Щасливе дитинство

26 жовтня в обласному притулку для дітей відбулася чергова благодійна акція «Бог у серцях». Благодійний візит став для дітей не просто святом, а й уроком про духовні цінності. Сьогодні ми спілкувалися з дітьми про Бога, віру, молитви та поділились особистими життєвими історіями.  

Благочинний захід розпочав шоумен Сергій Скулинець, який заспівав разом з дітьми тематичну пісню «Мама Марія».

Важлива для кожного християнина є мить, коли ми одягаємо оберіг, символ любові Бога до людства. В знак доброзичливості із найкращими побажаннями Надія Шеремета подарувала дітям срібні хрестики, які виготовив відомий на Волині ювелір Віктор Шеремета. Такий символічний подарунок від майстерні-магазину «ВАШ Ювелір» став зворушливим моментом благодійної акції «Бог у серцях». Діти уважно слухали кожне слово та з вдячністю прийняли освячені ювелірні вироби.

Але на цьому подарунки не завершувалися… Анюта Климовець подарувала дітям не лише солодощі та іграшки, а й свій мікрофон й патріотичну сукню, в якій отримувала титул «Юна гордість Волині-2014» на Премії «Люди року». «Нехай моя сукня знайде нову власницю, сподіваюсь ця річ теж принесе їй успіх», - промовила Анюта.  

Бульбашки з вогнем, бульбашки з димом, діти в бульбашках… Легким та повітряним продовження дня стало шоу мильних бульбашок у виконанні креативної агенції «ArtProject». Діти брали активну участь: пускали бульбашки, повторювали трюки професійним реквізитом та навіть побували всередині велетенської бульбашки.

Експромтом танцювальну руханку придумала студія «Diamond». Троє тренерів навчили дітей, як швидко і легко можна стати професійним танцюристом. Діти виконували рухи під пісню з асоціативними словами, і справді - за 15 хвилин вивчили танець. Простіше не буває! Здається, діти з притулку тепер готові виступити з танцювальною композицією на конкурсі, у них є шанси отримати перемогу.

Після хореографії на дітей традиційно чекав солодкий стіл. Свіжі кондитерські вироби від ПАТ «Теремно Хліб» підсолодили день. По завершенню дня на діток чекали приємні подарунки: фрукти, одяг, взуття, іграшки та засоби гігієни.

Гучне вигукування «Дякую» від дітей - це приємна нагорода усім, хто був причетний до створення свята. Дарувати дітям свято – це щастя. Любіть дітей і памятайте: чужих дітей не буває. Закликаємо кожного допомагати тим, хто так потребує турботи та обачливості, любові та тепла, слушної поради та батьківської опіки. Адже двері притулку завжди відкриті, а робити добрі справи – легко.

Координати дитячого будинку та телефон: м. Рожище, вул. Шевченка, 89, тел.: (03368) 22561

«Пам’ятаю як у 2012 році, аби організувати таку благодійну акцію для дітей, мені потрібно було 2 тижні для пошуку однодумців. Приємно, що на сьогоднішній день на пропозицію відвідати будинки дитини відгукнулося чимало добродіїв. Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях»: отцю Василю, ПАТ «Теремно Хліб», Петру та Нелі Нестерукам, Віктору та Надії Шереметі, Сергію та Роману Скулинцям, Оксані та Анюті Климовцям, Олександру Шабалі, Наталці Шибісті, Юлії Стасюк, Олені Сахненко, Анні Рекретюк, Вікторії Гашимовій, Яні Жук» - розповідає організатор благодійної акції Олена Бекеша

Фото можна скачати тут http://www.ex.ua/174956496461

Відео

В подарунок хрестики https://www.youtube.com/watch?v=jD6PNACdLZk&feature=youtu.be

Шоу бульбашок з вогнем https://www.youtube.com/watch?v=fou1rfK37zs&feature=youtu.be

Танці https://www.youtube.com/watch?v=yLzI9v-sXmg&feature=youtu.be

Мама Марія https://www.youtube.com/watch?v=J4F5Y_F847s&feature=youtu.be

Опубліковано "People UA" by Nasoloda № осінь 2016