Сергій Балицький

Балицький Сергій Іванович

засновник Волинського волонтерського центру «Серце патріота», підприємець, депутат Луцької міськради 

ЖИТТЄВЕ КРЕДО:

добрі справи приносять задоволення

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

5 років

ДОСЯГНЕННЯ:

за час свого існування в центрі «Серце патріота» кількість волонтерів виросла з двох до понад п’ятдесяти. У 2016 році «Серце патріота» разом  із німцями створили ще одну благодійну організацію «Серце для України», до складу якої входять Сергій Балицький, а також Ігор Климчук, Данило Гетьман, Олександр Варжель. Осередок «Серце для України» знаходиться у місті Бремен (Німеччина), учасниками якого є не лише німці, українці, а й казахи та росіяни. Однією з місій волонтерів цієї благодійної організації є турбота про дітей наших героїв. У 2017 році волонтер Сергій Балицький активно реалізовує у життя проект співпраці з іноземцями, розвиває дві благодійні організації «Серце патріота» та «Серце для України».

НАГОРОДИ: 

Переможець у номінаціях «Волонтер 2015 року» та «Добрі справи 2017 року» в рамках Премії «Люди року. Волинь»

ТАЛІСМАН:

мішечок з травами, які священик дав Сергію у першу дорогу на Схід.

МЕТА: 

аби менше було нужденних, знедолених сімей.

НАДИХАЮТЬ:

ранкові старти: пробудження в 5-ій годині ранку, випита склянка чистої води, візит до своїх білих голубів, інтенсивна пробіжка та прогулянка з песиком.

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ:

Сергій Балицький посів перше місце у своїй віковій категорії на «Півмарафон Лучеськ 2018». На цих змаганнях він подолав дистанцію у 10 кілометрів за 46 хвилин та 56 секунд.
Сергій Балицький пишається участю у змаганнях з крос-триатлону «PolissiaChallengeCup 2018». Традиційний маршрут змагань пролягає від озера Сомин (с. Сомин, Турійського району) до села Смідин Старовижівського району.

ДОЗВІЛЛЯ:

велопрогулянки

ХОБІ:

Сергій Балицький отримує задоволення від покосу трави косою. Подобається не лише сам процес роботи, а й естетичний вигляд того, як трава лягає, а також аромат свіжоскошеної ранкової трави з росою.

МУЗИКА:

relax

ЦІКАВО ЗНАТИ: 

Підприємство «Вишків Брук» стоїть на старті запуску впровадження технічної інновації в Україні. Нещодавно Сергій Балицький відвідав німецьке підприємство «Оптімус», де було запозичено ідею роботи механізму для кладки бруківки. З цією машиною працювати над кладкою замість дванадцяти буде чотири людини. Люди лише підготовлюють поверхню і контролюють автоматизований механізм, який викладає бруківку як конструктор.

ВЗІРЕЦЬ: 

У спорті – це відомі спортсмени, а у роботі - успішні проекти та компанії, як в Україні, так і за кордоном. Сергій Балицький відвідує професійні виставки та виробництво іноземних компаній. Він цікавиться історією успіху, наприклад, німецької компанії «Оптімус» (1978 року заснування), яка починала роботу в маленькому офісі, а зараз це підприємство обіймає лідируючі масштабні позиції. «Знаючи, що приїде делегація з України, німецьке підприємсвто ретельно підготувалося, розмістивши на дверях дві таблички з надписом «Оптімус» та «Вишків Брук», а також прапор України та Німеччини. Навіть у таких речах варто вдосконалюватися», – зазначає Сергій Іванович.

СЕРЕД ЛЮДЕЙ ПОБУТУЄ ДУМКА: 

Сергій Балицький робить усе з позитивов.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Волонтерський центр «Серце патріота»

м. Луцьк, вул.: Ціолковського, 17, тел.: (050) 8019702

 

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р