Ще той фрукт

Ягідний рай

Склад: 200г малини, 200г вишень, 2 яблука, 50г цукру.

Приготування: Яблука обчистити від шкірки, видалити насіння та нарізати тоненькими скибочками, засипати цукром, дати настоятися, поки цукор не розтане. Потім перекласти яблука в салатник, додати малину, вишні та заправити цукром. Готовий салат відразу ж подавати до столу.

 Ананасовий

Склад: 100г консервованого ананаса, 100г малини, 80мл вершків, мелені волоські горіхи.

Приготування: Ананас нарізати маленькими кубиками. Потім викласти в салатник шарами ананас і малину. Зверху салат заправити збитими вершками, посипати подрібненими волоськими горіхами.

 Солодка Динька

Склад: 1 диня, 1 персик, 10мл білого сухого вина, сік одного лимона, 100г цукрової пудри.

Приготування: Диню розрізати навпіл, видаливши насіння, зрізавши шкірку, та нарізати маленькими кубиками. Викласти диню в салатник, посипати цукровою пудрою, заправити сумішшю вина та соку лимона. Готовий салат прикрасити скибочками персика.

 Фруктовий салат з коньяком

Склад: 3 яблука, 300г абрикосів, 2 апельсини, 30мл коньяку, 80г цукру.

Приготування: Яблука очистити від шкірки, видалити серцевину та нарізати тоненькими скибочками. З абрикосів видалити кісточки. Апельсин очистити від шкірки й нарізати скибочками такого ж розміру, як і яблука. Усі підготовлені фрукти зміксувати, додати цукор, заправити коньяком та делікатно перемішати. Готовий салат перекласти в порційні вази.

 Садочок-Фреш

Склад: 2 яблука, 2 груші, 4 сливи, 150г винограду, 50г цукру, сік половини лимона, 80мл вина, подрібнені горіхи.

Приготування: Яблука та груші обчистити від шкірки, видаливши серцевинку, та нарізати дрібними кубиками. Сливи й виноград розрізати навпіл, видалити кісточки, сливи нарізати кубиками. Усі підготовлені фрукти змішати, додати цукор, заправити лимонним соком, вином. Обережно перемішати салат і прикрасити подрібненими горіхами. 

 

Автор: Сніжана Романюк

 

 Опубліковано "Лише Насолода" № 4(8), серпень 2010