Шпалери 2018 року

Шпалери 2018 року орієнтовані не тільки на красу, а й на функціональність.

Завдяки новітнім технологіям модні шпалери 2018 року, особливо таких відомих виробників як Rasch, Аs Сreation, Erismann, P + S international,  дозволяють майстерно моделювати простір за допомогою оптичних ілюзій. Сучасний дизайн інтер'єру також працює на корекцію дефектів поверхонь, і правильний підбір шпалер прекрасно допоможе в цій справі. Дизайн шпалер 2018 року покликаний створити витончений та естетичний інтер’єр! Не менш важливо, що використовувані матеріали нешкідливі для здоров'я і навколишнього середовища. За корисною інформацією в сезон ремонтів журнал «Peoplе UA» звернувся до професіоналів з багаторічним досвідом роботи, представників cалону «Шпалери», аби поговорити на сторінках видання не лише про актуальні кольори, а й якість, екологічність, функціональність та новинки. Консультацію люб’язно погодилася надати власниця салону «Шпалери» Лариса Консевич.

Дух нової  естетики

Шпалери 2018 року вражають величезною різноманітністю! Як би не була важлива практичність, при виборі шпалер ми керуємося в першу чергу естетичними уподобаннями. Отже, на які новинки варто звернути увагу?

У першу чергу, це технологія цифрового друку вдихнула друге життя в звичайні шпалери. З її допомогою стало можливим імітувати текстуровані поверхні і навіть тривимірні зображення. Дизайн шпалер 2018 року  з реалістичною симуляцією цегляної кладки, тріщин, бамбуку, дерева або навіть бібліотеки повністю трансформує простір.

Тривимірні оптичні ілюзії здатні на багато що. Майстерно розраховані світлові відблиски і тіні можуть навіть обманути мозок. Наприклад, з певного ракурсу Ви будете бачити шпалери з тисненням, металевим блиском, або навіть стильну поличку з вазами. Але, підійшовши ближче, виявите лише малюнок на пласкій поверхні. Сучасність та й годі! Такі модні шпалери 2018 року просто заворожують.

Ефект падаючої тіні – ще один чарівний тренд. Дивлячись на таку стіну, мимоволі очікуєш побачити напроти неї казковий ліс, що кидає цю саму тінь. Може, він залишився у снах?..

Градієнтні шпалери – свіже і яскраве рішення. Такі стіни вже ефектні, тому для балансу потрібно підібрати досить лаконічні меблі контрастних відтінків. Найбільш світлий відтінок переходу потрібно розміщувати там, де Ви хотіли б отримати ефект розширення простору і якоїсь легкості. 

Трендові візерунки

Шпалери 2018 не втратять візерунків, а скоріше вдихнуть в них нове життя! Вплив 60-их привносить в сучасність не тільки чисту геометрію, але і нотку змін стан у свідомості. Дизайн шпалер цього сезону спрощує деякі класичні прийоми виділення стін. Однак звичні конфігурації переосмислюються, знаходячи нові жваві форми реалізації. Одним словом, прогрес шпалер не стоїть на місці.

Це прекрасне відлуння минулого століття. Сувора «пласка» геометрія, без відблисків і відтінювання, в тренді! Вона вдало підійде інтер'єру в стилі ретро, ​​mid-century і еклектика. Можливі досить веселі варіанти, наприклад, шпалери в горошок. Інтер’єр кімнати повинен відповідати шпалерам: яскраві предмети меблів, життєрадісні картини і нетривіальний декор.

Квітчастий дизайн шпалер 2018 року потребує спокійних відтінків меблів і аксесуарів. Зазвичай, малюнок шпалер нагадує мозаїку. Її частини можуть містити в собі додаткові візерунки. Однак є винятки: можна повторити візерунок в невеликому тканинному елементі інтер'єру.

Квіткові візерунки зазнали цікавої трансформації. Їх можна умовно розділити на три групи. Перша: стандартні ніжні візерунки в дрібну квіточку (типові для стилю прованс). Друга: квіткові з вклинюванням анімалістичних мотивів. І в третю входять найактуальніші і модні шпалери: візерунки з великими об’ємними квітами в стилі класичних полотен.

Хороша альтернатива ліпнині – шпалери з тисненими візерунками. Як правило, вони дуже приємні на дотик і виглядають по-різному в залежності від освітлення.

Романтичні стімпанк мотиви тепер можна застосовувати не тільки для однойменного стилю інтер'єру! Подумайте, що Вам ближче: карти, повітряні кулі, шестерінки або восьминоги?

Матеріали
Шпалери 2018 року створюються з турботою про нас! Залишається правильно зорієнтуватися в матеріалах, які підходять для наших цілей.

• Вінілові шпалери зносостійкі та легко миються. Доступний широкий спектр візерунків і текстур: від простих візерунків до справжньої тривимірної цегляної кладки і реалістичних фотошпалер.
• Текстильні виглядають чудово, однак миються важко. Однак, незважаючи на це, їх часто вибирають для дитячих кімнат. І це не дивно, адже вони неймовірно приємні на дотик! Тим не менш важка боротьба із забрудненнями стає причиною, по якій вони абсолютно не підходять для кухні та передпокою. Дизайн шпалер цього сезону з тканинним верхнім шаром дійсно розкішний! Дорогі варіанти покриті захисним шаром, що зменшує ймовірність забруднень. Найбільшою їхньою проблемою залишається труднощі поклейки.


Поради
Модні шпалери 2018 року допоможуть в питанні корекції простору і стін. Власне, можна сказати, що пошук альтернативних рішень і бюджетних способів поліпшення інтер'єру створював дизайн шпалер цього року. Дізнаємося, які бонуси можна отримати від шпалер.
• Є дрібні дефекти на стінах і немає часу виправляти їх? Виберіть дуже щільні шпалери!

• Буває, що занадто нерівні стіни з увігнутими ділянками залишають бажати кращого навіть після ґрунтовки. Підсвітіть такі ділянки, щоб вони виглядали трохи більш опуклими. Підберіть темні шпалери –на світлих тіні яскраво виразять всі нерівності. Після висихання клею попрацюйте аерозольною фарбою кольору металік – створіть легкі відблиски або невеликі малюнки (краще, під трафарет) на увігнутих ділянках.

• Шпалери в вертикальну смужку зроблять кімнату візуально вищою. Горизонтальні ж смуги працюють на ілюзію розширення простору.

• Візуальну висоту дасть також і горизонтальний градієнт. Однак він також візуально розширить простір ближче до стелі.

• Всупереч міфам про практичність бежевого кольору теплі тони візуально зменшують простір. Але таку кімнату можна реанімувати за допомогою шпалер 2018 року. Зробіть стіну з акцентом на пожвавлений візерунок або з фотошпалерами. 3D-ілюзії ліпнини або тиснені шпалери підійдуть до  класичного інтер'єру.

• Уникайте засилля занадто світлих пастельних тонів в місцевостях з частою похмурою погодою. Кімната буде виглядати сірою.
Впевнені, що наша стаття допоможе Вам знайти ідеальні шпалери для Вашої оселі чи робочого простору.

Автор: власниця салону «Шпалери» Лариса Консевич

Салон «Шпалери»м. Луцьк, вул. Соборності, 28

Бутік «Шпалери» поряд гіпермаркету «Нова лінія»

Магазини: № 1591, 1572, 1250, 1267А на Завокзальному ринку

тел.: (0332)71-13-30, (099) 7550009

 

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018