Сергій Скулинець

Працювати так, щоб тебе оцінювали люди

Його життя – справжній творчий шлях. Музикант, співак, автор музичних творів, диск-джокей, арт-менеджер, художній керівник, продюсер, ведучий культурних заходів, керівник вокальної студії «Шанс-Music» – так говорять про Сергія Скулинця сьогодні. Кар’єра відомого шоу-мена асоціюється з героїнею фільму «Кавказька полонянка», адже врешті про нього також хочеться сказати –  і просто хороша людина.  Сергій досягнув суспільного визнання не лише завдяки талантам, а й плідній праці. Як стати артистом і досягнути успіху? Як живуть музиканти у кризовий час? Де можна зустріти Сергія Скулинця – про усе це і не тільки у ексклюзивному інтерв’ю для читачів журналу позитиву.

Досьє

Персона: Скулинець Сергій Вікторович

Професія: шоу-мен

Знак Зодіаку: Скорпіон (21 листопада)

Життєве кредо: дарувати людям свято –  це щастя!

Сімейний стан: одружений

В дитинстві мріяв стати артистом

Важлива подія в житті: народження синів близнят

Бізнес для нього – це реалізація своїх можливостей

Влада для нього – це державний орган

Вишукане дійство: Віденський бал у СНУ ім. Лесі Українки

Історичне місце: замок Любарта

Класний фестиваль: «На хвилях Світязя»

Незабутній концерт: День незалежності України у місті Вишгород за участю Наталки Бучинської,Катерини Бужинської, ВІА «Кобза», легендарного гурту «Пісняри», де я був ведучим.

Вражаючий музей: Волинської ікони

Феєричне шоу: «Ніч у Луцькому замку»

Отримана нагорода: маю багато дипломів, але головне – повага та довіра людей

Улюблений фільм: Операція «И»

Музика: поганої музики не буває

Книга: «Психологія людини»

Авто: «Mitsubishi lancer X»

Вид спорту: футбол

Вид відпочинку: охота, рибалка

Страва: солянка

Напій: чай

Ідеальний дім – це куди завжди хочеться йти

Справжній смак життя – це цінувати те що маєш

 

People UA: Як розпочалася Ваша творча карєра?

Сергій Скулинець: Ще з дитинства батьки виявили завдатки музиканта і віддали мене на клас баяну. А потім по життєвій стежині пройшов Луцьке державне музичне училище, кафедру хорового диригування, Рівненський інститут культури та мистецтв (Кафедра хорового мистецтва). А далі робота, робота і ще раз робота, яка пов’язана з музикою.

People UA: З якими відомими артистами доводилося співпрацювати? 

Сергій Скулинець: Я співпрацював з Катериною Бужинською, Гайтаною, Іриною Білик, Світланою Лободою, Наталкою Бучинською, ВІА «Кобза», ВІА «Пісняри», «Дзідзьо», «НеАнгели», «Арктика», «Авіатор», «Тік», «Скай»… Ціную досвід та партнерські стосунки з кожною зіркою, адже знаю специфіку професії. Якщо ти хочеш чогось досягнути в цьому житті, то потрібно плідно працювати – і це головний секрет успіху. Потрібно працювати так, щоб тебе оцінювали люди, поважали та запрошували на різні свята.

People UA:Сергію, ви продюсуєте талановитих людей. Яких своїх вихованців можете відзначити? 

Сергій Скулинець: Моїми вихованцями є талановита молодь нашої талановитої Волині. Я пишаюся творчими досягненнями усіх своїх учнів. Напрочуд приємно, що обдаровані Юрій Матвійчук, Мар’яна Маркусенко та Віктор Кухарик є солістами мого гурту «Шанс-Music».

People UA: Ви засновник «Шанс-Music» і в цьому році гурт відзначає свій перший ювілей. Як будете святкувати своїх 5 років?

Сергій Скулинець: Відзначимо пятиріччя скромно. Просто підемо у ресторан, чи поїдемо на природу. Посмакуємо та гарно проведемо цей день.

People UA: Як живуть музиканти у кризовий час і чи є замовлення?

Сергій Скулинець: У кризовий час для творчих людей важливо аби не заважали робити ту роботу, яку ми робимо. Адже ми доносимо людям прекрасні миті свята та даруємо радість й щастя. Кожен музикант живе у теперішній час по-різному. Щодо замовлень, вони є. Вважаю, це зумовлено віддачею за попередню якісно-виконану роботу. Ми працюємо на репутацію завжди. Головне робити свою роботу на всі 100% і все буде добре.

People UA: Хто в основному є вашими клієнтами?

Сергій Скулинець: Наші замовники – це ті хто бажає свята! Вам потрібен ведучий чи тамада? Звертайтеся! Вам потрібні музиканти чи співаки? Звертайтеся! Вам потрібна шоу-програма? Звертайтеся! Ми завжди раді вам допомогти організувати прекрасну подію. 

People UA: Як стати успішним артистом?

Сергій Скулинець: Стати успішним артистом дуже просто. Потрібно любити свою професію, ставитись з великою відповідальністю до улюбленої справи, заслужити повагу людей та дякувати Богу за те, що ти маєш.

People UA: У місті та й області вас знають більше як ведучого та композитора-виконавця. На яких заходах можна зустріти Сергія Скулинця?

Сергій Скулинець: Мене запрошують на досить різні міроприємства. Почуваю себе комфортно у ролі ведучого як на весіллях, так і впевнено у ролі організатора та композитора-виконавця і ведучого на громадських дійствах. Я ведучий багатьох мистецьких університетських, міських та обласних фестивалів та конкурсів. За останні роки є ще згадати… Був ведучим свята «День Незалежності у місті», співорганізатором та ведучим міжнародного фестивалю української естрадної пісні «На хвилях Світязя»; ведучим та співорганізатором концертів передвиборчих компаній у Волинській обл., гала-концерту в м. Луцьку VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», V Міжнародного студентського фестивалю «На хвилях Світязя-2013», Дня незалежності України у місті Вишгород, Київської області та дня міста; ведучим міжнародної зустрічі з боксу серед збірних команд м. Луцька (Україна) та м. Замостя (Польща) на кубок Луцького міського голови Миколи Романюка, присвяченій 22-й річниці Незалежності України та з нагоди 928-ї  річниці м. Луцька; учасник головного концерту до Дня незалежності України у Волинському драматичному театрі ім. Тараса Шевченка як композитор-виконавець з піснею «Татова криниця», ведучим та співорганізатор свята «День сім’ї у місті». Спробував себе у минулому році в ролі ведучого Премії «Люди Року-2014. Волинь» в рамках Програми «Люди XXI століття» (Україна за мир), міжнародної зустрічі з боксу серед збірних команд Українські Отамани (Україна) та Польські Гусари (Польща-2014); ведучим та організатором благодійного концерту у м. Луцьку для підтримки воїнів АТО (2015); ведучим благодійної імпрези «З миром у серці СНУ ім. Лесі Українки» (2015); проводив благодійні концерти для дітей-інвалідів, позбавлених батьківського піклування та інші благодійні акції у місті та області (2013-2014); ведучим Дня сім’ї у рекреаційному комплексі «РестПарк». Ведучий та організатор концерту до дня Святого Миколая у санаторії для дітей-інвалідів с. Дачне Також я автор ідеї та директор фестивалю-конкурсу близнят та двійнят у м. Луцьку – «Схожі на всіх і не схожі ні на кого» (2014).

People UA: Вау! У мене немає слів. Коли ж ви спите? Тобто час на відпочинок є?

Сергій Скулинець: Відпочинок для людей шоу-бізнесу просто необхідний. Я стараюся знаходити вільні години та провести їх на природі з сім’єю.

People UA: Приміряв на себе Сергій Скулинець й чоботи Кондратюка. У ролі ведучого караоке-шоу бачила, а чи самі власне приймали участь в караоке як виконавець?

Сергій Скулинець: Так, але краще почуваю себе у ролі ведучого.

People UA: Чи доводилося приймати участь у телепроектах «Україна має талант», «Х-фактор», «Голос країни»? 

Сергій Скулинець: Напевно, кожна людина, яка хоче досягти чогось більшого в житті, обовязково приходить на такі кастинги як і я. У 2011 році я приймав участь у телепроекті «Голос країни» з піснею «Perte». Був на першому проекті, коли ще прослуховув Костянтин Меладзе. Він сказав, що виконую пісню дуже добре, виступ сподобався, але через два місяці прийшло повідомлення «Дякуємо за участь». Пізніше ще раз попробував, дійшов вже до перед сліпих прослуховувань, які відбувалися у Києві. Результат такий самий.

Але питання в іншому… Зараз я можу спитати: «Для чого вони потрібні? Травмувати людей психологічно? Тоді Вам туди.» Про це можна багато говорити, але краще шукайте себе в собі, розвивайте самі свої здібності, бо ці проекти це лише ШОУ.

People UA: Уже 33 роки ваше життя пов’язане з музикою. А чи були думки поїхати до столиці, де більші можливості для шоу-бізнесу?

Сергій Скулинець: Була така думка і навіть кроки переїхати до Києва. Я зустрічався з відомими народними артистами українського шоу-бізнесу, з їхніми продюсерами, піар-менеджерами. Зрозумів, що там вистачає і своїх зірок. Тому я прийняв тверде рішенні жити і творити у нашому чудовомі місті, а їздити з концертами та забавами по всій Україні та куди запросять. Повірте, можна себе реалізовувати і тут у нас на Волині.

People UA: Дивилася на YouTube виступ Олександри Шепелюк з піснею «СЛАВА ТОБІ, БОЖЕ» на телеканалі «Надія» (м. Київ) і приємно було дізнатися, що музику до пісні написали Ви. Які відомі композиції входять до вашого творчого доробку?

Сергій Скулинець: Я люблю писати. Більше люблю класти музику на вірші. Я писав і буду писати для дітей різного віку. Мені подобається творити щось нове, чого ще немає, а для друзів і для себе у 2011 році я випустив перший неліційзійний аудіодиск, у який увійшло 19 кращих моїх робіт. На даний час в творчому доробку міститься понад 25 власних композицій різного жанру, серед яких гімн Волинського національного університету імені Лесі Українки, пісня «Волинь – мій край», гімн ФК «Волинь» та інші. Творчий потенціал мій лише розгорається!

People UA: Як ви шукаєте талановиту молодь? Розкажіть про свою співпрацю з Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Центром культури та дозвілля.

Сергій Скулинець: Я також працюю у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Моя робота тут полягає в тому щоб серед студентства різних факультетів виявити талановитих артистів – така мета Центру культури та дозвілля СНУ ім.Лесі Українки, в якому я працюю керівником вокальної студії «Шанс-Music».

People UA: Ви лауреат  всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Яка ваша нагорода для вас найцінніша?

Сергій Скулинець: Ех, відзнак багато в тому числі грамоти та нагороди далеких Радянських часів. Я не ставлю за мету їздити по фестивалях і отримувати за це диплом. Краща нагорода для мене – це оцінка людей, які тебе поважають, люблять як артиста і шанують як людину. Це найкраща нагорода в житті взагалі для кожної людини на цій землі.

People UA: Відкриття автосалону «Mercedes» не обійшлося без ведучого Сергія Скулинця. А на якому авто їздите і про яке мрієте?

Сергій Скулинець: Так, мені випала честь бути ведучим відкриття нової марки Merсedes. Дуже гарні автомобілі, але я поки що насолоджуюсь своїм Mitsubishi lancer X.

People UA: Ви людина – публічна і робота зобов’язує тримати марку. Якого бренду найбільше у вашому гардеробі? Чи співпрацюєте з дизайнерами?

Сергій Скулинець: Переважно я поповнюю свій гардероб, відвідуючи одне із ателье нашого міста. Нехай це буде невеличкий секрет. Також довіряю прекрасним брендам сучасності GUCCI, ZARA, OGGI та іншим. А у дизайну та у купівлі певного одягу ще ніколи не підводила своїм смаком моя дружина Таня.

People UA: В чому секрет твого успіху і кому завдячуєш своїм успіхом?

Сергій Скулинець: Я ще разочок можливо повторюсь, що успіхом у будь якій справі є повна віддача своїй справі, роботі, професії, і саме головне заслужити повагу від людей. Це і буде найвища нагорода в житті. А своєму успіху я завдячую своїй сім’ї, яка завжди мені допомагає у всіх моїх справах, концертах, та всіх святах. Де я не буваю –  вони разом зі мною. А всім нам Українцям хочу побажати мирного неба над нашою державою, щоб  ясне сонечко світило в кожне українське віконечко. Щоб нам митцям дали можливість приносити свято у Ваші домівки, які будуть зігрівати вас ніжним теплом, адже ДАРУВАТИ ЛЮДЯМ СВЯТО –  ЦЕ ЩАСТЯ!  Таким є девіз мого життя!

тел. (050) 9726619

sergeyskyl@mail.ru