Сергій Бомазюк

«Наша компанія виробляє те, що продається»

Сергія Бомазюка відносять до фахівців нової генерації керівників. Директор ТзОВ «Волинь Сталь» - це уособлення успішної людини. Він зумів ефективно розбудувати бізнес, створити інноваційні продукти  й відкрити нові обрії співпраці з діловими партнерами як Україні, так і за її межами.

 

Довідка

Персона: Бомазюк Сергій Григорович

Посада: співзасновник та директор ТзОВ «Волинь Сталь»

Знак зодіаку: Козеріг (04.01)

Життєве кредо: дати слово і виконати його, як би для тебе це не було важко

Сімейний стан: одружений

У дитинстві мріяв стати футболістом

Важлива подія в житті: народження доньки

Бізнес для нього – це можливість почуватися впевненим

Історичне місце: озеро Світязь

Класний фестиваль: «Бандерштат»

Незабутній концерт: «Океан Ельзи»

Вражаючий музей: Музей під відкритим небом (Київ у мініатюрі)

Феєричне шоу: Фонтан Бурж Халіфа (Дубай)

Отримана нагорода: Премія «Люди року-2016. Волинь» в рамках Програми «Люди XXI століття» в номінації «Професіонал року»

Улюблений фільм: «Законослухняний громадянин»

Музика: слухаю всі жанри

Книга: «Стартап за 100 $»

Авто: BMW

Вид спорту: футбол, рукопашний бій

Вид відпочинку: відпочинок із сім’єю

Страва: деруни

Напій: чай

Ідеальний дім – це той, у якому затишно та тепло, а поруч - любляча родина

Справжній смак життя – радіти життю, яке ти маєш,  і намагатися самому наповнити його відчуттями, які надають йому істинний смак. 

 

 

People UA: Яку освіту здобували? Хто ви за фахом?

 

Сергій Бомазюк: Я закінчив факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького технічного національного університету. Нині здобуваю другу вищу освіту, навчаючись на юридичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

People UA: Що пропонує на будівельному ринку «ВолиньСталь»?

 

Сергій Бомазюк: ТзОВ «Волинь Сталь» пропонує металопрофіль, мінеральну вату, металочерепицю, лист оцинкований, мансардні та металопластикові вікна, водостічні системи, ізоляційні матеріали, комплектуючі для гіпсокартону, матеріали для гідро- та пароізоляції. Компанія пропонує весь комплекс послуг щодо монтажу покрівлі, водостічних систем, фасадних елементів – починаючи від консультації досвідченого фахівця, проведення замірів, складання кошторису, виготовлення необхідної продукції і закінчуючи виконанням «під ключ» тієї чи іншої роботи на Вашому об’єкті. Збудувавши дах разом з фахівцями ТзОВ «Волинь Сталь», Ви забудете про існування ремонтних робіт і будете насолоджуватися життям у своєму будинку!

 

People UA: В Україні – нелегкий час. Трішки розкажіть про соціальну відповідальність «ВолиньCталь».

 

Сергій Бомазюк: Наша компанія допомагає соціально  незахищеним верствам населення, малозабезпеченим дітям, дітям-сиротам та діткам, батьки яких загинули в зоні АТО… У 2016 році активно підтримували благодійні акції та доброчинні культурно-масові заходи. Долучилися й до благодійного свята для діток, приуроченому дню Святого Миколая.

 

People UA: ТОВ «ВолиньСталь» – лідер у нашому регіоні у своїй галузі діяльності. В чому ж секрет успіху цієї фірми?

 

Сергій Бомазюк: Наша компанія виробляє те, що продається, а не продає те, що виробляється на ринку.

 

People UA: У чому потужність ТОВ «ВолиньCталь»?

 

Сергій Бомазюк: Наше підприємство має власну виробничу базу: експлуатує польські лінії – три по виготовленню металочерепиці та шість з виробництва металопрофілю.

 

People UA: Яка гарантія якості металочерепиці?

 

Сергій Бомазюк: Металочерепиця схожа на витвір мистецтва – вражає різноманітністю кольорів та декорів. Її хвилі нагадують структуру керамічної черепиці. Металочерепиця та металопрофіль поєднують в собі відмінні технічні та експлуатаційні характеристики, високу стійкість до корозії. Гарантія на німецький метал – 50 років, на польський – 30 років, на вітчизняний – 10 років. Будьте упевнені, якщо покрівлю з імпортної сталі доведеться ремонтувати, то лише Вашим внукам.

 

People UA: Розкажіть більше про напрямок металопластикових вікон?

 

Сергій Бомазюк: «ВолиньСталь» пропонує замовникам мансардні та металопластикові вікна торгових марок «Fakro» (Польща), «Velux» (Данія), «Roto» (Німеччина), які є визнаним символом естетики та інновацій на ринку віконних технологій.

 

People UA: Водостічні системи яких марок пропонує Ваша компанія?  

 

Сергій БомазюкУ  «ВолиньСталь» можна вибрати пластикові та металеві водостічні системи «Marley» (Німеччина), «BRYZA», «Raiko» (Польща), «Gamrat» (Польща), «RainWay» (Україна) – це комплексні системи, які чудово захищають зовнішні стіни, цоколь і фундамент від надмірного зволоження, забезпечують повне водовідведення та ідеально підходять для будь-якого типу покрівлі, тонко підкреслять красу будь-якої будівлі. А відтак Вашій оселі не загрожуватиме передчасне руйнування.

 

People UA: Що може запропонувати компанія для створення житлового простору, стійкого до впливу атмосферних явищ (спеки, дощу, вітру, низьких температур тощо)?

 

Сергій Бомазюк: Наша компанія пропонує сучасні ізоляційні матеріали «Rockwool», будівельні плівки «Strotex», які виконують функції гідро- і пароізоляції. Завдяки використанню мінеральної вати («URSA») на базальтовій основі можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування повітря – стіни, утеплені мінеральною ватою, за холодної погоди зберігатимуть тепло в будинку, а в літню пору захищатимуть від спеки. Використовуючи матеріали, придбані у компанії, Ви зможете досягти максимальної енергоощадності.

 

People UA: Ви здобули перемогу в номінації «Професіонал року»  в рамках Премії «Люди року-2016. Волинь».  Яке значення має для Вас ця нагорода?

 

Сергій Бомазюк: Це для мене стимул вдосконалюватись і досягати нових вершин.

 

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: В чому Ваш секрет успіху?

 

Сергій Бомазюк: Одне з головних секретів успіху – це працелюбність. Займатись улюбленою справою. Лідери люблять і вміють вчитися. Бути наполегливим, дотримуватись позитивного мислення і ніколи не здаватись.

 

People UA: Керівник повинен бути далекоглядним.  Які плани на майбутнє?

 

Сергій Бомазюк: Відкрити ще одне виробництво в Києві.

 

 

ТзОВ «ВолиньСталь»

Волинська область, Луцький район

с. Боголюби, вул. Набережна, 20.

тел.: (050) 724-97-77, (097) 914-36-05

www.volynstal.com.ua

e-mail: volynstal@ukr.net

 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017