи та дитячі садочки.

Сергій Балицький – людина активної життєвої позиції. Почав вести більш спортивний та здоровий спосіб життя у 50 років, тоді, після півроку занять бігом, взяв участь у своєму першому забігові на 10 км, з тих пір робить це регулярно. І навіть своє 55-річчя провів на міжнародному марафоні в Будапешті, де серед 35 000 учасників прийшов до фінішу 3-тім на дистанції 10 км у своїй віковій категорії. «Мій день починається о 5 ранку, обов'язково з пробіжки та обливання холодною водою. Надаю перевагу простій їжі, що вирощую на власному городі. А далі вже з 8 год починається робочий день», – ділиться секретом здоров’я Сергій Балицький.

Робота Сергія Балицького визнана в суспільсті. З рук настоятеля Української православної церкви Філарета отримав нагороду «За жертовність та любов до України». Міністр оборони України відзначив Сергія Івановича нагородою «За сприяння Збройним силам України». За вагомий внесок у розвиток Волині та України засновника волонтерського центру «Серце патріота», співзасновника благодійного фонду «Серце для України», директора ТзОВ «Вишків Брук» Сергія Балицького цьогоріч було нагороджено у номінації «Волонтер року» на Премії «Люди року-2020.Волинь». Бажаємо сил та наснаги усьому колективу волонтерського центру, нехай добрі справи повертаються сторицею!

 

Опубліковано: осінь 2020, журнал "People UA" # 5(51)