Щаслива дитина – щаслива країна!

Щасливе дитинство у кожного асоціюється з найніжнішими маминими обіймами та улюбленою іграшкою. Сім’я, материнство, щасливе дитинство цінності компанії, яка піклується про найкраще для малюків з народження. Волинська компанія Тигрес щодня виготовляє сотні іграшок, даруючи малечі щасливе дитинство. М’яконабивні і пластмасові іграшки та одяг для малюків ТМ Tigres знають не лише в усіх куточках України, а й далеко за її межами. Компанія Тигрес ексклюзивний дистриб’ютор світових брендів для мам та малюків «Сanpol babies», «LOVI», «Wader», «Klein».

Чужих дітей не буває… Соціально відповідальна компанія «Тигрес» підтримує проекти талановитих дітей, та малюків, які опинилися у важких життєвих обставинах. Допомагає «Тигрес» й Святому Миколаю, аби жоден малюк не залишився без подарунка.

Граючись іграшками, дитина пізнає світ, вчиться та розвивається. Важливо лише підбирати іграшки відповідно до віку. У ранньому віці малюкам необхідні розвиваючі іграшки компанії Тигрес, граючись якими, дитина

Розвиває уяву

Розвиває дрібну моторику рук

Розвиває логічне мислення

Вивчає кольори

Вивчає форми

Тигрес щиро вітає малюків з Міжнародним днем захисту дітей. Бажаємо маленьким українцям щасливого дитинства, миру та любові! Грайтесь та розвивайтесь разом з нами.

Компанія Тигрес

с.Липини, вул.Перемоги, 25

(0332) 77-36-17

http://tigres.ua

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019